320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

armeenia eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fak mis on seal nii sitasti siis??? Sorri mul oli kiire ja ma tahtsin selle postituse ära panna VÄGA VABANDAN!

    Kommentaar


      siin foorumis on väga lihtne

      kui sa oled enamvähem tuntud ohmu, nagu mina, siis võid valesti kirjutada

      kui oled noor vorst, siis ära eksi ja kirjuta õigesti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
        Fak mis on seal nii sitasti siis???
        Olgem ausad Viikmäe on ikkagi stabiilselt sitt olnud ja ega Saagi erilise talendikusega välja pole paistnud!!!ma isiklikult kahtlen ka Neemelos kuna mai tea ple midagi väga erlisega silma paistnud kuid mudugi saada belgia kõrgliiga klubise ei sa olla tegu minig Sitakotiga!Samas ple ta seal algkooseisust platsil olnud ja värvaidl löönud!!!M aoleks õnnelik kui Roda tuleks kordgi koondisele vastu ja laseks Operi !!!Eesti parimad on siisgi parimad präägu Oper(koma) Kink ja Zenjov(punkt) Ja siis alles ülejäänud Vosko oli ka ea(koma) aagah Viimasel ajal ple mänguaega saaand!!!Ylejäänudes Saagis Viikmäes Ma kahtlen kas nad suudavad midagi korda saata(punkt) Ja veel selle Ojamaa ja Anieri Teema pihta veel(koma) et valikmängus oleks vb tõesti palju tahta neid mängu panna aaga(punkt) Neid võiks hakata juba sõprusmängudes proovima(punkt) Aeg naq oleks!!! ja nAd mängivad ästi mai näe pähjust miks mitte neid Koondises proovida!

        Ei usu, et Google Translator'gi niipalju vigu suudab korraldada.

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          Olgem ausad Viikmäe on ikkagi stabiilselt sitt olnud ja ega Saagi erilise talendikusega välja pole paistnud!!!ma isiklikult kahtlen ka Neemelos kuna mai tea ple midagi väga erlisega silma paistnud kuid mudugi saada belgia kõrgliiga klubise ei sa olla tegu minig Sitakotiga!Samas ple ta seal algkooseisust platsil olnud ja värvaidl löönud!!!M aoleks õnnelik kui Roda tuleks kordgi koondisele vastu ja laseks Operi !!!Eesti parimad on siisgi parimad präägu Oper(koma) Kink ja Zenjov(punkt) Ja siis alles ülejäänud Vosko oli ka ea(koma) aagah Viimasel ajal ple mänguaega saaand!!!Ylejäänudes Saagis Viikmäes Ma kahtlen kas nad suudavad midagi korda saata(punkt) Ja veel selle Ojamaa ja Anieri Teema pihta veel(koma) et valikmängus oleks vb tõesti palju tahta neid mängu panna aaga(punkt) Neid võiks hakata juba sõprusmängudes proovima(punkt) Aeg naq oleks!!! ja nAd mängivad ästi mai näe pähjust miks mitte neid Koondises proovida!


          Ei usu, et Google Translator'gi niipalju vigu suudab korraldada.
          Proovi uuesti.

          Kommentaar


            ma mõtlesin siiani, et ainult portugallased on õigekirjaperverdid (portugali keel on tõesti väga keeruline oma aktsentide ja rõhumärkidega), kuid kahjuks tuleb välja ka et eestlased.
            õigekiri ju ilus küll, kuid ehk on vahest tore aru saada, et klaviatuuriga klõbistades on vead tunduvalt kergemini tulema kui pastakast teksti imedes. pealegi paljudel nagu ma aru saan on siin ka veel põhikooliteegi veel poole peal.
            ehk siis kokkuvõtvalt- rohkem tolerantsust! see ei võta ju tükki küljest. see käib ka suhtumises välismaalaste suhtes. kui neid parastada, siis nad varsti ei julgegi eesti keeles kirjutada.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              viikmäe võiks lüüa ühe värava ja siis lõpetada, 110 mängu ja 15 väravat.
              LFC

              Kommentaar


                kui oled uus, siis pead 'preview post' nuppu kolm korda rohkem klõpsima, kui 'submit reply'-d. lihtne.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  ma mõtlesin siiani, et ainult portugallased on õigekirjaperverdid (portugali keel on tõesti väga keeruline oma aktsentide ja rõhumärkidega), kuid kahjuks tuleb välja ka et eestlased.
                  õigekiri ju ilus küll, kuid ehk on vahest tore aru saada, et klaviatuuriga klõbistades on vead tunduvalt kergemini tulema kui pastakast teksti imedes. pealegi paljudel nagu ma aru saan on siin ka veel põhikooliteegi veel poole peal.
                  ehk siis kokkuvõtvalt- rohkem tolerantsust! see ei võta ju tükki küljest. see käib ka suhtumises välismaalaste suhtes. kui neid parastada, siis nad varsti ei julgegi eesti keeles kirjutada.
                  Minu meelest tolerantsust on siin piisavalt.
                  Iseasi on see, kui on nii kirjavead + lausete (-loogiline-) ülesehitus on jube: viimane tingibki selle, et silme ees läheb kirjuks ja ei saa aru," mida ta tont seletab".

                  Mind kirjavahemärkidega eksimine ei häiri, aga lause võiks arusaadavalt konstrueerida küll. Silme ette tuleb pilt ravimite all olevast hullust, kes ilastab ja karjub kaootiliselt :P

                  Kommentaar


                    Salajane sul jäid mõningad vead märkamata, ole pai ,vaata uuesti üle.

                    Kommentaar


                      Ehk ta nüüd sai aru, et ta võiks selgemini kirjutada. Lähme nüüd teemasse tagasi. Muidu väga õige, et võiks hakata noori proovima sõprusmängudes ehk siis Rüütli näeb ka, et pole nii vara midagi neid mängu lasta.

                      Kommentaar


                        Keegi ei tea kas kuskilt on 1.Aprilli ilmaennustust ka saada?Sellest oleneb ka kindlasti palju sinna rahvast liikumas on!Isiklikult pilet olemas jubah!!!

                        Kommentaar


                          http://www.accuweather.com/world-for...LLINN&metric=1

                          Ma kahtlen natuke selle täpsuses. Aga enam-vähem sajuta ilm. Temp. peaks plusspoolele jääma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                            Ehk ta nüüd sai aru, et ta võiks selgemini kirjutada. Lähme nüüd teemasse tagasi. Muidu väga õige, et võiks hakata noori proovima sõprusmängudes ehk siis Rüütli näeb ka, et pole nii vara midagi neid mängu lasta.
                            eile 28 posti, you win !
                            täna ainult nirused 3 ;/

                            ja et teemas püsiks, siis me võidame ofc.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              http://www.accuweather.com/world-for...LLINN&metric=1

                              Ma kahtlen natuke selle täpsuses. Aga enam-vähem sajuta ilm. Temp. peaks plusspoolele jääma
                              Kui oleks nagu kirjas, +8 siis oleks väga super (Y)

                              Kommentaar


                                kas tõesti EJL laiskuse tõttu ei saa Oper koondist esindada?No eks oma süü on ka Rüütlil kes niikui nii ei viitsinud Operi kohta uurida kas mees on mängu valmis või ei
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X