320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Felipe
  replied
  Algselt postitas Marts Vaata postitust
  Poolaja lõpus Legia viigistas. Ojamaa võiks täna võidukolli kirja saada.
  Kui sihiku paika saaks pole üldse ebareaalne, ilusti istub pildis. Saab löögile, teeb head mängu.

  Esimene Poola liiga mäng muidu mida vaatan huviga.

  Leave a comment:


 • Marts
  replied
  Poolaja lõpus Legia viigistas. Ojamaa võiks täna võidukolli kirja saada.

  Leave a comment:


 • Felipe
  replied
  Henrik mängiti ilusa komboga kasti löögile ja tulistas nüüd paremaga üle. Poiss ei saa lauda uksele ka pihta, tuleb lause meelde

  Vahepeal võiks talle rohkem palli anda, on täiesti vaba ja küsib söötu kaks kätt üleval.

  Legia surub.

  Leave a comment:


 • Marts
  replied
  Legia kaotusseisus.

  e: Ojamaa murdis, OK, pigem jooksis, kenasti kasti, kuid löök lendas kahjuks väravast üle, kuigi koht löömiseks oli iseenesest päris hea. (17. minuti kanti)

  Leave a comment:


 • Felipe
  replied
  Ilusti pildis hetkel, triblas korralikult vasakult äärelt sisse ja kõmmutas napilt üle värava umbes 18 meetrilt .

  Leave a comment:


 • lenc
  replied
  Legia mäng täna kell 19:00 Eurosport 2-s

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Tänases, ühes hooaja tähtsamas mängus on Legia vastamisi Krakowi Wislaga. Eelmise kodumängu ajal toimunu tõttu leiab see aset tühjade tribüünide ees. Ojamaa on algkoosseisus tavapäraselt vasakul äärel - sarnaselt eelmisele liigamängule on ründes Radovic ja tema selja taga Duda.
  Mängu vaatan ise siit: http://pl-sport.tv/index.html
  Juba teisel minutil Leiga 1-0 juhtima läinud, väravalööjaks Radovic.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Eelmisele postitusele täienduseks video penaltiolukorrast: https://www.youtube.com/watch?v=i6yEsziKSB8

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Eile Wroclawis Slaski vastu (mäng lõppes 1-1) alustas Ojamaa pingilt. Algkoosseis oli Legial päris huvitav - "ründenelik" alustas kooseisus: vasakul äärel Augusto, paremal äärel vigastusest taastunud Zyro, ründava poolikuna talvepausi ajal Slovakkiast Kosicest hangitud Ondrej Duda ning tipuründajana tavapärane "nr 10" Radovic. Heast küljest näitas ennast Duda ning ka Radovic oli kohati ohtlik. Teise poolaja algusminutitel küll toodi Duda asemel sisse Dwalishwili ning Radovic sai jätkata oma tavapärasel positsioonil.
  Ojamaa sekkus koos Kucharczykiga (korraga vahetati siis mõlemad ründavad ääred ära) mängu just siis kui kohtunik oli Slaski kasuks andnud ehk vaieldavagi penalti (Dossa Juniori küünarnukk jäi küll löögile ette, kuid tema käe ja keha vahel olid tõesti vaid loetud sentimeetrid). Ojamaa tegi oma tavapärased soolod ning kiirendused ära - midagi väga ohtliku tema äärel ei tekkinud, kuid teravusi suutis luua. Teisel äärel Kucharczykil oli samal ajal kolm ülihead võimalust, mis siiski väravat ei toonud. Lõpuks tõi kastanid tulest järjekordselt välja Radovic kena tehnikaga pöördelt lüües.
  Kuna päev varem oli tabelis 2. ja 3. kohal asuvate meeskondade omavahelises mängus Ruch võitnud Wislat, siis nüüd on Legia edu nende ees 6 punkti.

  Varem on siin mainimata jäänud, et eelmise nädalavahetuse mängu osas otsustas Ekstraklasa komisjon anda walkoveri ehk 0:3 võidu Jagielloniale. Lisaks veel järgnevad karistused:
  - Legiale 3 mängu tühjade tribüünide ees - neist 2 1-aastase "katseajaga"
  - Legia peab maksma trahvi 100 000 PLN ehk u 25 000 eurot
  - mõlema klubi fännidele 6 kuuline keeld võõrsilmängude külastamiseks
  - mõlemat klubi kohustati viima sisse muudatusi staadioni- ja ürituste korraldamise eeskirjades jms.
  Legia klubi juhtkonna poolt on astutud juba mitmeid samme staadionil turvalisuse parandamiseks - vallandati turvalisuse eest vastutav direktor, tõenäoliselt vahetatakse turvafirmat ning juba paarkümmend kakluses osalenud Legia fänni on saanud 2-aastase staadionikeelu.

