320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

    Pigem on Järvelaid A.Pohlakuga arenguvestlusi ja karjääriplaneerimist varasemalt pidanud ja sellest siis ka selline sõnastus. Kas ja kui sitt see välja näeb on igaühe enda otsustada.
    Kamoon Brandon. Kui see lause "Selles mõttes ma olen aus ma rääkisin Aivar Pohlakuga nagu isiklikult ja ütlesin talle, et mul on nagu plaan Eestisse tulla ma saan aru, et Flora on komplekteeritud ja te olete oma mängijatega rahul." on täpselt sellises sõnastuses nagu Järvelaid ütles, siis Aivar Pohlak = Flora = EJL.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      No aga teeme ära, pakkuge kandidaate, väike mingi crowdfund(et saaks klubisid juurde teha hääletuseks vms näiteks ) kuskile käima ja läheb minna. Nüüd on jälle jalgpalli ajakirjandust ka natuke, mis pole Pohlaku keti otsas.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

        Pigem on Järvelaid A.Pohlakuga arenguvestlusi ja karjääriplaneerimist varasemalt pidanud ja sellest siis ka selline sõnastus. Kas ja kui sitt see välja näeb on igaühe enda otsustada.
        OOO, FLORA FÄNNID
        TEIE ISA KANNAB VESTI
        IGA PÄEV
        KUI SEDA MITTE PESTA
        HAISEB SEE VÄLJAST KUI KA SEEST
        NÜÜD OLETE KA TEIE HAISUGA KÕIK KOOS
        OOO, FLORA FÄNNID
        TEIE ISA KANNAB VESTI
        IGA PÄEV.

        mina ei teinud

        Kommentaar


          Lihtsalt ütlen, et ma ei ole kuidagi pidi Pohlakut ega kedagi teist hetkel õigustanud vaid tõin välja, miks tõenäoliselt Järvelaid taolised laused poetas. Samuti kuidas keegi seda võtab on igaühe oma teha. Kas see on okei? Pigem ei ole.
          Seega võite oma luuleread ja muu pahna omale hoida.
          FC Flora

          Kommentaar


            Ma võib-olla olen Eesti jalgpallist liiga pikalt eemal olnud, aga kas vahepeal on tekkinud mingi kahtlus, et jalgpalli liidu president ei olegi enam Flora juht?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Ma võib-olla olen Eesti jalgpallist liiga pikalt eemal olnud, aga kas vahepeal on tekkinud mingi kahtlus, et jalgpalli liidu president ei olegi enam Flora juht?
              Vahepeal isegi hakkas sedasi tunduma, et asjad liiguvad paremuse suunas. Samas kui tarbida ainult SN-i sisu siis ongi kõik hea. Need 3nda osapoole podcastid on saatanast.

              Kommentaar


                Kas tõesti hakkab tekkima anti-flora fan club?

                Kommentaar


                  Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                  Kas tõesti hakkab tekkima anti-flora fan club?
                  sa oled ka vist Eesti jalgpallist eemal olnud vahepeal

                  Kommentaar


                    Tribüünil ma sellist rühmitust näinus pole vähemalt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                      Kas tõesti hakkab tekkima anti-flora fan club?
                      Hakkab tekkima?! See klubi on ammu-ammu olemas

                      Kommentaar


                        See, et osad inimesed on oma hinges Flora vastu ei tee nendest iju veel automaatselt anti flora fänniklubi

                        Kommentaar


                          Kuulasin ka podcasti ära. Esimese lausega arvasin, et ehk ajas Pelle ja Aivari segamini, sest no kõigil juhtunud seda, aga jutt läks edasi ja ilmselgelt ta ikkagi mõtles Aivarit ning no isegi kui ei taha mõelda halvasti, siis no ei saa kahtepidi arusaada, miks endine Flora mängija küsima EJL presidendilt, et kas temajaoks midagi muutub kui ta Nõmme Kaljuga liitub. Koondisekoha kaardita, siis tõesti Flora süsteem kukkuks nii kokku, et seda jätkuvalt nii haigelt oma huvides ära kasutatakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                            Kas tõesti hakkab tekkima anti-flora fan club?
                            Flora mängijatele ja klubile hoian pöialt nagu ka teistele klubidele. Kahtlaste teemadega mis käivad EJL-iga ja Floraga seoses ei hoia pöialt. Väga lihtne aru saada.
                            Sama Nõmme Kalju ja Levadiaga. Mängijad ja sport pole süüdi mingitest kahtlastes asjades, millega toimetavad mingid tegelinskid kõrgemal.

                            Kommentaar


                              Kui mängijad tolereerivad ja soodustavad halba käitumist on nad kindlasti selles ka süüdi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Kui mängijad tolereerivad ja soodustavad halba käitumist on nad kindlasti selles ka süüdi.
                                kui sa oled valiku ees, et kas tegeleda oma karjääri arendamisega ja oma elu elamisega või võidelda mingi põhimõtetes pärast, millega võid elu tuksi keerata, siis ma saan täitsa aru kui valitakse selle asjaga kaasa minemisega. Mängijad ei tee reegleid ja ei peaks tegelema sellega kuidas oleks aus ja õiglane jalgpalli liitu juhtida või kuidas peaks premmis asjad käima.
                                Ma saan aru klubide kriitika järgi, et isegi klubide tasandil sõidetakse üle ja paljud otsused ei sünni klubide aruteludel vaid EJL-i otsustamisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X