320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vtp
    replied
    Algselt postitas Vova Vaata postitust
    Milline 2. mäng, võiksid järgmine kord nagu vähe täpsemalt oma mõtte lahti seletada. Ja mis sa seal lingi taga peitub ka?
    Tegelikult lihtne ju, lingi taga peitub 24. novembri kuupäevaga video Ajaxi B1 & C1 esinduste mängudest, kus C1 eest jookseb PSV vastu platsile ka Marten Saarlas. Teenib penalti, mille ise sisse lööb ning hiljem skoorib veel korra.

    Leave a comment:


  • barabass
    replied
    Seal lingis on kahe mängu ülevaade. Teises mängus mängib üks testimisel käinud Reali poistest.

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    Milline 2. mäng, võiksid järgmine kord nagu vähe täpsemalt oma mõtte lahti seletada. Ja mis sa seal lingi taga peitub ka?

    Leave a comment:


  • barabass
    replied
    Officiële website van AFC Ajax. Bekijk het laatste nieuws over Ajax! ✓ Video's ✓ Tickets bestellen ✓ Wedstrijden en meer!

    2-ne mäng

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    kas SC Reali poisid on praegu veel Hollandis testimisel või juba tagasi? (oli vist nii, et novembri keskel pidi minema uuesti testima)

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
    Loomulikult kui kord kuus või kahe kuu peale internetti pääseda
    Budukas? Oleks see vaid nii.

    Leave a comment:


  • sziczinche
    replied
    Ma juba kuskil teemas mainisin seda, aga ei väsi kordamast et:


    Võib-olla kõigil ei ole sellist võimalust nagu sinul, et võimalik iga päev internetti kasutada / internetis istuda. Loomulikult kui kord kuus või kahe kuu peale internetti pääseda, tundub see kui tark onu, kellelt võib küsida ükskõik mida, ilma et peaks kartma, et halva hinde saad. Loomulik ju, et võimaluse avanedes tahad küsida kõike ja kõigi kohta, mis mõtteis mõlgub, vastuseid tahame me ju kõik. Täpselt sama moodi talitleb ka mära, kui ta pärast lumerikast perioodi lasta rohelise piirideta aasale- paneb tuhatnelja keel seljal putku.


    Budukas, keep goin'

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    ei taha seda Transfermarki üldse usaldada

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Algselt postitas mutt Vaata postitust
    Transfermarkt'i teatel on Joonas Tamme laenulolek Itaalias Sampadoria Primavera's lõppenud.
    pole mingeis uudiseid tulnud et lepingupikendust tuleks, aga loodame parimat...

    Leave a comment:


  • mutt
    replied
    Transfermarkt'i teatel on Joonas Tamme laenulolek Itaalias Sampadoria Primavera's lõppenud.

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied
    Minu vabandused ,et liiga kärsitu olin!!!

    Vabandust, ei tahtnud kedagi solvata. Lihtsalt samuti tunnen kõrgendatud huvi üleminekute osas. Loeks selle teema suletuks.

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    No kui mängijal on selline punkt lepingus, et ta ei tohi ennem avalikustada oma üleminekut, kui seda teeb klubi siis ei jää mängijal ju muud üle kui valetada.
    Nii lihtne see ju ongi

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Minu vabandused ,et liiga kärsitu olin!!!

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    Poisid, mida te norite budulojuse kallal? Loomulikult on see huvitav teema, kes kuhu läheb, mida rohkem välismaale saame seda rohkem areneme jne. Iga infokild on teretulnud. No on inimene pisut kärsitu no juhtub...
    Ei saa ju nagu udu käia peale inimesele kes otseselt üleminekutega seotud on. Sealt ei tule ega tohigi tulla mingit infokildu. Arvad, et eestimees vastab kohe, et see ja see lähevad selle klubiga laagrisse detsembris, need kaks teevad jaanuaris lepingu jne?
    Aeg käes on siis kuuleb ka avalikkus sellest!

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Mina seda asja ikka tõsiselt ei võta.ma ei taha uskuda ,et Puri avalikult valetaks selle kohta,mees ju ise ütles et lepingut ei pakutud

    Leave a comment:

Working...
X