320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • willane
    replied
    kas pole nii, et kõik kolm on tagasi ja mängivad täna.
    aga millised on edasised plaanid, seda teab vist eestimees ...

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Kas Sotimaalt uudiseid veel ei ole?Ning mida siis Agent 007 hommiku tv rääkis?

    Leave a comment:


  • Jürvi-Hool
    replied
    Superagent Lehiste oli täna Hommiku TVs. Milline võluv ja karismaatiline mees!

    Leave a comment:


  • Ruutu
    replied
    Algselt postitas O HAI Vaata postitust
    soome on troopiline paik?
    Kas sa mängid lolli või oledki? Kommnteerija mõtles siinkohal nende päritolu

    Leave a comment:


  • O HAI
    replied
    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Saan aru, et Flora fännid ihkavad tiitlit, kuid Eesti jalgpallile tervikuna on see ainuõige samm. Ja pealegi pole teist klubi, kes nii edukalt suudaks mehi välismaale parseldada. Levadia ei taha üldse minna lasta, Ida-Virumaa klubide mängijatel pole paljudel Eesti kodakondsustki, Kalju toob omad troopilistest paikadest and so on.
    Praegused mehed, kes sinna Šotimaa poole kiikavad pole küll enam esimeses nooruses, kuid parem hilja, kui mitte kunagi ja võitlusesse koondise koha eest annaks see ainult vürtsi juurde.
    Ja Opi müüdi miljoni dollari eest. Teadsin seda fakti kõik see aeg, kuid panin nüüd sellepärast viktoriinis ikkagi mööda.
    soome on troopiline paik?

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    nojah.. see on see tänapäeva noorte geograafia - Šveits või Tšehhi, üks "Šššš" kõik:P

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Sul on vist ajatajuga mingisugune probleem, sest alles eile lendas ta sinna...
    Aigt, my bad, mulle eelmine nädal räägiti, et ta Šveitsi/Tšehhi testimisele.

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma ei tea, kas on jutuks tulnud, aga Puri on juba pikemat aega Šveitsis või Tšehhis (või kuskil seal kandis) testimisel.
    Sul on vist ajatajuga mingisugune probleem, sest alles eile lendas ta sinna...

    Ja nagu artiklis öeldud siis ka Aksalu on minemas testingutele briti saarte suunas..
    «Kuigi (Sergei) Pareiko ja (Pavel) Londak on väga head väravavahid, siis ma näen just Mihklis Mart Poomi asendajat. Eestil on vaja väravavahti, kes suudaks meeskonda kaitse eksimuste korral vähemalt 1-2 kord päästa. Eestis ta selliseks ei areneks.» Wtf?

    Leave a comment:


  • vidrikjupiter
    replied
    Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
    Nad teevad iga päev trenni, seega ei saaks öelda, et see oleks vegeteerimine. Mängitakse üksteise vastu jne. seega tugevas klubis oleks ka see kõva sõna, et hel hetkel ka koht välja teenida ja siis pidevalt mänguaega saada. Seega miu arvates ka seda parem, mida rohkem mängijaid välismaal
    Tõsi, eks (korralikes) välisklubides on treeningute tase oluliselt tugevam kui Eestis. Kuid mina leian, et mängupraktika on siiski olulisem. Mitmed mehed on peagi pärast välisklubisse minekut pingisoojendajaks jäänud ja (ilmselt) tänu sellele ka koondise vaateväljast ära kadunud. Kõvemad mehed on küll koondisesse pidama jäänud, kuid nende viimased esitused on ikka suhteliselt lahjad olnud. Mina paneks selle suuresti mängupraktika puudumise süüks.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma ei tea, kas on jutuks tulnud, aga Puri on juba pikemat aega Šveitsis või Tšehhis (või kuskil seal kandis) testimisel.
    Jah FC Luzern on selleks meeskonnaks.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Ma ei tea, kas on jutuks tulnud, aga Puri on juba pikemat aega Šveitsis või Tšehhis (või kuskil seal kandis) testimisel.

    Leave a comment:


  • Ruutu
    replied
    Algselt postitas vidrikjupiter Vaata postitust
    Paraku on välismaale pääsemisest olulisem seal ka platsile pääsemine. Ma usun, et sa seda ka mõtlesid, aga siiski tahtsin täpsustada. Pingil vegeteerimine edasi ei vii.
    Nad teevad iga päev trenni, seega ei saaks öelda, et see oleks vegeteerimine. Mängitakse üksteise vastu jne. seega tugevas klubis oleks ka see kõva sõna, et hel hetkel ka koht välja teenida ja siis pidevalt mänguaega saada. Seega miu arvates ka seda parem, mida rohkem mängijaid välismaal

    Leave a comment:


  • martki
    replied
    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Saan aru, et Flora fännid ihkavad tiitlit, kuid Eesti jalgpallile tervikuna on see ainuõige samm. Ja pealegi pole teist klubi, kes nii edukalt suudaks mehi välismaale parseldada. Levadia ei taha üldse minna lasta, Ida-Virumaa klubide mängijatel pole paljudel Eesti kodakondsustki, Kalju toob omad troopilistest paikadest and so on.
    Praegused mehed, kes sinna Šotimaa poole kiikavad pole küll enam esimeses nooruses, kuid parem hilja, kui mitte kunagi ja võitlusesse koondise koha eest annaks see ainult vürtsi juurde.
    Ja Opi müüdi miljoni dollari eest. Teadsin seda fakti kõik see aeg, kuid panin nüüd sellepärast viktoriinis ikkagi mööda.
    Siiski Mošnikov veel suhteliselt noor ju, mängib U21-s.

    Leave a comment:


  • vidrikjupiter
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    mida rohkem mehi välismaale saab seda uhkem.
    Paraku on välismaale pääsemisest olulisem seal ka platsile pääsemine. Ma usun, et sa seda ka mõtlesid, aga siiski tahtsin täpsustada. Pingil vegeteerimine edasi ei vii.

    Leave a comment:


  • magicm
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    siis Eesti Meistriks sa tulla ei saa.
    Saan aru, et Flora fännid ihkavad tiitlit, kuid Eesti jalgpallile tervikuna on see ainuõige samm. Ja pealegi pole teist klubi, kes nii edukalt suudaks mehi välismaale parseldada. Levadia ei taha üldse minna lasta, Ida-Virumaa klubide mängijatel pole paljudel Eesti kodakondsustki, Kalju toob omad troopilistest paikadest and so on.
    Praegused mehed, kes sinna Šotimaa poole kiikavad pole küll enam esimeses nooruses, kuid parem hilja, kui mitte kunagi ja võitlusesse koondise koha eest annaks see ainult vürtsi juurde.
    Ja Opi müüdi miljoni dollari eest. Teadsin seda fakti kõik see aeg, kuid panin nüüd sellepärast viktoriinis ikkagi mööda.

    Leave a comment:

Working...
X