  Leave a comment:


 • Rumori di Spogliatoio
  replied
  More about Ojamaa's injury: http://www.rumodispo.com/eesti-koond...a-injury-legia

  Leave a comment:


 • Rumori di Spogliatoio
  replied
  He got injured to his hip: http://www.rumodispo.com/eesti-koondis/ojama-injured

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
  Mis seal Legia mängus toimus? Kirjutatakse, et mäng jäeti pooleli fännide tõttu. Ojamaa jõuti ka välja vahetada.
  Mäng jäeti pooleli kuna Jagiellonia fännid pääsesid oma sektorist välja. Väidetavalt provotseerisid neid Legia ultrad, kes Jagiellonia lipu valetpidi ("jalgupidi") üles tõmbasid. Kolmapäeval otustab liigakomisjon, et mis mängust edasi saab. Ojamaa vahetati jah vigastuse tõttu välja - hetkel selle kohta rohkem infot pole, kuigi ülimalt tõenäoline, et Gibraltariga mäng jääb tal vahele.

  Leave a comment:


 • Halb ründaja
  replied
  Mis seal Legia mängus toimus? Kirjutatakse, et mäng jäeti pooleli fännide tõttu. Ojamaa jõuti ka välja vahetada.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Mängus Gornikuga näitas Legia kohati sellist mängu nagu temalt oodatakse. Kindel kaitses, võitluslik ning rünnakul kiired kombinatsioonid. Päris 90 minutit sellist stiili ei suudetud siiski hoida, kuid kohati oli tegemist täitsa "euroopaliku" satsida. Eks omakorda aitas sellele kaasa ka see, et algkoosseisus oli 8 välismaalast ja 3 poolakat. Siin algkoosseis rahvuse järgi: slovakk - poolakas, hispaanlane, "küprioot", poolakas - brasiillane, horvaat, poolakas, serblane, eestlane - portugaallane.
  Traditsiooniliselt vasakul äärel alustanud Ojamaa mänguga võib täiesti rahule jääda - oma kiirusega hoidis ta Gorniku kaitsjaid pidevalt surve all ning seda märkisid ära ka Poola kommentaatorid. Huvitav oli see, et kui tipuründaja Orlando Sa vahetati välja Augusto vastu, siis läks viimane vasakule äärele ning Henrik nihutati ründaja kohale. Legia kolmas värav sündiski sellest kui Ojamaa pealelöögi üritus vastase kaitsjast Radovicile põrkus. Mängu jooksul oli Ojamaal paar poolikut võimalust ning üks hea võimalus, kuid jälle lõi välja tema "laudauksest möödatulistaja" loomus - kõik löögiüritused olid kahjuks kesised.
  Paar sõna uue ründaja Orlando Sa esitusest. Kuigi ta oli enamuse ajast nähtamatu, olid mõned tema kokkumängud Guilhermega suurepärased ning tekitasid mitu ohtliku momenti. Poola press aga muidugi jaurab sel teemal kui mõttetu mees Sa on
  Üldse on pressis palju kriitikat Legia suunal - küll ei olevat näha mingisugust erinevust eelmise aastaga, küll olevat koosseisus liiga palju välismaalasi ning küll olevat mäng olnud palju tasavägisem kui tulemus näitab. Ma ei tea mida ajakirjanikud ootasid - kas seda, et Legia tambib liigatabeli kolmanda meeskonna mutta nagu Bayern seda oma rivaalidega teeb? Üldse on Poolas tavapärane, et kui meeskonda tuuakse mõni välismaalane, siis oodatakse, et too hakkab tegema imeasju ja ülejäänud meeskonna liikmed (tavaliselt poolakad) võivad oma tavapärast mängu edasi mängida. Kui nüüd vaadata Legia ründerusikat, siis on hetkel kujunenud see järgnevaks: Guilherme, Radovic, Ojamaa - Sa/Dwalishwili. Ehk siis põhimõtteliselt kaks brasiilia/portugali kooliga mängijat, üks balkani kooliga ning lisaks briti kooliga eestlane. Ehk siis kokku on saadud mängijad, kes oskavad ja suudavad ühe-puute mängu mängida ning samas vajadusel ka oma tehnikat ja kiirust kasutada.

  Leave a comment:


 • priity
  replied
  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
  Kuidas Poola press eile määratud penaltisse suhtub? Või see ei ole üldse teema?
  Penalti teemal eriti midagi silma ei hakanud.
  Eelmise mängu teemadel veel niipalju, et väravavaht Kuciak valiti Ekstraklasa viimase vooru sümboolsesse koosseisu ning sport.pl hinnangul oli Ojamaa esitus üks Legia nõrgemaid - 5-palli skaalal 2+: http://www.warszawa.sport.pl/sport-w....html#TRrelSST

  Leave a comment:

Working...
X