320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • 17
    replied
    Mingil ajahetkel ringles ka taoline jutt, et noorte Reali poiste eest küsiti hingehinda ning keegi ei olnud nõus nii ulmelisi summasid välja käima?

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    Minuga võib alati diskuteerida
    No seda ei oska mina ega vist keegi peale Tiiduse öelda, et miks keegi neist EL-i või ML-is ei mänginud. Äkki kartis, et siis hakataks poistele peale käima, et ikka selle klubiga lepingu teeksid. No tase kindlasti ei ole tugevam aga neil on sealt parem edasi areneda ja kindlasti treening tingimused ja treenerid on paremad kui Eestis.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    Algselt postitas Vova Vaata postitust
    Kas ma loen kadedust siit postitusest välja ?
    Minumeelest see on ju ainult hea, kui keegi täiega mässab selle nimel, et võimalikult palju noori saaksid normaalsetesse klubidesse ära ja SC Reali tulemusi vaadates tunduvad nad küll olevat natukene kõrgema tasemega kui teised, sest SC Real on vist kaks korda järjest võitnud U-19 liiga.
    diskuteerida võib sinuga?
    minu arvates ei olnud hea, et need poisid ei saanud 2 aastat Eestis meeste liigades mängida, näiteks kasvõi Levadia süsteemis Esiliigas (Tiidus oli ju sel ajal ise Levadia süsteemis 1993.a treener). ehk sellest vaatenurgast ei andnud Real neile parimaid võimalusi areneda. aga mängukogemuse saamine on ju noorteel väga oluline.
    ja kas Hollandi A-klass on ikka parem kui meie ML tase, kuhu nad võiksid pürgida? Teino kindlasti juba mahtunuks eelmisel aastal ML klubi põhikoosseisu

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    minul ei ole kadedust. Jannot tunnen alates sellest ajast, kui ta trenni tuli, Egertit kui ta noortekoondises oli.
    avaldasin oma arvamust. lisaks arvan, et ka kool on oluline lõpetada, sest Hollandi klubi noortevõistkond ei taga veel helget tulevikku. poistel on põnev siit ära saada ja kindlasti oleks kogemus Hollandis huvitav etapp, aga kas on olemas ka plaan B, kui sealt näiteks aasta-paari pärast tagasi tullakse?

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    Kas ma loen kadedust siit postitusest välja ?
    Minumeelest see on ju ainult hea, kui keegi täiega mässab selle nimel, et võimalikult palju noori saaksid normaalsetesse klubidesse ära ja SC Reali tulemusi vaadates tunduvad nad küll olevat natukene kõrgema tasemega kui teised, sest SC Real on vist kaks korda järjest võitnud U-19 liiga.

    Leave a comment:


  • willane
    replied
    kui nad noortevõistkondadesse pääsevad, on ju tore.
    nagu ma aru saan, siis lapsevanemad maksavad selle reisi ise kinni, klubid ühtegi kulutust ei tee (ei Real ega Hollandi pool).
    sisuliselt sarnaseid reise saab teha ka näiteks Inglismaale, kus suuremad klubid korraldavad kogunemisi, mille osavõtjad ise kinni maksavad. internetis on sellised pakkumised üleval.parandage, kui ma väga eksin.

    kui ma muretseks, siis selle pärast, et kui me ütleme agendile ja agent klubidele, et "need kõik ongi meie parimad pojad", siis varsti pole mõtet näitama minna ka oma raha eest.
    Egert ja Janno on meie selle vanuse nö. teine tase, mitte kõrgeim.
    lihtsalt minu arvamus, sest neil puudub viimasel kahel hooajal mängukogemus meeste tasemel (2007 vist mängisid Enteri koosseisus meeste 4.liigas)

    Leave a comment:


  • jyriöö
    replied
    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
    Mis kuradima linki sa tahad?
    Mällar omas elemendis?

    Aga artikkel, millele Kunn vihjab on siin

    Leave a comment:


  • Mällar
    replied
    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    äkki viitsid lingi visata või midagi?
    Mis kuradima linki sa tahad?

    Leave a comment:


  • kuuraa
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Teino mängis U-19 turniiril Leedus üsna silmapaistvalt ja on kindlasti väga perspektiivikas kuju.Teisi keda tänases ajalehes mainitakse kahjuks ei tunne. Remmelgat mäletan aastalõputurniiridelt. Igatahes väga bro ,et neid sinna sokutatakse ,sest mida rohkem läheb seda suurem võimalus on ,et neist mõni ükskord ka suurde mängu sekkub.
    äkki viitsid lingi visata või midagi?

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    Heintare ja Remmelga nimed näitavad, et müüa püütakse igat poissi. Eesti U18 koondises ei mahu kumbki algkoosseisu. kuna Tiiduse grupp hakkab lagunema, siis on vaja kõiki näidata ...
    usun, et Flora ja Levadia süsteemis on sellise tasemega mängijaid kümneid ja rohkem veel ...

    aga tore, kui sellise tasemega mängijad ka endale kuskil koha leiavad. edu

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Teino mängis U-19 turniiril Leedus üsna silmapaistvalt ja on kindlasti väga perspektiivikas kuju.Teisi keda tänases ajalehes mainitakse kahjuks ei tunne. Remmelgat mäletan aastalõputurniiridelt. Igatahes väga bro ,et neid sinna sokutatakse ,sest mida rohkem läheb seda suurem võimalus on ,et neist mõni ükskord ka suurde mängu sekkub.

    Leave a comment:


  • rainer44
    replied
    neile kõige noorematele üritatakse vast lihtsalt head kogemust anda

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Sc Real saatis veel paljud poisid testimisele !
    Kaks kõige nooremat on eriti uhkes noorteklubis..

    Leave a comment:


  • kuuraa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No ehk annad meile uudishimulikele mõne väikse vihje kes sul seal listis on?
    ajakirjanikku püüad mängida?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    eks ma jah söön seda suppi noo eks mul nimekiri keda püüan kuhugi sahkerdada jah
    No ehk annad meile uudishimulikele mõne väikse vihje kes sul seal listis on?

    Leave a comment:

Working...
X