320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jormma
    replied
    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Mind ka huvitab. Isegi väga.
    Ajakirjanikud? Eesti on nii väike, uurige-puurige, makske või imege, selgitage välja. Või tõmmake pressikal kompromissitu tuli peale.
    Ajaloost on olnud vendi küll, kes on absoluut munnid ja jäävadki koondisest eemale, Cantona ja Ginola tulid kohe meelde. Ehk et kui poiss on peast soe, siis olgu nii, aga tavalisele fännile võiks selgitada.
    "Henrik oli pikalt mänguajata ja seetõttu seekord esialgsesse nimekirja ei mahtunud. Aga ta ei ole põhimõtte pärast kõrvale jäetud. Mulle ei meeldi oma töös niimoodi uksi sulgeda. See võib olla tarvilik, kui jalgpalluri mingid muud aspektid meeskonda lõhuvad, aga Henriku puhul pole küsimus selles. Ta on kandidaat nii novembri kogunemiseks kui ka edaspidi," lausus Pehrsson 2015 aastal.


    Ma postitan neid perssoni sõnu niikaua kuni see kuulujutt ükskord ära lõppeb.

    Leave a comment:


  • Malfoy
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.
    Mind ka huvitab. Isegi väga.
    Ajakirjanikud? Eesti on nii väike, uurige-puurige, makske või imege, selgitage välja. Või tõmmake pressikal kompromissitu tuli peale.
    Ajaloost on olnud vendi küll, kes on absoluut munnid ja jäävadki koondisest eemale, Cantona ja Ginola tulid kohe meelde. Ehk et kui poiss on peast soe, siis olgu nii, aga tavalisele fännile võiks selgitada.

    Leave a comment:


  • Jormma
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Miks ma kaitsen Pehrssoni? Tema vastutab ise enda töö eest, kui ta tahab seda teha ilma Ojamaata, siis on see tema valik. Kui Ojamaal on ikkagi midagi sellist, mis meeskonnavaimu ära tapab, siis teda ei saa võtta. Lihtsalt öelda, et ta on isetseja, siis see pole minu arvates pädev, kuna sellist isetsejat võib mingitel juhtudel vaja minna. Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.
    "Henrik oli pikalt mänguajata ja seetõttu seekord esialgsesse nimekirja ei mahtunud. Aga ta ei ole põhimõtte pärast kõrvale jäetud. Mulle ei meeldi oma töös niimoodi uksi sulgeda. See võib olla tarvilik, kui jalgpalluri mingid muud aspektid meeskonda lõhuvad, aga Henriku puhul pole küsimus selles. Ta on kandidaat nii novembri kogunemiseks kui ka edaspidi," lausus Pehrsson 2015 aasta lõpus.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

    Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

    Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?
    Miks ma kaitsen Pehrssoni? Tema vastutab ise enda töö eest, kui ta tahab seda teha ilma Ojamaata, siis on see tema valik. Kui Ojamaal on ikkagi midagi sellist, mis meeskonnavaimu ära tapab, siis teda ei saa võtta. Lihtsalt öelda, et ta on isetseja, siis see pole minu arvates pädev, kuna sellist isetsejat võib mingitel juhtudel vaja minna. Mind lihtsalt huvitaks, et mis see täpsemalt siis on, millega Ojamaa nii hakkama sai, et ta absoluutselt ei kõlba. Seal peab mingi reaalne tegu või põhjus olema, ma ei usu lihtsalt "taktikaliset ei sobi"-teemat.

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Palju Zlatanist EMl kasu oli?
    Valikgrupis lõi vist oma 7-8 väravat ära? Play-off mängudes vedas Rootsi igastahes läbi oma kolme väravaga, asi seegi.

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

    Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

    Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?
    Jah, Zlatan on end varasemalt tõestanud, aga Ojamaa pole teps mitte. Aga võiks teda ikkagi uuesti proovida.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Palju Zlatanist EMl kasu oli?
    Esiteks on Zlatan ja Ojamaa väga erinevat tüüpi mängijad.

    Teiseks miks sa kaitsed peersoni?

    Kolmandaks küsimus mitu väravat on Zlatan Rootsi eest löönud, ning kas sa arvad, et Zlatani kaasa võtmine EMile oli viga?

    Leave a comment:


  • pilsneris
    replied
    Ei maksa karta, et esmaspäeval Pehrssoni käest Ojamaa kohta ei küsita. Iseasi, mis sealt vastuseks tuleb, sest puigelda mees oskab. Konkreetse näitena meenub kohe hiliskevadine Leedu - Eesti.

