320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

    Miks pole keegi tõeliselt tõsiselt ette võtnud, et oma kandidatuur üles seada ja enne kõike seda oma ideed ja mõtted valgele tuua, end podcastides jne nähtavaks ja kuuldavaks teha. Tundub et ei ole sellist tõsiseltvõetavat tegelast sellist so far.

    Miks pole fännid või see blue army vms suutnud isegi mingit lihtsat petitsiooni selle EJL kohta kirjutada või protestid või boikotid, kui ollakse nii ebarahul.

    Tundub et lokkav tegevusetus on see tegelik põhjus ja hea lihtne on lakkamatult viriseda EJL suunal. Putini maha võtmisega pole ka vene rahvas hakkama saanud - see siin sarnaneb selle jamaga veidi.


    Lõpetuseks täpsustan ära, et ma ise ei vihka seda EJL'i niipalju kui siit postitusest tundub, aga see pidev ving ja sellele järgnev tegevusetus tekitab küsimusi ... et kust te arvate et need muudatused peaks tulema? Riik peab appi tulema v?
    On tahetud teha, aga ka kõige lihtsamate plakatitega oleme jäänud Alecoq areena väravataha ja pikalt saadedud ja sellest olid ka artikklid ning ka hiljem show klubistaadionitel kui üritati plakat lahti rullida jne ehk mida sa korraldada kui demokraatiat kui sellist organisatsioonis ei ole? Palun vii kurssi ennem...

    Samuti palun vii kurssi, kuidas üldse juhi valimise ja protsess ja kanditaadi seadmine toimub ning kust need hääled ja tulema peaksid ning kus see asi mädaneb, et keegi ei ole ,,tahtnud''.

    Räme ,,ma olin paugu otsas kui puu käis'' postitus... nagu asjast põhimõtteliselt mitte midagi ei tea ja sellepärast kõik virisevad... Äkki viiks siis ennem ennast kurssi?

    Kommentaar


      Jumalat ei saagi asendada
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Uue jumalaga ikka saab. Enne kui see foorum päris välja sureb ja me kõik vanaks jääme võiks ju veel korra kokku tulla ja liidule uue juhi crowdsource’ida.

        Või on siin veel keegi, kes tahaks Aivari jätkamist? Ei? Seda ma arvasingi.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

          On tahetud teha, aga ka kõige lihtsamate plakatitega oleme jäänud Alecoq areena väravataha ja pikalt saadedud ja sellest olid ka artikklid ning ka hiljem show klubistaadionitel kui üritati plakat lahti rullida jne ehk mida sa korraldada kui demokraatiat kui sellist organisatsioonis ei ole? Palun vii kurssi ennem...

          Samuti palun vii kurssi, kuidas üldse juhi valimise ja protsess ja kanditaadi seadmine toimub ning kust need hääled ja tulema peaksid ning kus see asi mädaneb, et keegi ei ole ,,tahtnud''.

          Räme ,,ma olin paugu otsas kui puu käis'' postitus... nagu asjast põhimõtteliselt mitte midagi ei tea ja sellepärast kõik virisevad... Äkki viiks siis ennem ennast kurssi?
          Värskenda mu mälu, kas need artiklid olid siin SN-is ka?

          Kommentaar


            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

            Värskenda mu mälu, kas need artiklid olid siin SN-is ka?
            Kui mu mälu ei peta, siis Rasmus Voolaid kirjutas.

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Uue jumalaga ikka saab. Enne kui see foorum päris välja sureb ja me kõik vanaks jääme võiks ju veel korra kokku tulla ja liidule uue juhi crowdsource’ida.

              Või on siin veel keegi, kes tahaks Aivari jätkamist? Ei? Seda ma arvasingi.
              Uut jumalat juba arendatakse ju. Või Pellest ei saagi liidu juhti?

              edit: ajasin sassi asdf-ga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                Värskenda mu mälu, kas need artiklid olid siin SN-is ka?
                Erinevate Eesti klubide fännid soovisid üheskoos kolmapäevasele Eesti - Armeenia Rahvuste liiga kohtumisele viia Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlakule suunatud plagu, mida aga staadioniväravast sisse ei lastud.

