320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sügisest hakkab üks sponsor pasunaid tasuta jagama nii umbes 5000 tk igal mängul .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Kasper: et pasunaid tohib fännikal puhuda või kus?

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Sügisest hakkab üks sponsor pasunaid tasuta jagama nii umbes 5000 tk igal mängul .
        uat? kes?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kasper: et pasunaid tohib fännikal puhuda või kus?
          Mis sa nokid, said ju aru küll. Pasunate koht ei ole staadionil! Ja okei, kui need staadionil ikkagi on, siis võiks neid vähemalt kasutada otstarbekalt näiteks plaksu või trummilöögi alternatiivina, mitte et inimesed võistlevad omavahel, kellel suurem kopsumaht on...

          Ja duubeldan Jasperi küsimust.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Mitte et ma pasunaid pooldaksin, aga mis õigusega kirjutab mingi grupp inimesi (hetkel siis fännid kes käivad staadionil ja kellele ei meeldi et teised seal pasunat puhuvad) teistele ette kuidas fänn staadionil käituma peab?

            Kas on parem kui küljetribüünidel haudvaikus on?
            Kas see on lahe, kui kari matse vigastatud vastasmängia peale vilistavad?

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Sügisest hakkab üks sponsor pasunaid tasuta jagama nii umbes 5000 tk igal mängul .
              Kõlab väga trolli postitusena ausaltöeldes

              Kommentaar


                Algselt postitas überalles Vaata postitust
                leidsin ka natuke teistsugust pilti mängust:

                http://www.canal10.com.uy/
                Näitab Uru kõiki võimalusi ja 2 Eesti väravat, tüüpiline.

                Algselt postitas Mystic Vaata postitust
                http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11522

                03:26 - Zaho puudet ei ole kusakil näha. Kostja pall võtab minu silma järgi väikese suunamuutuse hoopis Uruguay kaitsjalt.
                Krt ongi omavärav ju.

                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ja mina ei saa jällegi aru miks sellise asja peale leili minna, kui teine tahab vaiksel mängu nautida? Inimesed on erinevad. Mina olen kindel staadionil käia, sest seal näeb seda mida tahad, mitte seda mida režissöör tahab. Samuti meeldib mulle värskes õhus viibida. Aga hääle tegemise koha pealt.. parema meelega olen vait, kuid aeg-ajalt teen loomulikult ka häält. Aga miks vait? Seepärast, et karjudes jäävad pahatihti pisidetailid nägemata - nii lihtne see põhjus ongi. Ma fännan rohkem jalgpalli kui fänlust ennast.
                Mu meelest võiks kõik tited ja teatrihuvilised ka mängu vaatama tulla, ega me teistmoodi staadionit väga täis ei saakski

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Mitte et ma pasunaid pooldaksin, aga mis õigusega kirjutab mingi grupp inimesi (hetkel siis fännid kes käivad staadionil ja kellele ei meeldi et teised seal pasunat puhuvad) teistele ette kuidas fänn staadionil käituma peab?

                  Kas on parem kui küljetribüünidel haudvaikus on?
                  Juba mõtlesingi, et imelik, et sellist kommentaari pole veel tulnud. Aga kui sa räägid fännidest, siis pasunad ei käi jalgpalli fänlusega ja fännidega kokku. Kes neid puhuda tahab, võib minu poolest tõesti LAV-i minna, sest Euroopa jalgpallikultuur sellistele asjadele kohta ei näe ning kui me tahame areneda jalgpallikultuuri ja fänluse koha pealt, siis pasunad on esimene probleem, millest vabaneda tuleks.

                  Vaata, kuidas mujal Euroopas küljetribüünidel lood on! Korraliku jalkakultuuriga riikides on terve staadion fänne (teeme siis praegu nii, et fännil ja tavalisel poolehoidjal on vahe sees) täis, kes kõik täiel rinnal oma lemmikule kaasa elavad, kuid mitmel pool ongi nii, et häält teeb fännisektor ning muu staadion on üldiselt vaikne ning toetab lihtsamate hüüete, aplausi ja muu säärasega. Pole ju mingi raketiteadus ja pasunate kaotamine Arenalt ei muudaks kindlasti staadionit vaiksemaks, kui see välja arvata, et ühest häirivast mürast saaks lahti.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Kas Euroopa liiduga liitumisel määriti meile miskine staadionil käitumise kohapealt miskine "Euroopa fännikultuuri" seadus ka kaasa?

                    Mis see õige on mille poole me püüdleme? Inglismaa, Saksamaa? Miks peame meie võtma eeskujus teistest, mitte millegi omanäolisega välja tulema? Kas raketid ja värviline toss on selles "'õiges" fännikultuuris lubatud?

                    Sa tood välja et esimene probleem millega tegeleda on need pasunad. Ma ütleks et suurem probleem on see, et me ei saa rahvast staadionile. Vaevalt pasunate keelustamine staadioni täis toob eks?

                    Kommentaar


                      Ei, probleem on õlles ja turvades

                      Kommentaar


                        Väike pildigalerii veel.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          just..pasunate asmel võiks jagada iga mäng 5000 tasuta õlut hoopis. Vat kus oleks rahvast.

                          Kommentaar


                            Zahho ise ütles, et sai pallile väikese varba pihta ja see chip teeb temast väravalööja. (Õhtulehe videointervjuu)

                            Ja siis keegi sõimas siin Kinki ahviks, kuna mängu lõpus ei näidanud piisavalt tänulikkust üles. Eksid. Enne tunnelisse sisenemist ta plaksud fännitribüünile tegi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kas Euroopa liiduga liitumisel määriti meile miskine staadionil käitumise kohapealt miskine "Euroopa fännikultuuri" seadus ka kaasa?

                              Mis see õige on mille poole me püüdleme? Inglismaa, Saksamaa? Miks peame meie võtma eeskujus teistest, mitte millegi omanäolisega välja tulema? Kas raketid ja värviline toss on selles "'õiges" fännikultuuris lubatud?

                              Sa tood välja et esimene probleem millega tegeleda on need pasunad. Ma ütleks et suurem probleem on see, et me ei saa rahvast staadionile. Vaevalt pasunate keelustamine staadioni täis toob eks?
                              Sa arvad siis, et Eesti Nokia võiks olla staadionil pasunate puhumine? Sellisel juhul palju õnne! Üldiselt on jalgpall traditsioonidega mäng ning suurele osale jalgpalli huvilistest läheb korda jalgpall ja fänlus sellisena, nagu need on.

                              Kui nüüd täpne olla, siis fänluse koha pealt on pasunad esimene probleem. Üldine probleem on aga tõesti jah see, et rahvas staadionile ei tule, ent kui see "imeline" pasunakampaania, millele Kunn vihjas, peaks läbi minema, siis ma usun, et staadion jääb päris mitme külastaja võrra vaesemaks. Ent kuna mina rääkisin eelkõige fänlusest, siis pasunad on ikkagi üsna suured pidurid küll.

                              Ja kui sa ennist ütlesid, et sa ei ole pasunate pooldaja, siis miks sa üldse vaidled?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Tegelikult ma väga ju ei vaielnud...Küsisin sult lihtsalt palju küsimusi, millele sa sa ei vastanud endiselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X