320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • budu
    replied
    [QUOTE=eestimees;1104589]
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    nendes kes testimisele läksid saab kõige raskem olema Zahhol ,sest eks ollakse kursis mehe vigastustega millega mees viimastel aegadel kõvasti maadelnmud on aga loodame parimat.
    QUOTE]

    Zahho vigatsusega ollakse kursis
    Aga eestimees kas võid avaldada veel nimesi kes on teie listis ja kellele otsite uut klubi või on see salastatud inf?

    Leave a comment:


  • eestimees
    replied
    [QUOTE=budulojus;1104580]nendes kes testimisele läksid saab kõige raskem olema Zahhol ,sest eks ollakse kursis mehe vigastustega millega mees viimastel aegadel kõvasti maadelnmud on aga loodame parimat.
    QUOTE]

    Zahho vigatsusega ollakse kursis

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    mida rohkem mehi välismaale saab seda uhkem.
    .
    Tead , ma olen hakanud selle deviisi õigsuses tugevalt kahtlema.
    Jah ,kui sa müüd välismaale mängija ,kelle eest saad 10 või 15 milli, kes on noor, kindel koondise mängija või kandidaat .Noh näiteks nagu Oper omal ajal müüdi miljoni taala eest.
    Aga ,kui sa müüd või rendid iga vähegi kaela kandva mehe oma klubist igal hooajal välja siis on selgemast selgem ,et Eesti Meistriks sa tulla ei saa.
    Kui sa muidugi ei osta sisse mõnda odavamat aga samaväärset mängijat ja ka siis ei juhtu midagi esimesel aastal vaid meeskonda ehitatakse ikka mitu aastat enne ,kui töö vilja hakkab kandma.

    Leave a comment:


  • fitti
    replied
    Ma ei ole (erinevalt varasematest aegadest) sel hooajal küll Šoti liigat eriti tihedalt enam jälginud, aga St Johnstone, kuhu poisid testima läksid, vajavad näiteks väravalööjat küll hädasti. Nimekirjas üles antud seitsmest ründajast on enamik vigased ja sel hooajal on neist kamba peale liigas jala valgeks saanud vaid üks, ilmselt satsi kuulsaim nimi, trinidadlasest Collin Samuel. Oktoobris, nagu KAspy mainib, toodi väravapõua leevendamiseks appi näiteks florakate vana tuttav Jonatan Johansson, aga tema leping kestab esialgu ainult jaanuarini.

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    Tegemist eelmise hooaja 1.div võitjaga kus pallib ka meile tuttav Jonatan Johansson. Hetkel vaevaldakse tabeli lõpuosas 10. kohal 12. meeskonna seas. Tõsi, mängitud on vaid 10 mängu.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Thugie Vaata postitust
    Kurat, Zaho võiks küll välismaale saada !
    mida rohkem mehi välismaale saab seda uhkem.kõigile igatahes edu seal sotimaal.mis on positiivne,et on hakatud peale skandinaavia uusi maid katsetama ja soti liiga peaks poistele sobima küll.aga nendes kes testimisele läksid saab kõige raskem olema Zahhol ,sest eks ollakse kursis mehe vigastustega millega mees viimastel aegadel kõvasti maadelnmud on aga loodame parimat.
    muidugi kui need mehed ja ka aksalu lahkuvad siis järgmine hooaeg ei ole ka mõtet eriti floral kullast unistada.

    Leave a comment:


  • Thugie
    replied
    Kurat, Zaho võiks küll välismaale saada !

    Leave a comment:


  • Tommy
    replied
    Zahovaiko, Vunk ja Mosnikov testimisel

    Leave a comment:


  • er1k
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Ei, ma ütlen ausalt et mina pole kursis ei rohkem ega vähem kui siin foorumis on räägitud, et tänu tema ahnusele on mitmed noored mängijad välismaale mitte siirdunud. On nii?
    Tahaks teada neid poisse keda ta pole välismaale lasknud raha pärast. On mingit infi?

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Ei, ma ütlen ausalt et mina pole kursis ei rohkem ega vähem kui siin foorumis on räägitud, et tänu tema ahnusele on mitmed noored mängijad välismaale mitte siirdunud. On nii?

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    Minumeelest täpselt seda Tiidus ju teebki või olen ma millestki valesti aru saanud ? Või oled äkki sina ?

    Leave a comment:


  • aanvaller
    replied
    Muidugi oleks raske ära anda kui põhm. aastaid on koos treenitud jne, aga treener peaks ikkagi eelistama arengut raha asemel. Paljudki noored kes nüüd meil väljamaal on, on ikkagi põhimõtteliselt tasuta ära antud, sest jalgpalliliit käis kõvasti klubidele peale et see on väga vajalik.
    Tiidus teeb valesti kui küsib raha mängijate eest, ok natsa on sobiv aga need summad ju olid hullumeelsed.. Ega see mingi Saksamaa siin pole kus talendikaid noori on kuhjaga segada. Kõik kel vähegi lootust on , peaks igaljuhul juba noores eas Euroopasse saatma et tulemusi kunagi oodata.

    Leave a comment:


  • O HAI
    replied
    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
    selge see, et Tiidus on alati old rahaahne tõbras.
    ehk siis sina treeniks suure osa enda poistest noortekoondise tasemele ja annaks nad kõik mingi sotiga ära?

    Leave a comment:


  • Vova
    replied
    Tõbras või mitte, kuid treenerina saab päris hästi hakkama ju

    Leave a comment:


  • Piaoviaopiuviao
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Mingil ajahetkel ringles ka taoline jutt, et noorte Reali poiste eest küsiti hingehinda ning keegi ei olnud nõus nii ulmelisi summasid välja käima?
    selge see, et Tiidus on alati old rahaahne tõbras.

    Leave a comment:

Working...
X