320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooajapilet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kellelgi on vaba piletid eesti ja inglismaa mängule

    Kommentaar


      Sama küsimus, oleks nõus Eesti - Inglismaa mängu pileti 500 - 700 krroniga ära ostma..

      Kommentaar


        Ostu-müügi teema on siin: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4638
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Äkki on keegi selline lahke inimene, kes vahetaks Eesti koondise mängude paketi ülejäänud mängud kohtade vastu 5.sektoris 1-10.rida. Kuna endal on 13 rida ning ülemisel tribüünil väga ei meeldi olla.

          Ning veel ei viitsi poolaega oodata, et siis teisepoolaja alguseks ennast koos ülejäänud massiga sisse smuugeldada.

          Saite aru ma loodan.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Mul on selline küsimus, et kuidas 5. ja 6. sektoris need ridade numbrid on? Kas hakkavad alumisel korruselt ühest peale või mõnest muust numbrist.
            308

            Kommentaar


              Võin eksida, aga vist oli viiest.

              Kommentaar


                6. rida on esimene

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Mul on selline küsimus, et kuidas 5. ja 6. sektoris need ridade numbrid on? Kas hakkavad alumisel korruselt ühest peale või mõnest muust numbrist.
                  Ega sul ju vahet ei ole antenn kus sa istud, rida 1 istudes oled ikka oma jõhvi ja lokaatoritega 12 real ees.

                  Kommentaar


                    ..ostan 2 piletit Eesti vs Horvaatia mängule mis suvel Tallinnas toimub. Ettetänades, J.
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      See ei ole müügiteema.

                      Vaata siia:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        palju on tavaliselt euroopas ja ka inglismaal koondisemangude piletihinnad? kui palju on oodata inglasi tallinna mangule? (ma ei motle siin seda kui palju ametlikult inglastel antakse) siit saab ka vastuse sellele kartusele spekulantide suhtes.

                        nagu siin keegi mainis kusagil et mingi seltskond inglasi on nous maksma pileti eest kasvoi 1500 eeku, oli vist nii? palju selliseid olla voiks hinnanguliselt? arvata on et nondapalju ostetakse ka taispakette hangeldajate poolt.

                        tehke kuramus nimelised piletid!
                        nja. niisama meenutus siit varasemast. tundub, et vaadates hetkepakkumisi hangeldajatelt, siis 1500 eeku on ikka liialt odav. paistab et see on miinimumhind.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X