320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006 - veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

    Argide pettumus oli nii suur, et Pekerman astus tagasi
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

      Algselt postitas dreyd


      kas lõpus käis mingi madin ka? Eemalt nagu oli midagi näha
      Inetu kähmlus varjutas Saksamaa triumfi
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

        Algselt postitas midfielder


        Argide pettumus oli nii suur, et Pekerman astus tagasi

        Pekermani neljas budulojus jääb seega nimetuks

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas dreyd


          kas lõpus käis mingi madin ka? Eemalt nagu oli midagi näha
          Inetu kähmlus varjutas Saksamaa triumfi
          Paistab,et ludrid ei osanud veel väärikalt kaotada kah.
          Aga pennudega mängu lõpp oli muhe kus kumbki sai oma :P

          Samas oli see 1. mäng,kus narkokolli ei pand tähele kaasa elamas.Tea kas vana pulbrinina haistis ära,et omad hakkavad täna sumpsi saama va

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

            Sakslased ei jäta midagi saatuse hooleks!
            Vaatan mina Das Erste jalkaanalüüsi saadet ja seal näidatakse, kuidas A.Köpke(saksa koondise vv treener) annab Lehmann\'ile, enne penalti seeriat, mingi paberi.Lehmann pistis selle paberi soki sisse, et see siis väravasuul välja koukida ja uurida mis seal kirjas.Pele paberi lugemist otsis ta pilguga Argentiina mängijaid.jne

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

              ARG-GER mängus oli üks pisike detail:Maxi Rodriques\'ile anti kollane kaart kastis kukkumise eest,kuigi kukkudes kontakt oli.Seevastu Saksamaa au ja uhkus Ballack,keda ei puutunud keegi trahvilöögi ajal kastis,kukkus kokku nagu atakist rabatu ja haaras !!! näost-ja ei mingit kaarti.No ülimalt subjektiivne otsuste tegemine.
              Kahju sellest mängust ja Argentina väravavahist.Heameel on tõdeda,et meeskonnad väärisidki üksteist.

              P.S. Mis sa Yazid olid kähmluse juures,et tead,kes oskas ja mitte?
              ja ärge dribblerit nahutage...asi hakkas ikka /Romaldo/\'st,kellele ta humoorikalt vastas:P
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                Ukraina valitses palli 60-40.Andmata jäeti pennal,korra latti,Buffon oli tasemel,kontratest löödi ära-need võiks olla Ukraina fänni tähelepanekud.

                Siiski oli Itaalia suht kindlalt üle,lõi väravaid.Poolfinaal tõotab tulla küll kinnine.Kaks läbi aegade mängu tapvat-kaitsvamat meeskonda saavad kokku.Saab näha
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid

                  Algselt postitas Raivo19


                  Ukraina valitses palli 60-40.Andmata jäeti pennal,korra latti,Buffon oli tasemel,kontratest löödi ära-need võiks olla Ukraina fänni tähelepanekud.

                  Siiski oli Itaalia suht kindlalt üle,lõi väravaid.Poolfinaal tõotab tulla küll kinnine.Kaks läbi aegade mängu tapvat-kaitsvamat meeskonda saavad kokku.Saab näha
                  Kusjuures minu arvates on Saksamaa rohkem sellise ründava orientatsiooniga tiim. Turniiri alguses ju sai nende kaitsetöö kõvasti kriitikat, ala \" See Klinsmann parem lappigu oma kaitset\".
                  Aga itaalia on küll väga kaitsev, kuigi ega see kaitsetöö täna Ukraina vastu veatu ei olnud.
                  Kuid siiski - Itaalia seni õnnestunuim mäng sel turniiril . Saksamaal on nüüd palju tööd.

                  ning woodoo, ma lugesin su postituse 8 korda läbi, aga ei saanud mitte aru selle sisust :P viitsiksid end paremini väljendada ?

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                    Itaaliale siis kindel võit Ukraina üle. Minule oli see üllatuslik, sest enne turniiri omavahel kohtudes kumbki väravat lüüa ei suutnud. Kuigi võit oli kindel, siis ei nimeta ma seda kergeks. Teise poolaja esimesel 20 minutil nägime kõik kui lähedal Ukraina oli viigiväravale. Toni esimese koti puhul tundus mulle, et Cannavaro oli suluseisus ka. Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis. Cannavaro endiselt vankumatu koos Buffoniga. Barzagli sai ka ilusti hakkama. Zambrotta minu meelest väärinuks MOM tiitlit. Üllatuslikult(minule) läks see hoopis Gattusole. Minule ta seekord niivõrd silma ei paistnudki. Kiitust väärib kindlasti ka Lippi. Ilus, et võit pühendati Pessottole.


