320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üle öö selliseid otsuseid ühegi klubi arvamuseta ikka vastu ei võeta, arvan ma. Eesti jalgpall siit liiga atraktiivsuse kohapealt küll mingit kasu ei saa. Alguses tundus Pohlaku otsus täiesti absurdne, nüüd vb natuke vähem absurdne, kuid siiski absurdne. Aga eks elame-näeme, hooaja alguseni on aega küll. Küll Eestis treenitud noored proffideks saavad selle ajaga.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Hetkel on kindel see, et Kalju jaoks tuli see reegel väga kehval ajal. Esimesed noored võivad küll mängida, aga nende tase ei ole veel järgmise eesmärgi - Euroedu - vääriline. Levadial ja Floral ei ole probleemi, sest neil on igal aastakäigul stabiilselt mängijaid tulemas. Kalju esimesed alles 16-17 aastased. 17 aastastega on raske Eesti Meistritiitlit meeste klassis võita ning, kui on kõrged eesmärgid omale seatud, siis see välismängijate reegel on Kaljule hetkel kindel tagasilöök.
      Huvitav...ise oled Kalju fänn aga ei tea kes tal meeskonnas mängivad isegi...kuna sa hetkelisi mängijaid ei tea ja nagu näen, et tead ainult neid kes kindlalt tulevad (tähendab tulema pidid aga ei tule tänu kuue seadusele) siis palun too need mängijate nimed välja ka (üle kuue siis peab olema kokku väljamaalasi kes kindlalt oleks võetud) ja kui ei ütle neid siis jää vait ja ära aja vandenõuteooriat. Aitäh.

      Kommentaar


        Foorumi kõige suuremate perselihastega tüüp ^^^
        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

        Kommentaar


          No võta rohelised prillid eest ära ja vaata palju kinnisvara on pohlak uefa rahadega kokku ostnud ja kuidas ta on seda muidu oma hüvanguks kasutanud. Samal ajal mõnitades palkade maksmisega oma mängijaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas jkj Vaata postitust
            No võta rohelised prillid eest ära ja vaata palju kinnisvara on pohlak uefa rahadega kokku ostnud ja kuidas ta on seda muidu oma hüvanguks kasutanud. Samal ajal mõnitades palkade maksmisega oma mängijaid.
            Järjekordselt...kõik mida Pohlak teeb on automaatselt paha ja kõik mis on ostetud on kindlalt UEFA rahade eest...kuna sa kõike tead nii täpselt siis too välja mis UEFA rahade eest mis kinnisvara Pohlak ostnud on omale! Sa just ütlesid, et täpselt UEFA rahade eest on ostetud, et ma võtaks rohelised prillid eest ja vaataksin, aga kuna mina ei tea seda (mida ma sel juhul vaatan...ei tea) siis valgusta mind teadmatut mis UEFA rahade eest mis kinnisvara on ostetud! Kui sa seda välja ei too siis on see puhas laimamine ja oled munn ja mongol. Kui ta on jama teinud siis kurat kobi politseisse avaldust kirjutama mitte ära kobise mõttetu kommentaatorina siin...kuritöö varjamine tähendab teadupärast seda, et oled kaassüüdlane ja kaassüüdlane tähendab, et karistatakse sama rangusega kui toimepanijat. Faktid ja politsei või sitane pedest laimaja? Valik on sinu. Ma ei aktsepteeri sellist "tõestust" millega võib ära "tõestada", et sina hoopis oled kinnisvara soetanud UEFA rahade eest. Kinnisvara ei ole odav asi. Huvitav, et maksuamet ei ole midagi jama leidnud selle kohta või keegi endistest töötajatest (kellel pole enam karta, et töö kaotab) pole kuhugi ametiasutuse poole pöördunud sellega...summad oleks ju väga suured. Kinnisvara objektide list mida Pohlak omab ei ole mingi tõestus. Sel juhul ütlen, et sinu Nissan on ka UEFA rahade eest ostetud...sama hea "tõestus".

            Mis sa veel usud? Jõuluvanasse või päkapikkudesse usud?

