320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas footballcrazy


    Ricardot võiks nüüd nimetada maailma parimaks väravavahiks penaltite tõrjumises. Kõigepealt EURO 2004, nüüd MM
    või võiks inglasi nimetada maailma halvimateks penaltitelööjateks
    No seda ka...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

      Lennon oli ka t2na p2ris hea ja ega eriti polnud m2rgata et Inglased m2ngisid v2hemuses.Selle turniiri parim m2ng Inglise koondise esituses aga jah pennud j2lle meie kahjuks.Kurb lihtsalt!!!Inglased ei j22nud peale Rooney eemaldamist kaitsesse istuma vaid suutisd v2ga tihti hoopis ise ped..portugali karistusalas hirmu tekitada aga see viimane t2pp Ile j2i kahjuks peale panematta.Nyyd j22b yle loota et finaali ei p22seks ei itaalia ja portugal,siis on kindel et mina seda kindlasti ei vaata kuna kokku saavad maailma parimad n2itlejad ja figo kandideerib kindlalt oscarile!!!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

          Algselt postitas eestimees


          Algselt postitas dribbler69


          Algselt postitas eestimees


          Algselt postitas dribbler69


          Nii et, tähtsuselt minu jaoks siis enne MM-i.

          1. Brasiilia
          2. Argentiina
          3. Portugal
          4. Prantsusmaa

          Ma tean, et mul on väljendusraskused.


          kõik portugali fännid on M-iga löödud ju, nii et vabandus vastu võetud
          mis M-iga?
          sest terve mõistusega inimene neid ei toeta seega neid lüüakse M-iga siis nii hakataksegi portugali fänniks


          Seleta ära, miks neid toetada ei või.


          Ma mõtlesin natuke. ma pole portugali fänn. olen Brasiilia fänn. aga lihtsalt - ma eelistan Portugali teatud vastastega võidule. nagu täna Inglismaaga.

          nii, et minu ja M-i vahel on kontakt olnud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            Huvitav on see, et inglaste kotustes on alati teised süüdi.

            eestimees on meil igatahes tubli peksab kõiki nii vene rahvusest inimesi kui ka portusi, kuid seda õnneks ainult foorumis.

            \"inglased\" vaadake peegli ja ärge süüdistage alati teisi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

              Algselt postitas PraS


              Huvitav on see, et inglaste kotustes on alati teised süüdi.

              eestimees on meil igatahes tubli peksab kõiki nii vene rahvusest inimesi kui ka portusi, kuid seda õnneks ainult foorumis.

              \"inglased\" vaadake peegli ja ärge süüdistage alati teisi
              Hea seegi, et ma üksi nii ei mõtle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                Lahe on vaadata \"fännide\" ulumist eesotsa Poomiga:P:P Viimane kahjuks ejas ikka väga mõttetut ila suust välja. Inglise liiga mängijana peaks ju noort \"staari\" natuke teadma ka.

                Mcnamara, kustuta ikka see postitus ka ära:P
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                  Kahju, kindlalt parim Inglise mäng sellel MMil, ja Portugal, olgem ausad EI TEENINUD seda võitu. Aga jah nuh, pall on ümmargune. Paar portugali meest peaks küll kuldvaarikatele nomineerima.

                  PS jah ja kohtunik oli PEDE ka

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    sudja na mõlo
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      õige vile on õnn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

                        Krdi jama jah. Ühtegi sümpaatset tiimi peale Brasiilia pole alles jäänud. inglastelt kindlalt parim mäng sel MM\'il, eriti teinepool ja lisaaeg. Aga noh, mis teha kui kandikul ettepakutud võimalused ära ei lööda. inglased olid Portugali vastu 10-kesi palju paremad. Portugal oli ikka hale küll, mitte midagi ei suudetud teha, liigutati aint palli ja oodati penaltiseeriaid. Maniche näitas ka täna \"taset\". Hullem teeskleja kui Figo.
                        Ja Rooneylt oli ka väga ebaviisakas tegu naist tõugata. Õige mees ikka nii ei tee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Ja Rooneylt oli ka väga ebaviisakas tegu naist tõugata. Õige mees ikka nii ei tee
                          V2ga h2sti 8eldud Karla poolt.yks suur jonnipunn on ta.
                          Kaastunne k6igile Inglismaa f2nnidele!!!2rge alla andke!!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Algselt postitas Noonik


                            Haigemat meeskonda kui Portugal on raske leida.

                            Loodan, et neil lüüakse järgmises mängus puur täis ja C.Ronaldo hakkab jälle pillima.
                            Panen sinuga sel puhul leivad ühte kappi. Loodame, et brassid nad maatasa teevad. Eriti Figo võix mingi jalaluu murda.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              Algselt postitas PraS


                              Huvitav on see, et inglaste kotustes on alati teised süüdi.
                              absoluutselt mitte.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                HAHAHAHAHAHHAHA Beckham WHO? Lampard WHO? Gerrard WHO? Rooney WHO? AHAHAHHAHAHAHAHAHAH

                                Super Portugal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X