320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    tuju parajalt s*tt no kaua võib niiMOODI auti lennata! kuidas ikkagi nii saab , krt, kasutage psühholoogide abi või maitea. jah, neid pendlaid näen jälle pikka aega unes. fakk!
    //

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

      Algselt postitas lorenzo
      prantslastel puudub see võimalus, sest brassid taovad nad auti ennem

      Ei tea mitte. Prantslaste koefitsent 4,85 tundub liiga hea, et mitte proovida

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

        Algselt postitas Jasper


        Algselt postitas lorenzo


        mille eest rooney selle punase sai???tegelt ju tehti talle viga aga kohtunik oli selgelt nende pedede poolt!!!K6ik portugaalased siberisse!!!

        pakun et ta astus Carvalhole kubemesse
        Ma pakun, et ta tõukas stepoverkidi ka agressiivselt ning lisas mõned mahlakamad väljendid.
        tõestuseks sulle - ta ei oska AINULT stepovereid
        Üks video

        Trikivalik on ikka laiem, kui näiteks Cole`il või Lennonil. Kuigi jah see õnnestumisprotsent pole eriti suur :P . Aga noor ju ka veel.

        Üks Maailma Parim \"Noor Mängija\"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

          Algselt postitas EgoTrip



          täiesti vittus
          kui praegu saaks mõne portugaallase kätte, murraks jalaluud
          andke mulle kurikas ja peaksan neil kõigil põlved sisse!! kukuvad ja halavad nii et jube kuradi teatri näitlejad! ebaõiglus missugune! kui asi puudutab portugali mängijaid siis muutun küll rassistiks ja olen uhke selle üle

          ennem mängu loetakse et rassism jalkats välja nüüd peaks muutma et teatri näitlejad välja

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            Algselt postitas dribbler69


            PORTUGAL VÕITIS JEEEE. Ülemakstud inglased nutavad praegu patju. Ja Beckham jookseb vihast oma haige jala peal. Ma läksin just enne penalteid õue ja lootsin et Cristiano lööb sisse ja Ricardo teeb hea töö. Tulin tagasi siis oli see vist uuesti. (Mart Poomi kommentaaridega)Mõtlesin, et tohoh, kas alles nüüd hakkasid. Ja jäin vaatama:P . aga seks ajaks olid portugallased juba poolfinaalis ja ajalugu korranud. Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada .
            Aga jah, terve mäng rääkis põhimõtteliselt portugallaste kasuks. Vääratusi oli mõlemalt poolt, tugevaid lööke mõlemalt poolt. Ilus mäng.

            Ei saa aru, milles terve Portugali meeskond süüdi on, kui Figo ja Hugo Viana teesklevad. Nemad kahekesi ei ole ju Portugal

            Rooney sai punase, sest ta ropendas ohtralt peale seda situatsiooni(eeldatavalt sellepärast, et kartis kollast) ja nügis Ronaldot.

            Cheers.

            mis kuradi meeskond sulle lõpuks meeldib?? kõigepealt kummardad brasiiliat nagu segane, siis juba argentiina ja nüüd portugal?

            Aga jah..


            metal up your ass

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

              Inglismaa peaks FIFAle esitama taotluse penaltiseeria asendamiseks taas loosiga nagu ennemuistsel ajal. Oleks rohkem lootust...

              Seejuures kurb on, et see oli Inglismaa parim mäng sel turniiril. MoM raudselt Hargreaves, töötas nagu loom mõlemas otsas. Kuid mis teha, kui treener ei mõista, et kaks täpselt ühesuguse stiiliga meest kõrvuti platsil hakkavad teineteist segama ja keskväli on seetõttu ründe poolelt enam kui nõrk. Ning kolmelt parimalt lööjalt kolm kehvimat pennalt - ega polegi midagi teha. Pakuti kandikul - ei võetud ära. Ricardo muidugi tõrjus ka hästi.
              Rooney punasest ka - see tuli Ronaldo lükkamise ja ilmselt ka nii mõnegi hea sõna, mitte vea eest. Kordusest oli näha, et just selle lükkamisliigutuse peale andis kohtunik vile ja näitas Rooneyle, et tule kõrvale, mis alati kaardile eelneb. Kui oli ainult lükkamine, siis igal juhul 100% vale otsus; kui ka roppused lendasid (ja küllap lendasid), siis võib veel kuidagi mõista. Kuid sellises mängus võinuks andmata jätta. Eriti arvestades, et kindlasti mängis Rooney ägestumises suurt rolli see, et kohtunik lubas eelnevalt mitmel mehel talle jalgadesse taguda.

