320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• chac
    replied
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Kui päris aus olla, siis mina ei habla lahti, miks esikinnas Meeritsa sabas istub pingil Toom, mitte Pedõk. Stas on mu meelest järjest paremaks läinud, Narva laenamine oli (ebameeldiv) üllatus. Stas ise muidugi on ilmselgelt antud olukorras rahul. Eks siis peame meiegi olema. Peaasi, et Narva ei jää.
    no laenamisega algab ka meie rahvuseepos

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Ma ütlengi, et Stas ise on rahul ja küllap peame meiegi olema. Floras on selge, et Meeritsa vastu Stas ei saa, Meerits aga on meil samamoodi laenul nagu Stas Narvas. Kuulu järgi töödeldakse Meeritsat praegu, et ta hooaja lõpuni jääks, sestap ilmselt ka Bondarenko julgus öelda, et Stasi proovitakse ka hooaja lõpuni jääma meelitada.

Leave a comment:

• tannn
    replied
    Mis sa arvad, et pingil istumine pool hooaega oleks kasulikum kui iga voor korralikult mängida saada?
    Kui päris aus olla, siis mina ei habla lahti, miks esikinnas Meeritsa sabas istub pingil Toom, mitte Pedõk. Stas on mu meelest järjest paremaks läinud, Narva laenamine oli (ebameeldiv) üllatus. Stas ise muidugi on ilmselgelt antud olukorras rahul. Eks siis peame meiegi olema. Peaasi, et Narva ei jää.

Leave a comment:

• Marek_T
    replied

Leave a comment:

• budu
    replied
    Pedõk siis ainus mängija, kellega Transi kunn rahul on! See näitab ikka,et poiss on saanud korraliku jalgpallikasvatuse!

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    Tundub et Narva jääb oma võidust Kalju üle ilma, sest viimaks ometi üles riputatud ditsiplinaarkomisjoni otsusega on Taarile määratud 1+1 karistus, ehk siis ta oleks pidanud kõrvale jääma Kaljuga mängust.

edit: siiski mitte, kohe järgmise protokolliga tühistati see otsus.
    Ei ole ilus siin segadust tekitada, otsus oli üleval juba 23. mail.

Leave a comment:

• HABE
    replied
    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    Tundub et Narva jääb oma võidust Kalju üle ilma, sest viimaks ometi üles riputatud ditsiplinaarkomisjoni otsusega on Taarile määratud 1+1 karistus, ehk siis ta oleks pidanud kõrvale jääma Kaljuga mängust.

Kas sa tõesti arvad, et sellisel asjal lastakse juhtuda, et Transi võit Kalju üle tühistatakse? Enne hakkab maakera teistpidi pöörlema.

Leave a comment:

• Amadeus
    replied

Last edited by Amadeus; 29.05.13, 10:27.

Leave a comment:

• RaitR
    replied
    Ilmselgelt!

Oleks kalju mehed poolajal söögiputkast burksi saanud osta oleksid nad kindlasti võitnud!

Leave a comment:

• HABE
    replied
    Transi eeskirja rikkumised jätkuvad, eile paar tükki jäid silma aga EJL ei tee mitte kui midagi nende parandamiseks:
    1. Toitlustus puudub ehk oma söök/jook on lubatud, isegi klaastaara.
    2. Pallipoiste vanused, mõni poiss oli küll seal 7. aastane.
    3. Teadvustus AINULT vene keelne.
    4. Kavasi mina ei näinud aga loodan, et olid. Ütlen ausalt, ei uurinud kah.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Kalju taob hoolimata muru pikkusest või kvaliteedist pikka.

Leave a comment:

• mg
    replied
    eilsest mängust, vähemalt televusseri vahendusel paistis silma, et muru oli maru pikk narvas. kas taktikaline käik nõmmekate söötude vastu?
    kui hüpotees vastab tõele, siis on narva omad ikka palju euroopa vutti vaadand ja kasutavad kõike lubatut vastase nullimiseks, väga tark.

Leave a comment:

• karljorks
    replied
    Hoidke nüüd narvakad !

Kaljule tuleb ära tõmmata !

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Sa võrdled täitsa siiralt jalkat korvpalli Euroopa tippliigadega, tõmbad vahele Eesti paralleeli ja siis kõrvutad Eesti vutti Euroopa kossuga? Ma ei viitsi hakata jahuma jälle sellest, kui kaua on Eestis kossu mängitud (pärand ei katkenud okupatsiooniaastatel) ja kui kaua korralikku vutti. See, et 20 aasta jooksul on meil vuti tipptegijaid, kes tippliigadest läbi käinud juba päris mitu, on minu arust vägagi hästi. Kui ei taha mõista, ei mõistagi. Meelevaldseid seoseid tõmmates savijalgadel võrdlusi luua on lihtsalt rumal. Не сравните хуй с палцем, härra Karl.

Aga alati saab paremini, sellega ma olen muidugi nõus, absoluutselt. Aga ManU tasemel madistamist sa niipea kodumaistel staadionitel ei näe, ses osas pean kurvastama sind.

Leave a comment:

• karl54
    replied
    Kuidas see kuradi Eesti kossuliiga sihuke hasartmängurite ja joodikute kamp on, et mingid Saaged ja Pilgud moodustavad liiga põhituumiku? Rääkimata sellest, et pea igas meeskonnas on mõni üdivanake ekskoondislane, kes pidevalt mansat vee peal hoiab. Ja alati on keegi, kes käib kuradi koolis või tööl ka, nah. Mis kuradi liigatase see sihuke on?

Utreerida on tore. Päris tark saab välja näha, jääb mulje, nagu isegi teaks midagi asjast.
    No asi on selles, et meie kossuliigast sünnib-tuleb, käib läbi tippmängijaid, nt Kangur, Linehan ja Gruusia poiss, samuti Talts on euroopa top 3 liigasse ennast murdnud või praegu mängivad euroopa mõistes ka tasemel venand nt Fall, Skele, Sokk jne. Kossus on küll kaks hiidklubi, aga ülejäänute tase on kogu aeg paranemas nt Rapla ja Pärnu. Lisaks pealtvaatajatest pole mõtet rääkida, see, et ilm on sitt on mõttetu teema, sest 15-20 kraadi suvel on ideaalne ilm, aga ikka kedagi ei koti, nt ma pole juba kaks aastat käinud ühtegi mängu vaatamas ja enne seda kõik kuhu sattusin olid üliigavad ülisita kvaliteediga. Et ehk et Eestis käia vaatamas, peaks mõne klubiga samastuma ehk kui oleks kellegi poolt olla aga jah neutraalsele ei paku pinget see liiga eriti. Ehk ma loodan, et tulevikus see asi paraneb, praegused klubi enda kasvandikud ja praeguste fännide lasped ilmselt võiksid potentsiaalselt noorena selle klubitunde kätte saada jne, ehk võibolla siis vähemalt fänniarmeed kasvavad ja seeläbi ka atmosfäär ja neutraalsed leiavad põhjuse staadionile tulla.

Väike haigus on küljes, ehk emotsiooni pealt ajan mingit pudru-kapsaste segu ja teemast juba päris palju mööda läinud

Leave a comment:

Working...
X