                    Ees ootab siis võõrustaja. Mitmeid intrigeerivaid kahevõitlusi tundub olevat-Canna vs Klose, Gatu vs Balack, Lahm vs Zambrotta. Loodame, et siis Dortmundis tehakse neile Firenzet(kuigi jõujooned näivad pigem vastupidi olevat).
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                      Ma ei saa Tottist aru, ta on nii mitmes mängus juba chip-ida proovinud ja kõik on ebaõnnestunud. Tehku parem paar korralikku lööki.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'


                        ning woodoo, ma lugesin su postituse 8 korda läbi, aga ei saanud mitte aru selle sisust :P viitsiksid end paremini väljendada ?
                        Arvatakse, et sakslased andsid oma väravavahile spikri, kus on kirjas, millisesse nurka argentiina mängijad tavaliselt on oma penalteid löönud.
                        Selle spikri teooria kasuks räägib see fakt, et Lehmann hüppas eile alati õiges suunas ja ta oli juba enne lööki lennus.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                          Algselt postitas Jasper


                          Itaaliale siis kindel võit Ukraina üle. Minule oli see üllatuslik, sest enne turniiri omavahel kohtudes kumbki väravat lüüa ei suutnud. Kuigi võit oli kindel, siis ei nimeta ma seda kergeks. Teise poolaja esimesel 20 minutil nägime kõik kui lähedal Ukraina oli viigiväravale. Toni esimese koti puhul tundus mulle, et Cannavaro oli suluseisus ka. Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis. Cannavaro endiselt vankumatu koos Buffoniga. Barzagli sai ka ilusti hakkama. Zambrotta minu meelest väärinuks MOM tiitlit. Üllatuslikult(minule) läks see hoopis Gattusole. Minule ta seekord niivõrd silma ei paistnudki. Kiitust väärib kindlasti ka Lippi. Ilus, et võit pühendati Pessottole.


                          Ees ootab siis võõrustaja. Mitmeid intrigeerivaid kahevõitlusi tundub olevat-Canna vs Klose, Gatu vs Balack, Lahm vs Zambrotta. Loodame, et siis Dortmundis tehakse neile Firenzet(kuigi jõujooned näivad pigem vastupidi olevat).
                          Ma ei tea kas ma olen loll või, kuid ühe kolli ajal tundus mulle, et Toni oli ise suluseisus, kui ära koksa. Mitte palju, kuid keharaskus oli kaitsjast eespool.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                            Algselt postitas Jasper
                            Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis.
                            Tere hommikust Sullegi

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                              Algselt postitas Saarlane


                              Algselt postitas Jasper


                              Itaaliale siis kindel võit Ukraina üle. Minule oli see üllatuslik, sest enne turniiri omavahel kohtudes kumbki väravat lüüa ei suutnud. Kuigi võit oli kindel, siis ei nimeta ma seda kergeks. Teise poolaja esimesel 20 minutil nägime kõik kui lähedal Ukraina oli viigiväravale. Toni esimese koti puhul tundus mulle, et Cannavaro oli suluseisus ka. Eilse põhjal võib rahulikult öelda, et Toni ja Totti on oma tippvormis. Cannavaro endiselt vankumatu koos Buffoniga. Barzagli sai ka ilusti hakkama. Zambrotta minu meelest väärinuks MOM tiitlit. Üllatuslikult(minule) läks see hoopis Gattusole. Minule ta seekord niivõrd silma ei paistnudki. Kiitust väärib kindlasti ka Lippi. Ilus, et võit pühendati Pessottole.


                              Ees ootab siis võõrustaja. Mitmeid intrigeerivaid kahevõitlusi tundub olevat-Canna vs Klose, Gatu vs Balack, Lahm vs Zambrotta. Loodame, et siis Dortmundis tehakse neile Firenzet(kuigi jõujooned näivad pigem vastupidi olevat).
                              Ma ei tea kas ma olen loll või, kuid ühe kolli ajal tundus mulle, et Toni oli ise suluseisus, kui ära koksa. Mitte palju, kuid keharaskus oli kaitsjast eespool.
                              Teist mõtled? Tundus samamoodi tegelt, aga seisvat kordust ei näidanud...
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'MM2006 - veerandfinaalid\'

                                ..täna siis sööme tigusi ja konnakoibi, kõik kollased Lillekülla, mul raketid kah juba valmis 98a. finaali eest võetakse magus revansh...
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X