            Ühesõnaga...mine politseisse avaldust kirjutama ja ütle siin mis UEFA raha eest mis objekt on soetatud või pista suumulk kinni ja oled lihtsalt üks kuradi kade tegelane või lihtsalt ei salli Pohlakut tema iseloomu pärast aga sel juhul tunnista seda mitte ära genereeri laimu.

            Kommentaar


              Ütleme nii, et pigem on jkj-l õigus. Tavakodanikul raske tõestada, aga vaevalt, et jutud iseenesest tekivad. Kus suitsu, seal tuld.
              Loomulikult on pohlakule kasulik olukord, kus kõik investorid on tema kontrolli all.
              Pealtvaataja peab ostma aastal 2013 pealtvaataja viisa. Koos viisaga saad endale postkasti ajakirja Jalka ja Raio Piiroja postri.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                .......
                Lihtsalt huvi pärast kui oskad uurida netis ringi, siis vaata palun, kes tellib kõiki jalkaliiduga seotud ehitustöid, kes neid, projekteerib, kes neid teostab jne, ja, kes on nendes firmades kasusaajad - sellepärast maksuametil ei tekigi küsimusi...siin on asi pigem eetiliselt vale, kuid kindlasti leiaks ka mingi § mille alla see panna - kuid jällegi paberile peal on kõik J.O.K.K.

                edit: kerged vihjed võib ju õhku visata:

                EJL Investeeringute Osaühing reg. kood 10405241
                EJL Ehitusbüroo Osaühing reg. kood 10376002
                EJL Tallinna Noorte Treeningkeskus Osaühing (kehtetu ärinimi:OPER FC OÜ) reg. kood 11158075

                Ja nii imelik kui see ka ei ole on Osaühingud tulutoomise eesmärgil püstitatud äriühingud, kes täidavad EJL tellimusi, kes maksab selle kõige eest UEFA rahadega. Juhatuse liikmed on meile kõik tuntud inimesed. Investeeringute OÜ on saanud isegi kustutamise hoiatuse esitamata majandusaasta aruande eest - lihtsalt küsin, et miks nad selle esitamata küll võisid jätta?

                Seega uurima ei peaks mitte konkreetselt Pohlakut või liitu, vaid pigem näiteks teha revisjon teostatud tööde osas, kus on osapooled need äriühingud ja EJL - sealt edasi saab juba hakata pilti kokku panema, kes, kas ja kus on omandanud teatud vara UEFA või EJL rahadega.

                On ju jube lihtne lasta teha projekt suurema hinnaga kui see väärt on? Üheltpoolt oled tellija, teiselt poolt teostaja, seega hinnpakkumine sobib igaljuhul - see ülerahastus, aga läheb nende OÜ´de taskusse ja hiljem omanikele või makstakse palgana välja.

                Ühesõnaga keegi ei väida, et kõik on tehtud valesti, kuid nagu näha, siis oleks asju mida uurida, kasvõi eetilisel ettekäändel.

                Kommentaar


                  täiesti õige point mu arust, mis sm irvitaja siin välja toob. ma ei usu, et ka flora rohelised sõbrad meil siin foorumis ka pohlaku tempude ja tegutsemisega rahul on. ent praegu püstiolevas teemas on nad pohlakut ikkagi põhjusega kaitsnud kalju maailmalõpu kuulutajate eest, kes üritavad igal juhul probleemi tirida olematust kohast. selle asemel, et tunnistada tõsiasja, et tegelikult tuleb see reeglimuudatus nende klubilegi pikas jooksus pigem kasuks ja et nende endi kontori poole pealt pole suuremaid etteheiteid tulnudki(reegli ajastus on muidugi, mida mainiti, aga selles oleme me siin kõik ühel meelel, et sellega saadi jälle sitasti maha nii ehk naa). aga mis siis veelkord puutub rahastamis-ja majandamis asjadesse, siis jah selles osas on ejl ja fcf rahakotid tihtilugu ju segi läinud, ühest raha teise tõstetud ja ehitusasjadega on alati olnud ka suuremat ja väiksemat sorti sekeldusi. see on hoopis teine teema, kui praegune reeglimuudatus.

