320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Calma7
    replied
    Tulemuste poolest oli ju kordaläinud aken, aga arvestades, et tegu oli siiski treeningmängudega oleks oodanud veidi rohkem rotatsiooni.
    Soome vastu oli ju näha kuidas mäng hakkas vaikselt elavnema mida rohkem näljaseid debütante sisse toodi.
    Loodetavasti Häberli sai siis hea ülevaate meestest. Endale jäi vast Peetson kõige positiivsemalt silma ning ei imesta kui võitles endale välja algkooseisu koha punktimängudeks. Üldjoones said debütandid ka päris okeilt hakkama, väljaarvatud Nõmm, aga ta on niivõinii väravavahtide valikus ilmselt kuskil 5ndal kohal. Ründes oleks tahtnud rohkem näha Reinkorti ja Jakovlevi, mõlemad jäid suhteliselt vähese mänguajaga hästi silma.

    Leave a comment:


  • SunWolf
    replied
    Õnneiks see kord ei hakatud teisel poolajal uimerdama, hoopis löödi võiduvärav ära. Hooaja alguse tõttu paraku palju praaki aga peaasim et ära tuli. Noored ei olnud vanakestest kehvema

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Tubli Miller! Tahe oli tal olemas ja siis on õnne ka. Soomet alati magus võita.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas trk Vaata postitust

    Oota nüüd, kui juba mina, suvaline fänn, olen aru saanud, et neil meestel ei ole potentsiaali, siis milleks peavad Eesti koondise treenerid neid Portugali viima. Nad on ju ammu aru saanud.

    Kui me Eesti all mõtleme Eesti koondist, siis neid ju on. Pikk, täna veel Kallaste ning ka Sinjavski saab hakkama. Lisaks on seni veel vähe mänguaega saanud Serie B mees Tunjov, kes saab sellel positsioonil väga hästi hakkama.

    Häberli on ikkagi hea leid meile, rahulikult mõeldes tuleb seda tunnistada. Hurt on peatreeneri parem käsi ning kui rääkida nendest kolmest mängijast, siis ta Flora spordidirektorina on nendest meestest loobunud, seega pole midagi eriskummalist selles, et ta nende talenti ei hinda ja neid ei kaasa. Aja jooksul on olnud teisigi mängijaid, kelle olemasolu on minu arvates Flora mängu seganud ning õnneks on nad ka klubist lahkunud.
    Vaadates Hurda tegemisi Flora koosseisuga, siis tema tegutsemine spordidirektorina on maksimaalselt rahuldav ja pigem kasin olnud. See on minu arust number üks põhjus, mis Florat tagasi hoiab veel suuremaid tegusid teha Euroopas. Eelmine aasta oli eriti kohutav. Et kui ta praagib mõne mängija välja siis see ei tähenda eriti midagi.

    Saliste ja Järvelaid'i osas olen nõus, et nad pole eriti head mängu näidanud viimasel ajal (on paremini mänginud varasemal ajal). Nende mõlemal puhul on minu arust suurim häda see, et nende kaitse omadused on nõrgad.

    Leave a comment:


  • trk
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust

    Peangi rohkem silmas Portugali laagrit - see ju parim võimalik koht mängijatega tutvumiseks/proovimiseks, kus aru saada, kas Saliste või Järvelaid on koondisetase või mitte. Rohkem ju Eestis sellisel tasemel vasakkaitsjaid polegi

    Või kuna Flora särki enam seljas pole, siis ei näe Norbert (Aivar?) pointi selliseid mängijaid kutsuda, sest see nende kukrut potentsiaalselt ei kergita?

    Asja point on tegelikult lihtne - koondises võiks mängida parim võimalik koosseis, mitte, kes Aivarile või Norbertile meeldivad.
    Eesti on toonud suure raha eest siia tugeva spetsialisti... Kes kahjuks ei tundu enda otsustes vaba.

    Oota nüüd, kui juba mina, suvaline fänn, olen aru saanud, et neil meestel ei ole potentsiaali, siis milleks peavad Eesti koondise treenerid neid Portugali viima. Nad on ju ammu aru saanud.

    Kui me Eesti all mõtleme Eesti koondist, siis neid ju on. Pikk, täna veel Kallaste ning ka Sinjavski saab hakkama. Lisaks on seni veel vähe mänguaega saanud Serie B mees Tunjov, kes saab sellel positsioonil väga hästi hakkama.

    Häberli on ikkagi hea leid meile, rahulikult mõeldes tuleb seda tunnistada. Hurt on peatreeneri parem käsi ning kui rääkida nendest kolmest mängijast, siis ta Flora spordidirektorina on nendest meestest loobunud, seega pole midagi eriskummalist selles, et ta nende talenti ei hinda ja neid ei kaasa. Aja jooksul on olnud teisigi mängijaid, kelle olemasolu on minu arvates Flora mängu seganud ning õnneks on nad ka klubist lahkunud.

