320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • lorenzo
    replied
    no äkki õnnestub siis tal venitada testimisaeg koondise mänguni välja

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    keegi teab on Zaho üldse veel Portugalis? kui on, siis äkki on isegi staadionil praegu mängu vaatamas. Leiria mängib praegu Sportinguga Lissabonis ja netist leiab ka striime. saate vaadata, kas Zahol oleks üldse võimalust sellisel tasemel mängida ja kellega tal konkureerida tuleks
    on ikka ja väike uudis Vannast http://www.fcflora.ee/index.php?lang...n_id=7&id=2242

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    keegi teab on Zaho üldse veel Portugalis? kui on, siis äkki on isegi staadionil praegu mängu vaatamas. Leiria mängib praegu Sportinguga Lissabonis ja netist leiab ka striime. saate vaadata, kas Zahol oleks üldse võimalust sellisel tasemel mängida ja kellega tal konkureerida tuleks

    Leave a comment:


  • jansa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No Zahhovaiko kohta uudiseid ei ole?juba tükk aega portugalis olnud

    kle buddullojjus - õpi ära : Zah(1 täht)ovaiko!!!!

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No Zahhovaiko kohta uudiseid ei ole?juba tükk aega portugalis olnud


    ega ta seal nii kaua ka polnud ole. vast nädalalõpus tuleb uudiseid.

    Leave a comment:


  • vtp
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    nii ääremärkuse korras, et minu meelest ei ole seal praegu mitte kedagi Unitedist ja ei ole ka juba viimased paar aastat olnud. Ehk et siis paberil on Antwerp jah feeder club endiselt, aga reaalsest koostööst võib pigem minevikuvormis rääkida. Mingi paar aastat tagasi pani United belglastele muidugi kerge tala sellega, et kutsus O'Shea ja Evansi ja Campbelli ja kes seal kõik olid, poole hooaja pealt koju tagasi ja nüüd selle tulemusena pidi enamik kohalikke hoopis rohkem Shitty fännid olema. Et noh, äkki saab siis sinna vähemalt, kui silma paistab.
    Ma täna guugeldamise käigus lugesin, et just novembri lõpus käis Unitedis nädalasel trialil Antwerpi 18-aastane vasakpoolik Geoffrey Hairemans, nii et eks belglaste tegemistel veel vähemalt hoitakse silma peal.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    No Zahhovaiko kohta uudiseid ei ole?juba tükk aega portugalis olnud

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Taavi Viikna läheb Royal Antwerpeni testimisele Belgia esiliiga, mis vöimalusi hindate? Ja mis on need nimekad klbid kus ta ennem käinud on?
    Arusaamatu, kuidas see võimalik on.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    nii ääremärkuse korras, et minu meelest ei ole seal praegu mitte kedagi Unitedist ja ei ole ka juba viimased paar aastat olnud. Ehk et siis paberil on Antwerp jah feeder club endiselt, aga reaalsest koostööst võib pigem minevikuvormis rääkida. Mingi paar aastat tagasi pani United belglastele muidugi kerge tala sellega, et kutsus O'Shea ja Evansi ja Campbelli ja kes seal kõik olid, poole hooaja pealt koju tagasi ja nüüd selle tulemusena pidi enamik kohalikke hoopis rohkem Shitty fännid olema. Et noh, äkki saab siis sinna vähemalt, kui silma paistab.

    Leave a comment:


  • rainer44
    replied
    Algselt postitas philou Vaata postitust
    st muidugi seda, et manu saadab oma tulevikulootused sinna laenule, et anda neile mängupraktikat või tööloaprobleemide tõttu. antwerp'ist nad minu teadmiste järgi kedagi omale võtnud ei ole. siiski ma usun, et neid manu noori käivad seal ka teiste klubide skaudid jälgimas.
    nüüd siis paari aasta pärast võtavad kui Viikna lepingu saab.

    Leave a comment:


  • fitti
    replied
    Algselt postitas philou Vaata postitust
    antwerp'ist nad minu teadmiste järgi kedagi omale võtnud ei ole.
    ctrl+alt+deLaet!

    Hea küll, ta tuli ringiga, aga ikkagi.

    Leave a comment:


  • philou
    replied
    Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
    Royal Antwerp also have a long-term partnership with the English club Manchester United F.C.

    st muidugi seda, et manu saadab oma tulevikulootused sinna laenule, et anda neile mängupraktikat või tööloaprobleemide tõttu. antwerp'ist nad minu teadmiste järgi kedagi omale võtnud ei ole. siiski ma usun, et neid manu noori käivad seal ka teiste klubide skaudid jälgimas.

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Royal Antwerp also have a long-term partnership with the English club Manchester United F.C.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Taavi Viikna läheb Royal Antwerpeni testimisele Belgia esiliiga, mis vöimalusi hindate? Ja mis on need nimekad klbid kus ta ennem käinud on?

    Leave a comment:


  • tkkt
    replied
    antud klubi treeningpaigas toimus see testimine lihtsalt. muud seotust seal väga Readinguga ei ole. Neid tehakse erinevates klubides ja palju jorsse voolab kokku skautima. Ilmselt saab koha pakkunud klubi mingit eelist siis lihtsalt.

    Leave a comment:

Working...
X