320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Isegi EJL kodukal on kirjas ja Pukas pidavat mingid heitjatepäev olema
    Kõvvv, vastased, Elvas saab pesta kaaa !

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Isegi EJL kodukal on kirjas ja Pukas pidavat mingid heitjatepäev olema
      Oi plaaaaaaa, pärast väljakul mingid kuuli, oda ja kettaaugud, jubeee ja ega see Elva väljak ka vast ilus pole peale noorte Elva Cupil madistamist
      FC Otepää II

      Kommentaar


        Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
        Oi plaaaaaaa, pärast väljakul mingid kuuli, oda ja kettaaugud, jubeee ja ega see Elva väljak ka vast ilus pole peale noorte Elva Cupil madistamist
        Ega see Puka väljak ka nüüd tänasest noorteturniirist parim pole,tulin just sealt turniirilt,eriti väravaesine ja osaliselt ka keskelt.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          japs FCE Puka Vs FC Tabivere on laupäeval Elva linnastaadionil, est tõesti puka statal oleks veits eluohtlik siis mängida ja sry kutid et varem ei öelnud teile

          Kommentaar


            Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
            japs FCE Puka Vs FC Tabivere on laupäeval Elva linnastaadionil, est tõesti puka statal oleks veits eluohtlik siis mängida ja sry kutid et varem ei öelnud teile
            tuleb vinge lahing

            Kommentaar


              30.08. Welco Elekter - JK Luunja Luunja võtab oma ära,kuna hiljem võib raskeks minna 2:5
              30.08. FC Aspen - FC Otepää Aspen kodus hea kui stabiilselt 90 min vastu peavad võib üllatus tulla,aga viik oleks reaalne,seega 3:3
              30.08. FCE Puka - FC Tabivere Kindlasti tuleb vihane andmine,Tabivere peaks siiski ära võtma,kui tahavad hellitada lootust heidelda veel kolmandale kohale 2:4
              31.08. Rock Roll Löök - JK Quattromed ega ei oskagi midagi üelda palju draamat tuleb Rockile 4:2
              31.08.Tõrva FC Warrior - Eesti Maaülikool Betoonil on raske, Warrior üllatab veel aga jääb hiljaks, kuna mänguaeg saab enne läbi. 1:3
              31.08. FC HaServ - FC ABJA Mängime raudselt kontratele ja eks üritame HaServi mängu lõhkuda nii palju kui jõud üle käib.

              Edu kõigile!!!
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                30.08. Welco Elekter - JK Luunja X:X ei hakka ennustama
                30.08. FC Aspen - FC Otepää Kuna Aspen on kodus üsna head mängu näidand siis pakuksin seisu 3:2
                30.08. FCE Puka - FC Tabivere 1:3 Tabivere võtab oma
                31.08. Rock Roll Löök - JK Quattromed üsna tasavägine mäng 2:2
                31.08.Tõrva FC Warrior - Eesti Maaülikool 3:1 Warrior pskab betoonil palli üsna hästi liigutada
                31.08. FC HaServ - FC ABJA 5:0 siin pole üllatust loota

                Edu kõigile!!!

                Kommentaar


                  30.08. Welco Elekter - JK Luunja welcol fännid aitavad võoita 3:2
                  30.08. FC Aspen - FC Otepää aspen kodus hea ja pakuksin selle vooru inukest viiki3:3
                  30.08. FCE Puka - FC Tabivere ei hakka ennustama meie kodu mängu järgi(3:10)peaks tulema jälle võit
                  31.08. Rock Roll Löök - JK Quattromed quattromed oskb mängida kui vaja pakun medile 2:4
                  31.08.Tõrva FC Warrior - Eesti Maaülikool 4:3 warrior saab viimastel minutitel võidu värava
                  31.08. FC HaServ - FC ABJA 7:1 haserv jätkb sama lainet

                  Edu kõigile!!!

                  Kommentaar


                    30.08. Welco Elekter - JK Luunja welcol fännid aitavad võoita 1:5
                    30.08. FC Aspen - FC Otepää aspen kodus hea ja pakuksin selle vooru inukest viiki 8:8
                    30.08. FCE Puka - FC Tabivere 0-5
                    31.08. Rock Roll Löök - JK Quattromed quattromed oskb mängida kui vaja pakun medile 0-0
                    31.08.Tõrva FC Warrior - Eesti Maaülikool 0-3
                    31.08. FC HaServ - FC ABJA 17:5
                    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                    Kommentaar


                      30.08. Welco Elekter - JK Luunja 0-3
                      30.08. FC Aspen - FC Otepää 1-1
                      30.08. FCE Puka - FC Tabivere 2-2 ehk puka suudab üllatada
                      31.08. Rock Roll Löök - JK Quattromed 2-0
                      31.08.Tõrva FC Warrior - Eesti Maaülikool 1-4
                      31.08. FC HaServ - FC ABJA x-x loodame parimat...hoian Abjale pöialt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                        31.08. FC HaServ - FC ABJA 17:5
                        no seda ma küll ei usu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                          no seda ma küll ei usu
                          kes seda ikka usuks

                          Kommentaar


                            30.08. Welco Elekter - JK Luunja Luunja


                            Welco ehk oskate öelda kus te oma kodumängu peate kas Tammekal või Põllu statal???
                            Ja kui mingi selgus majas siis andke sellest esmalt Jalgpalli Liitu teada sest siis nad saadavad selle kohta ka kirja laiali.

                            Kommentaar


                              mäng peaks olema Põllu statal, homme peaksin saama staadioni haldajalt paberid,mille esitan jalkaliitu, et kindlasti tuleb homme kas EJL teade, et Põllul, või siis informeerin ma siin soccernetis (+ EJL vaikimine tähendab sama), et mäng Tammal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                                mäng peaks olema Põllu statal, homme peaksin saama staadioni haldajalt paberid,mille esitan jalkaliitu, et kindlasti tuleb homme kas EJL teade, et Põllul, või siis informeerin ma siin soccernetis (+ EJL vaikimine tähendab sama), et mäng Tammal.
                                Ara liigselt kiirusta, aega on veel küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X