320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• plastic
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Ei olnud sarkastiline. See on ikka puhas spordiosakonna teema, kust siit on vist ainult Eika, kes sellest ka kirjutas. Kui see sind kuidagi rahuldab või rahustab, siis minu meelest ei peaks keegi neist enne avalikku vabandust koondisega seotud olema. Ehk ka mitte peale seda. Ma ei suuda praegu kiiruga otsustada.

Kuskile töövestlusesse sai ka see pilt juba nädalavahetusel postitatud kommentaariga “mis sitt see on?!” vms. Ma justkui ei näe, et Soccerneti foorumis üheksanda inimesena nende mängijate idiootideks nimetamine midagi juurde annaks. Isegi kui nimetaja on ajakirjanik.
    Sa võtad ehk mu frustratsiooni veidi mu history pealt ajakirjanduse suunas. Mul tegelikult ei olnud niivõrd ajakirjandusele suunatud pahameelt ja võisin ennast kogu muu frustratsiooni keskel valesti väljendada. Mis ei vähenda muidugi mõtet - muidu väga vabalt 9. inimesena sellise "tähendab, poisid, sellega on nii et" arvamus siinsete poolt ikka antakse, sõltumata osakonnast .

Leave a comment:

• plastic
    replied
    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

kõik lehed ongi oma nupud ära teinud ja eluga minnakse edasi
    https://sport.ohtuleht.ee/1077416/ko...ta-jaanud-nurk

Milline ideaalne hetk kukununnudel, kes "ei olnud Karpini tulekust teadlikud" öelda väga selgelt välja, et "Русский военный корабль, иди нахуй"

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust

Kõik valdkonnad katate muidu ära, mis välja saab mõelda, aga seda mitte. Eksole?

Ma siin tüli ei nori. Aga tore oleks siis lõpuks jalgpallifoorumi liikmeks olevate ajakirjanike hinnanguid ka kuulda. Kõikide muude valdkondade kohta on grupi liikmetel suhteliselt kindlameelsed hoiakud ju olemas ja vähegi ebaolulisematel teemadel neid ka avaldatakse. Millest vaikus siinkohal?

edit 39: vist sain aru, et vb 5% võimalus ka, et olid sarkastiline.
    Ei olnud sarkastiline. See on ikka puhas spordiosakonna teema, kust siit on vist ainult Eika, kes sellest ka kirjutas. Kui see sind kuidagi rahuldab või rahustab, siis minu meelest ei peaks keegi neist enne avalikku vabandust koondisega seotud olema. Ehk ka mitte peale seda. Ma ei suuda praegu kiiruga otsustada.

Kuskile töövestlusesse sai ka see pilt juba nädalavahetusel postitatud kommentaariga “mis sitt see on?!” vms. Ma justkui ei näe, et Soccerneti foorumis üheksanda inimesena nende mängijate idiootideks nimetamine midagi juurde annaks. Isegi kui nimetaja on ajakirjanik.

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    Miks meie kohalikud ajakirjanikud kõik nüüd nii vaiki. Kuluaarides miskit toimub vä
    kõik lehed ongi oma nupud ära teinud ja eluga minnakse edasi
    https://sport.ohtuleht.ee/1077416/ko...ta-jaanud-nurk

Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Delfi tegi oma kaks artiklit ära. Soccerneti omad saavad ka öelda, et tegid oma loo ära ja mis nad enam teha saavad. Edasi jätkub arutelu soccerneti kommentaarides ja foorumis. Pakun, et enamus spordisõpru ei pannud seda teemat tähelegi ja suur osa jalkafänne jätab ka külmaks

Leave a comment:

• plastic
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Õigest osakonnast siin vist eriti inimesi pole...
    Kõik valdkonnad katate muidu ära, mis välja saab mõelda, aga seda mitte. Eksole?

Ma siin tüli ei nori. Aga tore oleks siis lõpuks jalgpallifoorumi liikmeks olevate ajakirjanike hinnanguid ka kuulda. Kõikide muude valdkondade kohta on grupi liikmetel suhteliselt kindlameelsed hoiakud ju olemas ja vähegi ebaolulisematel teemadel neid ka avaldatakse. Millest vaikus siinkohal?

edit 39: vist sain aru, et vb 5% võimalus ka, et olid sarkastiline.

