320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need oddsid loksutas siis turg ja mängupilt paika, esimesed avatud oddsid olid olnud Vikingur 4.0+ et edasi, mitte võit isegi vaid edasi.
    Kas intekate keeld on? Kuskil mõni mängija sõna on võtnud v keegi teine peale selle yhe Vassiljevi inteka?

    Kommentaar


      Kui enne mängu algust vahetult oli Levadia vôidukoef Pinnacles 3.04, siis ikka soosik Vikingur. Kuigi jah, avati oddsid 2.10 pealt Levadial

      Kommentaar


        Mis Cartoon network nüüd siis oli?

        Kommentaar


          "Kogu riik on meie vastu!" ja "meie meestel ei ole iga 3. kuu tagant koondiseakent ... "

          Kommentaar


            kurb, et selline ohvriroll omale on võetud jah...

            Kommentaar


              Savic kaevas endale mõnusa auga, kust on raske ilma talda lakkumata välja tulla. Vapustav tiitel oli aga mul on koll ees sellest Serbia plõksivast suhtumisest. Toijala koondises hoiab mehi kokku nagu papa aga räuskama nende peale ei pea.

              Levadia- tooge Soomest peatreener!

              Kommentaar


                Lepistu pani ilusa piruka maha ikka nüüd... Varem oli süüdi Flora ja Pohlak, nüüd juba terve riik! Hõissa vastlad, tulge ikka maa peale tagasi. Ebasümpaatne.

                Kommentaar


                  Islandi mängu ajal jäi mulje, et see pole mingi taktika viga vms vaid meeskonnas on midagi juhtunud ja no see Lepistu sõnavõtt ka, et otsitakse meeleheitlikult süüdlasi jne süvendab ainult tunnet, et seal meeskonnas on pomm lõhkend.

                  Kommentaar


                    Never go fully retarded.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Miks Lilliu ei mänginud?

                      Kommentaar


                        Siin tuleb vist küll nüüd keset hooaega suurem lagunemine ja verelaskmine... Kahtlen, et sealt konverentsiliigast ka midagi head tuleb. Kahju.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          See oli etteheide ka Serbia, Itaalia ja Ghana jalgpalliliitudele või?
                          Ok jätame Mitrovici, Ugge, Agyiri ja Putincanini ehk 1/3 algkoosesisut kõrvale.
                          Beglarishvili ei ole koondises, sest FIFA bürokraatia.
                          Vallner - koondise 3. väravavaht. Kirss koondises juba pooleteise jalaga põhis. Pikk kindel tegija.
                          Peetson sai Albaania vastu ennast 82 min näidata. Roosnupp, see aasta ennast näidata pole saanud, viimati eelmine aasta Rootsi vastu.

                          Tänasest algkoosseisust 5 ei saa eesti koondisesse ja 3 on koondises sees ja 2 piiri peal (üks sai viimases aknas proovida teine mitte)

                          Väga ebasümpaatne jonnimine ikka.



                          Kommentaar


                            Kure on lihtsalt hea ja Savicil unus come on öelda
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              See enesehaletsemine on muutunud täiesti debiilseks ikka, mine vittu Savic ja Lepistu et te olete teinud mingi piripillide koori mu lemmik tiimist. Miskit peab varsti muutuma või siis varsti peab muutuma mu enda ljubimõi komanda.

                              Ning ma siiralt loodan, et keegi Levadiast loeb ka seda foorumit ning äkki märkab mu postitust. No kurat kas ei saa selle meedias ulgumisega miskit teha? Brent võttis hooaja lõpus sõna, et "aaa..... respectige meid rohkem"- teenige välja see siis.

                              Nüüd hakkab pihta, et terve riik on meie vastu- aaa putsi kus olid sinu kui kapteni vabandused fännidele, et te lasite endale toorelt näkku sittuda ja siis nõuad mingit respecti rahvalt? Seljuhul, ma nõuan sinult kui kaptenilt vastutust selle jama eest mis korraldasite Islandil, nii- et zip it või leia enda munad üles, et vastutus võtta!

                              Kommentaar


                                Paras huumor jah, selliste ütlemistega kasvatakse ainult suurem auk endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X