    "Kas on üldse midagi, millega Sa täna rahule jääd?
    Oleks väga kurb, kui asi oleks must-valge ning ainus värv oleks must. Kaotasime, see on raske, aga saime ka mängijate kohta positiivseid vastuseid selles osas, mille kallal peame vaeva nägema. Meie esitus polnud hea, peame õppima ja paremaks saama."

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
    Just Ojamaa ülbus ongi hetkel väljakult puudu, hetkel ollakse liiga hambutud, see vend viskab keskmise näpu üles ja jookseb pea ees värava poole. Zlatan pole kaa muuseas eriline meeskonnamängija, ülbemat venda annab otsida, tase on muidugi teine, aga see ei ole hetkel oluline.
    Palju Zlatanist EMl kasu oli?

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kui koondis mängib nii impotentselt nagu praegu, siis ehk oleks aeg ka individualistidele rakendus leida.
    Just Ojamaa ülbus ongi hetkel väljakult puudu, hetkel ollakse liiga hambutud, see vend viskab keskmise näpu üles ja jookseb pea ees värava poole. Zlatan pole kaa muuseas eriline meeskonnamängija, ülbemat venda annab otsida, tase on muidugi teine, aga see ei ole hetkel oluline.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Ei näe mitte mingit põhjust miks seda saasta kaitsma siin tullakse. Iseenesest mõistetav, et kui sellist poissi järjest koondisesse ei võta, tuleks ise suu lahti teha - mitte "süüdistada", et AGA KEEGI POLE JU KÜSINUD!

    Arvate, et natukene aega tagasi Neemelo kaasamine koondisesse oli hea mõte? - kui tahad Dõmovi pingile panna või isegi 10 minutit karastust Malta vastu, siis oleks võinud seda tookord teha - ei mõtle loogiliselt see mees.

    Lisaks tahaks aplausi teha vahetustele millega mees silma paistab, kui mõni aru ei saa siis pöörake tähelepanu millal vahetused tehakse.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Kui koondis mängib nii impotentselt nagu praegu, siis ehk oleks aeg ka individualistidele rakendus leida.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Ma pole küll juba aastaid aktiivne ajakirjanik, aga seda teemat on uuritud piisavalt, et üldpilt ette saada. Küll uuritakse ka värske uudise valguses, kuigi vaevalt sealt eriti uut infot tuleks.

    Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson avalikustas teisipäeva hommikul nimekirja 25 mängijast, kes on kutsutud koondisesse mängudeks Soome ja San Marinoga.

    Eesti jalgpalli rahvusmeeskonna peatreener Magnus Pehrsson kinnitas, et teist koondisekogunemist järjest isegi meeskonna esialgsest nimekirjast välja jäetud Henrik Ojamaa jaoks pole koondiseuks suletud.

    http://soccernet.ee/artikkel/vassilj...ke-kohta-leida
    Ok, tavalugejana oli ainult Vassiljevi vastus lihtne ja arusaadav. Ülejäänu oli selline, mida mina üldiselt väga kirja ei taha panna, kuna on selline saba ja sarvedeta "analüüsisime jne"-tekst.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja kas ma eksin, aga Pehrsson üldiselt ju väga mingit väga avameelset intekat kellelegi andnud pole? Et kuidas, miks ja puha. Pigem selline pärast mängu kolm küsimust ja pressikonverentsid?
    Ma pole küll juba aastaid aktiivne ajakirjanik, aga seda teemat on uuritud piisavalt, et üldpilt ette saada. Küll uuritakse ka värske uudise valguses, kuigi vaevalt sealt eriti uut infot tuleks.

    Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson avalikustas teisipäeva hommikul nimekirja 25 mängijast, kes on kutsutud koondisesse mängudeks Soome ja San Marinoga.

    Eesti jalgpalli rahvusmeeskonna peatreener Magnus Pehrsson kinnitas, et teist koondisekogunemist järjest isegi meeskonna esialgsest nimekirjast välja jäetud Henrik Ojamaa jaoks pole koondiseuks suletud.

    Konstantin Vassiljevi sõnul on Eesti koondise meeskonnamängu juures individualistidele raske kohta leida. 

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    http://elu24.postimees.ee/v2/3812015...271.1462615465 Ja samal ajal tehakse selliseid lapsikuid kirjavigu. Mitme rinnaga, mitte rinnaka, džiises.

    Leave a comment:

Working...
X