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Sessuhtes, et teema on ju tegelikult lihtne, ma ei saa aru sellest passiivsusest. Inimlikul tasandil arusaadav, koondise tasandil ju asja ei tohiks olla enam. Eriti Oper.

Pohlak pidi neist kõigist ju inimesed kasvatama. Siin siis tõmbab piiri või kuidas?
    kui oli aeg neid mehi kasvatada, kasvatas aivar “tõsta püksid üles” pohlak kodus naist

Leave a comment:

• plastic
    replied
    Ma absoluutselt ei pane pahaks kui meie mõni koondislane "at gunpoint" tegelikult siiski venemeelne. Veri on paksem jne. See on elu.

Aga see kehtib indiviidi tasandil ning kui sitt lenda ventikasse (nagu ta praegu lendas), siis on ju selge, et Eesti riigi eest seisvad ja koondise tasemel organisatsioone juhtivad isikud seda ei tohiks tolereerida.

Veidi putsis on see, mis meie ümber toimub selles võtmes. Inimestel, kes ringkonnas on või kes otsustajatele on lähedal, puudub igasugune austus enda riigi vastu. Olemasolevad koondislased, eestlased, WTF? Mängite selliste vendadega edasi, tolereerite seda? Nemad peaksid see esimene liin olema, kes seisukoha välja ütlevad. Hetkel tundub, et isegi ajakirjandust ei huvita. Arusaamata, et tegemist on a la Operi puhul ikka räigelt fundamentaalse küsimusega.*

Loodan, et siinkohal rahvas päriselt paneb teod sinna kus mõtted. Boikott koondisele kuniks on selge, adekvaatne seisukoht.

* See on ju fucking ilmselge, et sa ei lähe kaevikusse vähemalt poolte nende vendadega, kes pildil. Aga rahuajal - mis seal ikka, elu on keeruline, teema on mitmetahuline, mehed on siin sündinud jne. Aga Oper... ahv.

Leave a comment:

• plastic
    replied
    Sessuhtes, et teema on ju tegelikult lihtne, ma ei saa aru sellest passiivsusest. Inimlikul tasandil arusaadav, koondise tasandil ju asja ei tohiks olla enam. Eriti Oper.

Pohlak pidi neist kõigist ju inimesed kasvatama. Siin siis tõmbab piiri või kuidas?

Leave a comment:

• trk
    replied
    Algselt postitas lenc Vaata postitust

Operilt ilmselt ka ei saaks, teiste puhul pole nii kindel.
    Misasi see on!? Et kui saaks, siis võtaks Operilt kodakondsuse ära?

Leave a comment:

• Herr
    replied
    Vassiljev, Zenjov ja Oper peavad koondise juurest lahkuma. Head teed minna

Leave a comment:

• lenc
    replied
    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Aga räägiti, et sm. Karpinil olevat Eesti kodakondsus? Oskab keegi kommenteerida?
    See ei ole ju mingi salainfo: https://sport.delfi.ee/artikkel/6151...-eesti-kodanik

Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
    Ei ole normaalne. Kodakondsus tuleks ära võtta. Tõsi, ma ei tea, kas ja kuidas see seaduslikult toimima saaks.
    Karpinilt? Kuivõrd tegemist on sünnijärgse Eesti kodanikuna, siis ei ole see mitte kuidagi võimalik: https://www.riigiteataja.ee/akt/KodS
    § 5. Eesti kodakondsuse omandamine sünniga
    (3) Kelleltki ei tohi võtta sünniga omandatud Eesti kodakondsust.
    Operilt ilmselt ka ei saaks, teiste puhul pole nii kindel.

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Ei ole normaalne. Kodakondsus tuleks ära võtta. Tõsi, ma ei tea, kas ja kuidas see seaduslikult toimima saaks.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Miks meie kohalikud ajakirjanikud kõik nüüd nii vaiki. Kuluaarides miskit toimub vä
    Õigest osakonnast siin vist eriti inimesi pole...

Leave a comment:

• boobek
    replied
    Kahe nädala pärast ei mäleta teie piuksumist mitte keegi. Aga räägiti, et sm. Karpinil olevat Eesti kodakondsus? Oskab keegi kommenteerida?

Leave a comment:

• plastic
    replied

Leave a comment:

Working...
X