320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

    Saab veel kusagile langeda?
    Saab ikka. Vähemalt oleme veel FIFA liige ja saame vöistelda. Näiteks Gröönimaa ju pole kuigi mängivad ka jalkat. Vatikan ja Monaco ka mitte ja no vaata kui palju pappi neil on

    Üldsegi on osadel rahaasjade ja korruptsiooniga veel hullemini ju

    Zimbabwe hits back at Fifa after the southern Africans and Kenya are banned from world football because of governmental interference in the running of the game.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

      Saab veel kusagile langeda?
      Läti oli loosimisel D-liiga kolme asetamata riigi seas.

      Kommentaar


        Paistab, et mõni silmaklapp on avanenud soccernet.
        Olgugi, et fookus on ainult viimasel vahejuhtumil mitte jalgpallil.

        Kommentaar


          Kuku Raadio iganädalases saates «Spordireporter» käsitlesid saatejuhid Joosep Susi ja Ott Järvela (Soccernet.ee) pikemalt ja põhjalikumalt eelmisel nädalal Kose vallavolikogu istungil vägivallatsemisega hakkama saanud Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) presidendi Aivar Pohlaku sobivust ametisse.


          Kui juba muidu suht konservatiivne Järvela nii kirjutab...
          See muidugi ütleb palju, et mitte keegi jalgpalli siseselt (peale ajakirjanike) pole sel teemal Pohlaku vastu sõna võtnud

          Kommentaar


            isegi Guardian on Pohlaku koomiksisse pannud (1. paneel):

            Kommentaar


              Tundub , et ots tehti lahti. Meelis Rooba lajatas täna ikka mõnuga, otse ja südamest. Väga valgustav ja meeldiv kuulamine. Ott Järvelale ka respect , kuigi väikeste mõendustega pealkirja järgi oleks oodanud natukene rohkem. Asi seegi. Pikk ette ja ise järele suutsin kuulata kuni Pohlakut puudutavat teemat. Siis panin kinni. Te tüübid ise ka aru saate , mida kauem te sellel diktatuurilisel võimul süveneda lasete , seda raskem sellest välja saada on. Mitte midagi ei muutu ennem , kui toimuvad muutused võimuladvikus. Pohlak kasvatab häid inimesi , aga meie tahame jalgpallureid. Pohlak kasvatab häid inimesi , ise samas füüsiliselt asju lahendamas. Ma siiralt usun ,et kõik SN ajakirjanikud tegelikult tahavad parimat ja saavad aru mis tegelikult toimub , aga arvestage sellega , et paremaks ei lähe ennem midagi kui te hakkate asju ausalt südamest välja ütlema.

              Kommentaar


                Kastist väljas mõelda, kes võiks astuda sellele kohale? Mõni poliitik? Rõivas? Mis variante keegi väljasuudaks mõelda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Kastist väljas mõelda, kes võiks astuda sellele kohale? Mõni poliitik? Rõivas? Mis variante keegi väljasuudaks mõelda?
                  Varasemalt olen mina olnud suur Poomi kandidatuuri pooldaja ja seda just alale vajalike kontaktide olemasolu pärast. Täna ma selles valikus ei ole enam kindel ja pigem ei poolda sellist valikut. Kogu austuses Poomi vastu, ei näi ta eemalt vaadates oma isikuomaduselt antud positsiooni sobivat. Lisaks on ta valitsevas süsteemis sügaval sees ja ei tooks uut hingamist. Läbi on käinud Sõõrumaa variant. Huvitav idee, sest tal on võimekus koondada või luua enda ümber hästi toimiv ja kompetentne meeskond. Tänane EOK on minu arust päris hea tõendusmaterjal.

                  Kübarast tõmban ma välja seni vist mitte kordagi mainitud nime - Paavo Nõgene. Aktiivne, teemadega kaasamõtlev ja operatiivselt lahendusi pakkuv. Mitmes erinevas valdkonnas tegutsenud (juhtis Vanemuise teatrit ja täna juhib Tallinki). Paraku on ta täna hõivatud Tallinki juhtimisega. Mõttena siiski ilus

                  Kommentaar


                    Kusjuures kultuuriministeeriumi kantslerina võis Nõgesel isegi mingi kokkupuude olla ? Sport kuulub ju ka sinna alla .

                    Kommentaar


                      Kolm asja, mis takistavad tippjuhtidel EJL presidendiks kandideerimist:
                      1. Tegu on tasustamata ametikohaga.
                      2. Valiku teeb yldkogu, kus on yks klubi proportsionaalselt väga suure esindusega ja hunnik huvitavaid "fantoomliikmeid".
                      3. Kandideerimiseks tuleb saada juba mitmekümne liikme toetus.

                      Tehke nimekiri nendest inimestest, kes tahaks ilma palgata töökohale kandideerimiseks teha ulatuslikku kampaaniat, et lõpuks ikka suure tõenäosusega siseringilt taha saada.

