320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    mis kellelegi naljakas on
    Minu jaoks on naljakas Levadia
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Minu jaoks on naljakas Levadia
      kas keegi küsis sinult või?
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        Ma olen aktivist
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Levadia kodukas lausa kubiseb vigadest ,sest lisaks Rüütlile pole seal enam Tshurilkinit ja ammugi on tolmu mantlilt pühkinud Ljuba ,kes nüüd töötab EJL.-is.
          Igatahes mina loen nende klubide kodulehti pidevalt ,kes oma kodukate eest hoolitsevad ja neid pidevalt täiendavad näit: Kalju , ka Flora on natuke viimasel ajal arenenud, Tammeka .On veel mõned.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Wohoo, küll oli ebatavaline mäng

            Jälle ei olnud eriti põhjust olla uhke mängupildi pärast, aga saime oma 3 punkti, Martin oli väga tubli. Meie kaptenist me ei räägigi! Kuld mees. Ei kujuta ette mis saab meie kaitseliinist kui ta lahkub sel aastal. Pärist huvitav asi toimus ka tribüünidel Ja positiivne suhtumne Kalju "ultradesse" mis kunagi oli kaob ära iga mänguga mis mis ma neid näen.

            Olgu, veel üks samm meistritiitli poole on tehtud!

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Ja positiivne suhtumne Kalju "ultradesse" mis kunagi oli kaob ära iga mänguga mis mis ma neid näen.
              Mis me täna siis korda saatsime, et teid niimoodi pahandasime? Nii sõbralikku õhkkonda pole Levadia - Kaljul mängul enne olnudki

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Mis me täna siis korda saatsime, et teid niimoodi pahandasime? Nii sõbralikku õhkkonda pole Levadia - Kaljul mängul enne olnudki
                Mitte "meid" vaid "mind", äkki teistele teie meeldisite. Tekkis juba tuttav tunne et mõned pantrid tarbivad liiga palju alkoholi, näiteks see haige mees kes seisis telki juures ja karjus Kalju jne rokkis täiega. Eriti meeldis see kuidas mõned vaprad tegijad üritasid karjuda solvanguid pärast mängu kui olid kindlad et neid ei olnud näha pimeduses. A üldiselt ei olnud absoluutselt midagi hullu, kõik oli lõbus jne Lihtsalt teie numbrid kasvavad kiiremini kui kvaliteet ja aeglasemalt kui ülbus. IMHO.

                Kommentaar


                  Ma märkasin, et te saite Flora fännidega päris hästi läbi. Rääkisite juttu ja muud värki särki. Seda II poolajal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                    Mitte "meid" vaid "mind", äkki teistele teie meeldisite. Tekkis juba tuttav tunne et mõned pantrid tarbivad liiga palju alkoholi, näiteks see haige mees kes seisis telki juures ja karjus Kalju jne rokkis täiega. Eriti meeldis see kuidas mõned vaprad tegijad üritasid karjuda solvanguid pärast mängu kui olid kindlad et neid ei olnud näha pimeduses. A üldiselt ei olnud absoluutselt midagi hullu, kõik oli lõbus jne Lihtsalt teie numbrid kasvavad kiiremini kui kvaliteet ja aeglasemalt kui ülbus. IMHO.
                    Haha, Kalju fänniseltskonnast ei olnud mitte keegi alkoholi tarbinud enne kohtumist ning mõned üksikud võtsid 1-2 jooki mängul. No kui keegi seal keset mängu telgi juures seisis, siis ta vast küll "Roosad Pantrid" grupeeringusse ei kuulu.

                    Ja teksti juures kõige naljakam seik, v noh mida te solvanguteks peate? , igatahes teie seltskond läks enne meid minema, seega olime me nähtaval, mitte teie, kes seal puude vahel kuskil seiklesid.

                    Aga muidu ainult kiidusõnu teile, grupp on teil lahe, ajate õiget asja ning teie tekkimisega on taas Eesti Meistriliigasse tekkinud intriig, seda siinne jalgpall vajab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ja teksti juures kõige naljakam seik, v noh mida te solvanguteks peate? , igatahes teie seltskond läks enne meid minema, seega olime me nähtaval, mitte teie, kes seal puude vahel kuskil seiklesid.
                      No see kes ütles-karjus, see teab. Aga üldiselt, jah usun et kõik peale Maksi Smirnovi jäid rahule

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ma märkasin, et te saite Flora fännidega päris hästi läbi. Rääkisite juttu ja muud värki särki. Seda II poolajal
                        Hehe, oli asi. Aga ma ei hakka sellest praegu pikalt rääkima sest mu isiklik advokaat on puhkusel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Hehe, oli asi. Aga ma ei hakka sellest praegu pikalt rääkima sest mu isiklik advokaat on puhkusel
                          ma vaatan, et sa oled siin jälle kõigil suud-silmad täis valetanud. parandamatu!
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Hehe, tuleb välja et Levadia fännipunt tahtis ise eile jällegi sõprussuhteid soojendada. Pärast cem-cem soovi oldi rahul ka pjät-pjätiga, kui selgus et vastasseltskonnast on kaks tütarlast.

                            Aga sellegipoolest olete lahedad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Levadia kodukas lausa kubiseb vigadest ,sest lisaks Rüütlile pole seal enam Tshurilkinit ja ammugi on tolmu mantlilt pühkinud Ljuba ,kes nüüd töötab EJL.-is.
                              Igatahes mina loen nende klubide kodulehti pidevalt ,kes oma kodukate eest hoolitsevad ja neid pidevalt täiendavad näit: Kalju , ka Flora on natuke viimasel ajal arenenud, Tammeka .On veel mõned.
                              Just läksin kalju lehele(esimest korda elus) ja kalju III lingi all olev materjal oli
                              aastast 2007. ma olen 99,9% kindel, et ühegi eesti meistriliigas oleva jalgpalli satsi kodulehekülg pole hetkel up to date igas elemendis.

                              edit: nii et, enne kui levadiat tümitate vaadake peeglisse. ps ma ei toeta levadiat ega ühtegi teist MLi klubi

                              Kommentaar




                                haha, andekad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X