                  Kommentaar


                    Pane ettevõtted ja isikud seiresse - saa teavitusi reaalajas, kui ettevõtte prognooskäive suureneb või juhatuse liikme firmad on muutumas maksejõuetuks!

                    huvilistele seostest arusaamiseks. vali juhatuse liikme otsing, kirjuta sind huvitav nimi (näiteks Aivar Pohlak või Kuno Tehva või hoopis Raimo Nõu jne) ja näed , kus ta juhatuse liige on. üldinfos näed ettevõtteid, kui vajutad "ärivõrgustik", siis näed ka teisi juhatuse liikmeid ning seoseid otsitud isikuga.
                    ja nii võid korrata veel ja veel. Muide Raimo on samas juhatuses EJL-i peasekretäri Annega

                    Kommentaar


                      Ma ütlesin varasemalt - pöörduge politseisse! Tegusid on vaja mitte lõugu laksutada! Nagu ma olen aru saanud siis enamus jalgpallitegelastest vihkavad Pohlakut...aga miks ma siis tegusid ei näe, vaid ainult lõugade laksutamist kui nii kuradi paljud teavad täpselt mis toimub??? Kuna seda lõugadelaksutamist on nii palju siis enam ei usu mitte ühtegi sõna mida räägitakse Pohlaku kohta kuna mitte midagi ära EI TAHETA tõestada...huvitav miks ei taheta? Või polegi midagi tõestada ja seepärast ei tehtagi midagi?

                      Kommentaar


                        Lapsel peab ka nimi olema, ükskõik kui vastik pujään ta ka poleks, kutsuks seda siis...

                        Pohlaku pärismaalaste reegliks

                        Kommentaar


                          Eheh. Pohlak on täpselt nagu Savisaar ja asi süveneb. Inimeste arvamus jaguneb laias laastus kolmeks:
                          a) Lähen iga Pohlaku/Savisaare liigutuse peale ketasse, isegi juhul kui see on täiesti mõistlik lahendus, sest asja taga on Pohlak/Savisaar ja see peab mingi sitt olema. (vt Kalju fännid)
                          b) Ei viitsi enam isegi heituda, sest koguaeg on mingid jamad ja nagunii lahendust pole. (vt suurem osa foorumlasi)
                          c) Kaitsen kõike, mida ta teeb, sest kuni pole kriminaallahendus on kõik ok (+ "isegi kui tuleb mingi jama välja, siis on see ok, sest temata poleks Eesti Jalgpalli/Eesti riiki" argument, mis pole veel tulnud, aga kindlasti kohe tuleb). (vt ballack)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Lapsel peab ka nimi olema, ükskõik kui vastik pujään ta ka poleks, kutsuks seda siis...
                            Pohlaku pärismaalaste reegliks
                            päris hea

                            aga püüdes nüüd olla objektiivne, kui palju see reaalselt reegel mõjutanuks meistriliigat minevikus, näiteks ütleme 3-5 viimasel aastal? kui mitmes klubis on mänginud mitmel ja konkreetselt mis hooajal 7 või rohkem välismängijat? statistikakunnid, ajee?
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Mul on üks lisaküsimus Kesale: kui palju on selliste reeglite loomine aidanud Läti jalgpalli tervikuna? EJL toob lõunanaabreid eeskujuks selles küsimuses.

                              Kommentaar


                                Rahune maha, Ballack. Pohlak on ka mulle isiklikult sümpaatne, inimesena, aga selge on see, et sada protsenti puhtalt korrektselt ei ole kõik need asjad käinud. Ohumärgiks, millest edasi mõelda, peaks olema juba see, et Jalgpalliliitu ja jalgpalliklubi on mingil põhjusel vaja juhtida ligi kümne erineva juriidilise kehaga, millest paljudel on maksuvõlad ja kõige tipuks veel sunnirahahoiatused esitamata aruannete eest. Puhtinimlikult seisukohalt ma saan aru sellest, et Flora fännina on Pohlaku majandustegevust raskem hukka mõista kui kõrvalseisjana või konkurentklubi fännina, aga sellist pimedat uskumist nagu sa ise siin propageerid, ei kohta sa isegi mitte FCF fännitribüünil, pigem on sealne suhtumine ja seal räägitav sageli Pohlaku suhtes kriitilisemad kui nad siin foorumis või muude klubide toetajate hulgas ongi. Rahune maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X