                      Kommentaar


                        Sõõrukas suudaks tõen vähemalt infra loomisega midagi suuremat ära teha, ehitab ju mees igal pool asju. Korralikke jalgpallihalle (noortele) - oleks üle terve Eesti vaja!
                        Realistlikult mõeldes ta ei ole mingi variant, sest praegu niigi hõivatud muu (spordiga) motiveeritult.

                        Kommentaar


                          Kuigi ma olen üldiselt olnud Järvela suhtes negatiivse hoiakuga siis praegu peaks küll ütlema respect. Facebookist siis loeb välja, et tal on 'soccernetist puhkus'. Kahju, et siis kinnitus, et seda lehte enam tõsiselt võtta ei saa nagu on olnud põhjust arvata juba mitmeid kordi varasemalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Kuigi ma olen üldiselt olnud Järvela suhtes negatiivse hoiakuga siis praegu peaks küll ütlema respect. Facebookist siis loeb välja, et tal on 'soccernetist puhkus'. Kahju, et siis kinnitus, et seda lehte enam tõsiselt võtta ei saa nagu on olnud põhjust arvata juba mitmeid kordi varasemalt.
                            Oot, surfan FBs ringi ja mitte ei suuda tuvastada siin mainitud viidet: "OJl on 'soccernetist puhkus'"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tpx Vaata postitust

                              Oot, surfan FBs ringi ja mitte ei suuda tuvastada siin mainitud viidet: "OJl on 'soccernetist puhkus'"
                              "Kuna mul ühe suure kirjatöö tõttu Soccernet.ee-st puhkus, siis "Pikk ette (ja ise järele)" taskuhäälingus ma sel nädalal ei rääkinud. Küll aga tänases Kuku Raadio saates "Spordireporter" ning muidugi käsitlesime Joosep Susiga ka eelmisel nädalal Kosel juhtunut, mille kohta oli meil mitu kuulajaküsimust.
                              Postimees on ära toonud ühe mu mõtte: "Normaalses Euroopa riigis oleks jalgpalliliidu president pärast Kose vallavolikoguistungil juhtunu ilmsiks tulekut esitanud kohe lahkumisavalduse. Kui ta poleks seda esitanud, oleks jalgpalliliidu juhatuse liikmed seda presidendilt küsinud. Või siis jalgpalliüldsus. Aga mitte midagi sellist pole juhtunud. Ükski jalgpalliliidu liige pole praegu tulnud välja ja öelnud: Aivar Pohlak peab presidendiametist tagasi astuma."
                              Lisan siia veel, et minu meelest on Kose vallavolikoguistungil juhtunu EJL-i jaoks tohutult palju suurem probleem ja mure kui ükskõik milline Eesti meeste A-koondise kaotus ükskõik millise tagajärjega. Spordis on alati võimalik uute mängudega enda väärtust taas tõestada ja ma isiklikult olen Thomas Häberli edasise ametiaja osas vaatamata Küprosel juhtunule jätkuvalt lootusrikas. KTM- ja ETM-reegleid toetan samuti jätkuvalt ja leian, et need on Eestis asjakohased.
                              Kosel juhtunu juurde tagasi. Oleks tegu olnud mingi jalgpallisisese kokkusaamise või Eesti mesinike koosoleku või teatrietenduse või millegi muu sarnasega, poleks olukord EJL-i jaoks nii kriitiline, sest sel juhul oleks nende president rünnanud mõnda seltsingut.
                              Aga praegu ründas ta demokraatiat, mis on vabariigi vundament. Vallavolikogu on nimelt üks demokraatia bastione. See on vabadel ja ausatel valimistel valitud kogu volitustega kohalikku elu korraldada. Vägivald demokraatia vastu on absoluutne punane joon.
                              Millise partnerina mõjub EJL pärast selle joone ületamist avalikule sektorile? Millisena erasektorile? Kuidas saab rääkida Ausast Mängust?"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                                Kolm asja, mis takistavad tippjuhtidel EJL presidendiks kandideerimist:
                                1. Tegu on tasustamata ametikohaga.
                                2. Valiku teeb yldkogu, kus on yks klubi proportsionaalselt väga suure esindusega ja hunnik huvitavaid "fantoomliikmeid".
                                3. Kandideerimiseks tuleb saada juba mitmekümne liikme toetus.

                                Tehke nimekiri nendest inimestest, kes tahaks ilma palgata töökohale kandideerimiseks teha ulatuslikku kampaaniat, et lõpuks ikka suure tõenäosusega siseringilt taha saada.
                                Kas peab olema tasustamata see koht? Asutusel raha on et see teha tasuliseks. Kuulasin betsafesid järgi, Kalev Kruus oleks üks huvitav nimi minumeelest. See et seal neid fantoome on, see on lahendatav probleem kui on olemas õige kandidaat ja vähe jõudu taga, et asju avalikkusse ette tuua jms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X