320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Viitsiksid sa väheke täpsemalt rääkida?
    Foorum pole kindlasti koht kust neist asjust rääkida.

    Iga targem inimene on kindlasti mõne uudise valguses viimastel aastatel seda ka tähele pannud, et see toimunud on.

    Kommentaar


      Pras gonna Pras

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Iga targem inimene on kindlasti mõne uudise valguses viimastel aastatel seda ka tähele pannud, et see toimunud on.
        Ma olen siis see rumalam inimene, mina pole midagi ühegi uudise valguses tähele pannud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma olen siis see rumalam inimene, mina pole midagi ühegi uudise valguses tähele pannud.
          Sa ei ole ainus.

          Ja mismõttes ei ole foorum see koht, kus sellest rääkida? Omavahel salaja?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Oleme nüüd ausad, et me võime piiramatult neid välismaalasi tuua, aga me ei saa iial ühelgi hooajal olla sama edukad kui näiteks APOEL eelmine hooaeg. Rahalised vahendid ja võimalused ei küündi iial meil sellistesse kõrgustesse. Me ei saa hüpata üle oma varju.

            Meie jaoks oleks suur edu juba Levadia tulemuste kordamine, selle ületamine oleks juba midagi kolossaalset. Ja see kõik on täiesti saavutatav ka ilma kümne välismängijata.

            Siin öeldakse nagu Pohlak paneks Kalju eruoedule käe ette. Täiesti naeruväärne. Enne selle piiranguuudise avalikuks tulekut räägiti, et Kalju palkab peale testiperioodi vaid loetud mängijad (tõenäoliselt pole-polnud plaanis neil üle 2 neid nagunii juurde tuua). Kuidas nüüd siis Pohlak selle reegliga Kalju peakohal hõljuvale Euroopa tuledesärale käe ette paneb?
            Kusjuures selle Apoel´i jutupeale- lisaks Küprose liigale on ka riik omadega putsis(eelarvedefitsiit, välislaenud ja venelaste maksu-ja rahapesu paradiis)...dannar ehk valgustab lähemalt, kes veel kursis pole ent täpsemaid detaile soovivad
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Sa ei ole ainus.

              Ja mismõttes ei ole foorum see koht, kus sellest rääkida? Omavahel salaja?
              Pras mõtleb neid olukordi, kus hiinlastest ,,investorid,, tulevad vähem kindlustatud klubide juurde ja ütlevad, et teil on nii tore noortesüsteem ja värki, et me võtaks teie klubi ohjad üle. Tegelik eesmärk on väikese raha eest saada kontroll klubi üle, tuua ,,omad joped,, satsi, hooaeg, maksimum kaks teenida oma ,,investeering,, ca. 10-30x tagasi ja siis pillid kotti ja minema. Aga see, et klubi saab kaela kriminaalmenetluse, liigast väljaviskamise jne, neid ei huvita.

              Kommentaar


                Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
                Pras mõtleb neid olukordi, kus hiinlastest ,,investorid,, tulevad vähem kindlustatud klubide juurde ja ütlevad, et teil on nii tore noortesüsteem ja värki, et me võtaks teie klubi ohjad üle. Tegelik eesmärk on väikese raha eest saada kontroll klubi üle, tuua ,,omad joped,, satsi, hooaeg, maksimum kaks teenida oma ,,investeering,, ca. 10-30x tagasi ja siis pillid kotti ja minema. Aga see, et klubi saab kaela kriminaalmenetluse, liigast väljaviskamise jne, neid ei huvita.
                Ja Eestis on mõne klubi juurde juba tuldud? See on küll minujaoks uudis...
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  On tuldud küll ja tullakse tõenäoliselt ka tulevikus, sest, kes neid siseriiklike jalka reegleid ikka niiväga uurib.

                  Kommentaar


                    Sinisilmsed, tehke silmad lahti!

                    Kommentaar


                      Huvitav, miks PraS kartis seda siin Foorumis rääkida. Kardab, et pärast selle väljaütlemist leiab Hiina triaadid oma koduukse tagant?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Sinisilmsed, tehke silmad lahti!
                        Ärge nüüd laskuge foorumlase Ööö tasemele ega hakake mingeid lollakaid vihjeid loopima. Kui te midagi teate, siis olge head ja valgustage minu ja Nahkpea-suguseid udusid ka ja kui te ei saa seda teha, siis öelge, et te ei saa seda teha sest... Ma ei tea. Triaadid tulevad kollitama...

                        Kommentaar


                          Miks seda teha ei saa?

                          Sellepärast, et konkreetsed juhtumid ei ole jõudnud ajakirjandusse ja ei ole vaja, et nad ka jõuaksid, mingis foorumist tekkinud ja puudulikult esitatud jutu põhjal.

                          Sellepärast, et asjad on läinud ka Eestis niikaugele, et selle uurimisega on tegelenud Interpol.

                          Ja lõpuks ka sellepärast, et kui sellele pöörata liigset tähelepanu, siis hakkavad need asjad imelikul kombel hoopis tihedamini esinema ja iga teine must päev poolproffide ja amatööride mängus tembeldatakse kohe ,,pettuseks,,.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas irvitaja Vaata postitust
                            Miks seda teha ei saa?

                            Sellepärast, et konkreetsed juhtumid ei ole jõudnud ajakirjandusse ja ei ole vaja, et nad ka jõuaksid, mingis foorumist tekkinud ja puudulikult esitatud jutu põhjal.

                            Sellepärast, et asjad on läinud ka Eestis niikaugele, et selle uurimisega on tegelenud Interpol.

                            Ja lõpuks ka sellepärast, et kui sellele pöörata liigset tähelepanu, siis hakkavad need asjad imelikul kombel hoopis tihedamini esinema ja iga teine must päev poolproffide ja amatööride mängus tembeldatakse kohe ,,pettuseks,,.
                            Fair enough, tänan.

                            Loodan siiski, et millalgi õnnestub kellegi targemaga õlleklaasi taga või mujal sundimatumas õhkkonnas kokku saades pisut valgustatud saada.

                            Kommentaar


                              Jutud tekivadki siis kui räägitakse ümber nurga stiilis "tean aga ei ütle" ja "tegelt asjad nii aga detaile ei või jagada muidu äkki jõuab veel avalikkuseni". Tra küll. Kui teate siis rääkige ja kui teate et ei saa rääkida, siis olege üldse vait.

                              Kommentaar


                                Okei, ma küsiks ainult niipalju veel, et kas ML klubisid on selliste pakkumistega üllatatud ja kui, siis kui mitut?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X