              Aga seda tahaks küll küsida, et mismoodi terve mäng portude kasuks rääkis? Mitte mingit mõistlikku plaani kümne mehe murdmiseks ei olnud, kiigutati ja lehvitati niisama ümber kasti selle palliga. Minu jaoks oli Portugali tänane mäng küll kõva pettumus.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                Frank Lampard- kasutu tropp, löö jah parem Newcastle võrk palle täis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                  Algselt postitas Juveman


                  Algselt postitas Noonik
                  Loodan, et neil lüüakse järgmises mängus puur täis

                  Küll Prantsusmaa nad välja lööb.

                  Nad lüüakse välja, aga mitte prantslaste poolt. Brasiillased sünnivad täna uuesti, pakun.
                  Sest isiklikult usun, et neil on iga vastase jaoks teatav plaan vms. Horvaatia - alahindasid;Austraalia - kogemused puudusid vastasel; Jaapan - tasemevahe lihtsalt annab näha; Gaana - gaanalastelt ilus mäng, aga kogemusi polnud, kunstliku suluseisu loomine oli allapoole kahvatut jpm. Aeg on neil end kokku võtta, kuna Prantsusmaa on teisest puust vastane, kui eelmised viis.


                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    Algselt postitas dribbler69

                    Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada .
                    Poolfinaale nimetatakse nüüd pronksimängudeks?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      Algselt postitas KJK


                      Portugal sakib
                      Täna \"sakkis\" Inglismaa. Ja Portugali on ta mitu korda sakkind juba :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                        Algselt postitas PraS


                        Algselt postitas dribbler69

                        Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada .
                        Poolfinaale nimetatakse nüüd pronksimängudeks?
                        Vabandust, mul on midagi täiesti sassis.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Algselt postitas Terneco


                          Algselt postitas dribbler69


                          PORTUGAL VÕITIS JEEEE. Ülemakstud inglased nutavad praegu patju. Ja Beckham jookseb vihast oma haige jala peal. Ma läksin just enne penalteid õue ja lootsin et Cristiano lööb sisse ja Ricardo teeb hea töö. Tulin tagasi siis oli see vist uuesti. (Mart Poomi kommentaaridega)Mõtlesin, et tohoh, kas alles nüüd hakkasid. Ja jäin vaatama:P . aga seks ajaks olid portugallased juba poolfinaalis ja ajalugu korranud. Loodan et pronksimängus teevad prantslastele tuule alla ja legendaarne Scolari saab rahus meeskonda vahetada või lepingut pikendada .
                          Aga jah, terve mäng rääkis põhimõtteliselt portugallaste kasuks. Vääratusi oli mõlemalt poolt, tugevaid lööke mõlemalt poolt. Ilus mäng.

                          Ei saa aru, milles terve Portugali meeskond süüdi on, kui Figo ja Hugo Viana teesklevad. Nemad kahekesi ei ole ju Portugal

                          Rooney sai punase, sest ta ropendas ohtralt peale seda situatsiooni(eeldatavalt sellepärast, et kartis kollast) ja nügis Ronaldot.

                          Cheers.

                          mis kuradi meeskond sulle lõpuks meeldib?? kõigepealt kummardad brasiiliat nagu segane, siis juba argentiina ja nüüd portugal?

                          Aga jah..


                          Saksamaa-Argentiina mängus lootsin Argentiina edasipääsu ja poolfinaalist ka finaali jõudmist. See võimalus katkes. Olen ka kogu aeg Portugali poolt olnud, aga nende võitmist ei pea reaalseks. Ja Prantsusmaa on ka minu jaoks sümpaatne meeskond.
                          Aga brasiilia vpeab võitma.

                          Nii et, tähtsuselt minu jaoks siis enne MM-i.

                          1. Brasiilia
                          2. Argentiina
                          3. Portugal
                          4. Prantsusmaa

                          Ma tean, et mul on väljendusraskused.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              Algselt postitas footballcrazy


                              Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM
                              EM-il jäi skoor penaltites 6:5. Ta ei tõrjunud just kõige rohkem

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                Algselt postitas footballcrazy


                                Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM
                                või võiks inglasi nimetada maailma halvimateks penaltitelööjateks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X