                Kommentaar


                  Minu jaoks isiklikult on teatavad Aivar Pohlaku retoorikad, vaated täitsa okeid. Hingelises panuses vist ka enamus ei kahtle? Aga kui reaalne süsteem on tegevuste tulemina selline, et sul on ainult faktiliselt (mitte sisuliselt) võimalik oma kandidatuuri esitada, siis see süsteem on mäda ja Putiniga võrdlus ei ole üldse mitte vale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Minu jaoks isiklikult on teatavad Aivar Pohlaku retoorikad, vaated täitsa okeid. Hingelises panuses vist ka enamus ei kahtle? Aga kui reaalne süsteem on tegevuste tulemina selline, et sul on ainult faktiliselt (mitte sisuliselt) võimalik oma kandidatuuri esitada, siis see süsteem on mäda ja Putiniga võrdlus ei ole üldse mitte vale.
                    Tema pühendumises ka isiklikult ei kahtle. Olen ka nõus eelnevate postitajatega, et on ka teatud asjades Pohlak teinud hästi. Aga täna on omal kahtlus, et väga ei taheta niiöelda enda siseringist väljastpoolt mõtteid kuulata. Hea näide see et Savic pakub abi ja isegi ei kuulata või ei kaasata kusagile arutlustesse. Fakt on ju see et mees on käinud mujal ja näinud. Palju meie tänastest koolitajatest saab ette näidata töötamist kusagil välismaal noortesüsteemis meeskonna juures mille puhul eurosarja alagrupp ei ole mitte sajandi saavutus vaid iga aastane ootus. Ja kus on ka ette näidata toodetud mängumehi.

                    Jah Kink-Savic-Levadia on oma väljaütlemistes otsekohesed, kriitilised ning veisi vandenõulikud ja eriti Kink vahest ka keeb üle ning paneb ehk villast. Kuid on ka Kink käinud-näinud-teinud. Ka tema arvamus, ideed ja teadmised võiksid natukene austust saada meie jalgpalli liidult.

                    Kommentaar


                      Kui Tallinnas on üks kusntmuru kõikide satside koduväljakuks, siis vägisi tekib kysimus, et miks EJL ei aita kaasa Flora Tallinna konkurentidel normaalsid väljakuid rajada. Et Floral on korralik staadion ja teistel pole. Ja see tundub ok ja 30a töö peegeldus? Ometi nagu eespool ka mainiti, siis fifa ja uefa pidavat hoolima heas infrast. Aga me võime siis väita, et isegi pealinnas on infra puudulikumast puudulik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                        Kui Tallinnas on üks kusntmuru kõikide satside koduväljakuks, siis vägisi tekib kysimus, et miks EJL ei aita kaasa Flora Tallinna konkurentidel normaalsid väljakuid rajada. Et Floral on korralik staadion ja teistel pole. Ja see tundub ok ja 30a töö peegeldus? Ometi nagu eespool ka mainiti, siis fifa ja uefa pidavat hoolima heas infrast. Aga me võime siis väita, et isegi pealinnas on infra puudulikumast puudulik.
                        Millest sa räägid? Käinud-näinud-teinud Savic ju ütles, et infraga on kõik jumalast hästi ja sellele pole mõtet nii palju keskenduda.

                        Kommentaar


                          Oma peaga mõtlemine pole keelatud. Mina näiteks ei nõustu kaugeltki mitte selle infra ok seisukohaga.

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et Savic ikkagi pidas silmas seda, et meie praegune Infra on okei selle noortetöö ja asjade jaoks, mida me praegu teeme või ei tee. See ei ole kaugeltki murekoht number 1. Murekoht on puuduliku ja vigase jalgpall ABC saavad lapsed tänu olematule noortetreenerite tasemel. Sa võid La Masia ja Bayern Campused ka ehitada ühe Lõunasse ja teise Põhja ning 20 000 prädikat peale lasta siniste silmade eest saadud Uefa pabereid omavate Jüride ja Peetritega , aga sealt ei tule ühtegi jalgpallurit. Lase normaalne punt 20-30 prädikat ja 2 reaalset kvalifitseeritud treenerit koolistatkale ning sealt tuleb tõenäoliselt rohkem mängumehi. Meie Infra eriti nüüd Jalgpallihallidega on valmis noortetöös ja arengus mitu sammu astuma Euroopa normaalsuse poole lähemale, aga probleem ja väga karjuv probleem on kuskil mujal.

                            Kommentaar


                              Tean küll mis selle mündi teisele poolele köige suurema tekstiga kirjutatud on - Klubi koolitab ja kasvatab mängijaid, nende mure paremaid (noorte)treenereid otsida ja koolitada, liit annab treeneritele lihtsalt mingid basic algteadmised ja nemad pole selles süüdi, kui klubide treenerid sitad ja mängumehi peale ei tule, sest see on klubide töö mitte liidu.

                              Keegi vöiks nüüd hea näite tuua välismaalt, miks see argument ei päde ja kuidas tegelikult öige on. Töde ilmselt kuskil vahepeal

                              See pole minu hinnang ega arvamus, vaid observatsioon.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                                Millest sa räägid? Käinud-näinud-teinud Savic ju ütles, et infraga on kõik jumalast hästi ja sellele pole mõtet nii palju keskenduda.
                                See Savici infra kommentaar oli pehmelt öeldes veits imelik. Selgituseks tõi, et Eesti infra parem kui Serbias, sest siin on rohkem kunstmuru väljakuid.

                                90ndatel käisin päris muru peal trennis. Tundub, et praegu trennis käivatest lastest 95% päris muru peal jalgpalli mängida ei saagi.

                                Sellest mina isiklikult ei teeks järeldust, et Eestis 5+ infra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X