320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Kutt Vaata postitust
    Lepingu teenimine on üks asi, teine asi on väljakule saada. Ma ei pea Zahovaiko puhul tõenäoliseks kumbagi.
    Viitsid ehk selgitada, miks see tõenäoline pole?

    Leave a comment:


  • Kutt
    replied
    Lepingu teenimine on üks asi, teine asi on väljakule saada. Ma ei pea Zahovaiko puhul tõenäoliseks kumbagi.

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Zahovaiko uue võimaliku klubi käsi käib Liga Sagres-is tõesti hästi. Tänase koduvõiduga 1:0 Belenensesi üle tõusti tabeli juba kuuendale astmele, vaid punktiga ollakse maas Sportingust.
    Kuid selja taga on kolm satsi 19 silma peal.

    Kokku pääseb Portugalist Euroopasse uueks hooajaks 5 klubi, kuna rankingus kukuti eelmisel aastal. Tõenäoliselt suur kolmik pluss liiga liider Braga võtavad need neli spotti ära, kuid viienda pileti pärast on kindlasti oma sõna öelda ka Uniao de Leiria-l.

    Järgmine mäng 10 jaanuaril Estadio De Dragao-l siis FC Porto enda vastu. Oleks suurepärane kui Zahol õnnestuks uue klubi eest debüüt teha sellise tippsatsi vastu.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    minu mäletamist mööda oli ta kroon kaheksakümne keskel kusagil vähemalt aasta esimesel poolel

    Leave a comment:


  • Warren
    replied
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Väga positiivse mulje jättis vennike. Edu edaspidiseks ! Muide, valikturniiri ajal tundus suhteliselt lühike olevat, palju pikkust viskab ka?
    Mingi 190 vist. On olnud juhust kõrvuti olla ja siis oli suts pikem mu mäletamist mööda.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Väga positiivse mulje jättis vennike. Edu edaspidiseks ! Muide, valikturniiri ajal tundus suhteliselt lühike olevat, palju pikkust viskab ka?

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Algselt postitas khristo Vaata postitust
    Hõiskame siis Zahovaiko võimaliku ülemineku teemas veel natuke enne õhtut.

    Et siis väidetavalt peatreener Vidigal arvas juba trennide põhjal, et Zaho on täkk ja kaks väravat viimases sõprukas ainult kinnitasid tema arvamust. Ja artikli kohaselt peaks saama Zahovaikost Leiria selle talve esimene signing.
    ei kipu kuidagi seda uudist tulema (olgu siis üht- või teistpidist). kuidagi väga kaua see testimine ...

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Jüris Sahkuri tegemisi Inglismaal.

    Leave a comment:


  • Thugie
    replied
    Sheffield United kutsus Aksalu jaanuariks uuesti tagasi

    Leave a comment:


  • khristo
    replied
    Hõiskame siis Zahovaiko võimaliku ülemineku teemas veel natuke enne õhtut.

    Et siis väidetavalt peatreener Vidigal arvas juba trennide põhjal, et Zaho on täkk ja kaks väravat viimases sõprukas ainult kinnitasid tema arvamust. Ja artikli kohaselt peaks saama Zahovaikost Leiria selle talve esimene signing.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
    No tore oleks muidugi, kui läheks, aga no sellesmõttes suurt vahet ei ole, et koondise tasemest jääb tal ikka väga palju puudu ja seda taset ta oma elu ajal enam kunagi ei saavuta kah.
    No tule taevas appi!

    Leave a comment:


  • malagar
    replied
    Saaks mees lepingu ja püsiks terve ka pikemat aega. Slava on üks eesti jalgpallureid kellest mul siiralt kahju on. Alati kui hakkab nagu hästi minema läheb tal midagi lörri. Kas vigastus või mõni muu jama nagu Kuveidis. Mina igatahes hoian pöialt.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    lisaks veel seda, et olgem ausad- kliima ei soosi siin ka muruväljakute olemasolu. kui põhjamaades ja eestis on probleem, et on liialt palju sademeid kohati ja ka lumi ja jää, siis siin jälle ei tule vihma üldse. sel aastal näiteks siin Algarve piirkonnas maikuust alates oktoobri lõpuni polnud ühtegi piiska vihma alla tulnud. see tähendab seda, et igapäevaselt tuleb kasutada kastmissüsteemi, mis pole sugugi odav.

    Leave a comment:


  • Osvaldo
    replied
    no kastmine kallis lõpu ka ju

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    suurtel staadionitel jah siin ikka naturaalmuru, kuid harjutusväljakuid on ka kunstmurust. eriti näiteks hotellikompleksidel
    Ma just tahtsin seda kirjutada ,et nägin ka Hispaanias kunstmurusid üsna mitmes kohas ja need olid kordi hullemad ,kui meie omad ,sest meil on ikka enamus üsna hiljuti pandud.

    Leave a comment:

Working...
X