    Leave a comment:


  • sp3ts
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

    Lepistu keerulised suhted EJL-i siseringiga on teada, selgituseks näiteks see artikkel: https://sport.err.ee/1608634495/bren...-teda-putiniga

    Fakt, et nimetet härrad üheskoos meistritiitli võitnud on ei pruugi tänaste isiklike suhete seisus mingit rolli mängida. Eks need mustad kassid võivad igal ajal inimeste vahelt läbi jalutada. Kas ja milline on Hurda roll koondisesse mängijate valimises, ei oska öelda.
    Tänud - ei olnud teadlik sellisest võrdlusest. Samas kõik ju piltlikult tõsi... Kas see ongi siis lõplik põhjus, miks teda ei valitud Portugali laagri punti? Ehk sportlik tase niivõrd koondises ei loegi ja teda ei saa lugeda 50 parima jalgpalluri hulka Eestis hetkel.
    Kas keegi poolkaitsjatest jäi veel koju, keda oleks võinud Portugali kutsuda?


    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Minu isiklik arvamus on, et Saliste ja Järvelaiu tase või ka potentsiaal ei küündi koondisetasemele (päris palju nende mänge näinud). St et küllap oma taseme poolest oleks neid kannatanud seekord võtta, kui 23 meest eemale jäi, aga kuna normaalselt ei juhtu seda mitte kunagi, siis polnud ka seekord mõtet. Lepistu pole rahvusvahelistes klubimängudes väga säranud, seega pole tema seis ka kiita. Kui ta veel Floras olles samamoodi lahjendatud koosseisuga koondisesse kaasati, siis oli kriitikat päris palju. Veidi paralleeli tuues, siis Zaka ei suutnud eelmisel hooajal teiste esineliku klubide vastu mitte midagi.
    Peangi rohkem silmas Portugali laagrit - see ju parim võimalik koht mängijatega tutvumiseks/proovimiseks, kus aru saada, kas Saliste või Järvelaid on koondisetase või mitte. Rohkem ju Eestis sellisel tasemel vasakkaitsjaid polegi

    Või kuna Flora särki enam seljas pole, siis ei näe Norbert (Aivar?) pointi selliseid mängijaid kutsuda, sest see nende kukrut potentsiaalselt ei kergita?

    Asja point on tegelikult lihtne - koondises võiks mängida parim võimalik koosseis, mitte, kes Aivarile või Norbertile meeldivad.
    Eesti on toonud suure raha eest siia tugeva spetsialisti... Kes kahjuks ei tundu enda otsustes vaba.

    Aga võib-olla saan mina millestki valesti aru...

    Leave a comment:


  • trk
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust

    Minu mäletamist mööda tõid Saliste ja Lepistu hr. Hurda Eesti jalgpallikaardile tiitlivõiduga aastal 2016. Võib-olla eksin.
    Minu isiklik arvamus on, et Saliste ja Järvelaiu tase või ka potentsiaal ei küündi koondisetasemele (päris palju nende mänge näinud). St et küllap oma taseme poolest oleks neid kannatanud seekord võtta, kui 23 meest eemale jäi, aga kuna normaalselt ei juhtu seda mitte kunagi, siis polnud ka seekord mõtet. Lepistu pole rahvusvahelistes klubimängudes väga säranud, seega pole tema seis ka kiita. Kui ta veel Floras olles samamoodi lahjendatud koosseisuga koondisesse kaasati, siis oli kriitikat päris palju. Veidi paralleeli tuues, siis Zaka ei suutnud eelmisel hooajal teiste esineliku klubide vastu mitte midagi.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust



    Mis tähendab Eestis persona non grata ja millega ta siis hakkama sai, oskab keegi valgustada? Minu andmetel hr. Hurt ju ei ole peatreener... Või see on Hurda personaalküsimus?
    Minu mäletamist mööda tõid Saliste ja Lepistu hr. Hurda Eesti jalgpallikaardile tiitlivõiduga aastal 2016. Võib-olla eksin.
    Lepistu keerulised suhted EJL-i siseringiga on teada, selgituseks näiteks see artikkel: https://sport.err.ee/1608634495/bren...-teda-putiniga

    Fakt, et nimetet härrad üheskoos meistritiitli võitnud on ei pruugi tänaste isiklike suhete seisus mingit rolli mängida. Eks need mustad kassid võivad igal ajal inimeste vahelt läbi jalutada. Kas ja milline on Hurda roll koondisesse mängijate valimises, ei oska öelda.

    Leave a comment:


  • sp3ts
    replied
    Algselt postitas Calma7 Vaata postitust

    Ei ole ise nende noorte meeste tegemistega väga kursis, aga ju siis koondise treenerid näevad neis mingit tohutut potentsiaali. Samas puhtalt potentsiaali pärast A-koondisesse kutsuda on ka veider.
    Mis puudutab kahurväge siis minuarust peaks Järvelaid ja Saliste olema kindlasti koondiseringis sees, eriti arvestades, et meie ainukesed koondise vasakkaitsjad on soliidses eas Kallaste ja Pikk. Lepistu on ju teada tuntud persona non grata Hurdi ja co jaoks ning ilmselt oma karjääri jooksul koondisesse enam ei pääse.
    Tohutust potentsiaalist on asi kaugel... Vabandust, kui kellelegi liiga teen.

    Tõsi, 2 silma vahele jäi tohutult lootustandev 35-aastane vasakujalgne Kallaste. Ta on tubli. Vabandan.

    Mis tähendab Eestis persona non grata ja millega ta siis hakkama sai, oskab keegi valgustada? Minu andmetel hr. Hurt ju ei ole peatreener... Või see on Hurda personaalküsimus?
    Minu mäletamist mööda tõid Saliste ja Lepistu hr. Hurda Eesti jalgpallikaardile tiitlivõiduga aastal 2016. Võib-olla eksin.

    Leave a comment:


  • Calma7
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
    https://soccernet.ee/artikkel/miks-s...kort-ja-saarma

    Lugesin seda artiklit ja hakkasin mõtlema, et koondisesse võeti Vassiljev ja Tõugjas, kellel on Premium liigas umbes 20-30 mängu. Et nagu miks? Olen U21 satse jälginud ja Premium Liigat jälginud - aga ei saa öelda, et oleks silma paistnud...

    Samas jäi koju Premium liiga "kahurvägi", nagu Järvelaid, Saliste, Lepistu, Paur, kellel ma arvan on nelja peale umbes 1000 mängu Premium liigas, päris mitu tiitlit ja on oma parimas eas ning viimastel aastatel üpris hästi mänginud... Ja minu teada pole neist keegi Häberli ajal koondisesse kutsutud, võib-olla eksin.
    Kas siin on mingi teatud põhjus, miks neid ei kutsuta enam koondisesse?

    Huvitav on vaadata, et nimekirjas pole ühtegi vaskujalgset vasakkaitsjat.

    Noortest jäi silma näiteks Nikita Ivanov, kes näitas suurepärast mängu Premium liigas, pole Portugalis. Kas tal on Eesti pass ikka? Või on saatuslikuks saanud eesti keele mitte-oskamine?
    Ei ole ise nende noorte meeste tegemistega väga kursis, aga ju siis koondise treenerid näevad neis mingit tohutut potentsiaali. Samas puhtalt potentsiaali pärast A-koondisesse kutsuda on ka veider.
    Mis puudutab kahurväge siis minuarust peaks Järvelaid ja Saliste olema kindlasti koondiseringis sees, eriti arvestades, et meie ainukesed koondise vasakkaitsjad on soliidses eas Kallaste ja Pikk. Lepistu on ju teada tuntud persona non grata Hurdi ja co jaoks ning ilmselt oma karjääri jooksul koondisesse enam ei pääse.

    Leave a comment:


  • sp3ts
    replied
    https://soccernet.ee/artikkel/miks-s...kort-ja-saarma

    Lugesin seda artiklit ja hakkasin mõtlema, et koondisesse võeti Vassiljev ja Tõugjas, kellel on Premium liigas umbes 20-30 mängu. Et nagu miks? Olen U21 satse jälginud ja Premium Liigat jälginud - aga ei saa öelda, et oleks silma paistnud...

    Samas jäi koju Premium liiga "kahurvägi", nagu Järvelaid, Saliste, Lepistu, Paur, kellel ma arvan on nelja peale umbes 1000 mängu Premium liigas, päris mitu tiitlit ja on oma parimas eas ning viimastel aastatel üpris hästi mänginud... Ja minu teada pole neist keegi Häberli ajal koondisesse kutsutud, võib-olla eksin.
    Kas siin on mingi teatud põhjus, miks neid ei kutsuta enam koondisesse?

    Huvitav on vaadata, et nimekirjas pole ühtegi vaskujalgset vasakkaitsjat.

    Noortest jäi silma näiteks Nikita Ivanov, kes näitas suurepärast mängu Premium liigas, pole Portugalis. Kas tal on Eesti pass ikka? Või on saatuslikuks saanud eesti keele mitte-oskamine?

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas uhuu Vaata postitust
    Jalgpalliliidu sõnad ja mis nad maksavad...
    See on siiski Viaplay käkk, nende tegemata töö

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Zenjovi värav Islandi vastu oli Eesti koondise läbi aegade 500.
    Videot sellest näeb? On linki jagada?

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

    Olen nõrk ja vaatan. Kindlasti vaatan. Küll aga tuleks järgmisel kodumängul (kui asi pole just selleks ajaks lahenenud) näidata meelsust. Plagud-hüüded-vile jne.
    Ma vaatan, et esimene koondisemäng on alles juunis. Mis muidugi ei tähenda, et siis mingisuguse aktsiooniga asja meelde tuletada ei võiks. Flora fännidele aga soovitus - superkarikafinaal on vaat, et sõja aastapäeval. Fännitribüün võiks näiteks pidada 12. minutitilise leinaseisaku ja vaikida, sarnase aktsiooni korraldas siin kunagi käinud Bosnia koondis. Nemad küll vaikisid hukka saanud kaaslase auks, esimesed 24 minutit(vastavalt tema vanusele).

    Edit: Sellega võiks ühineda ka Paide tribüün.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Zenjovi värav Islandi vastu oli Eesti koondise läbi aegade 500.

    Leave a comment:

Working...
X