320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik klubid ja mängijad võiks ka kõik ühesugust joont hoida. Kas julmalt kossi tagudes või siis üldse füüsilisest kontaktis loobuda.
    Alustada võiks selle juurutamist Kaljust, kuna tema on valitsev meister. Järgmised klubid võiks olla Flora, Levadia ja Sillamäe. Teistele klubidele võiks anda natuke üleminekuaega.


    Jah, trollisin, aga see Mario postitus on ema-anna-padruneid valdkonnast.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Rein, kas kohtunikud ei pea siis ühtlast joont hoidma? Tunde ja tuju järgi?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Rein, kas kohtunikud ei pea siis ühtlast joont hoidma? Tunde ja tuju järgi?
        Loomulikult peavad, aga sa ei saa nõuda, et Tarajevil, Saarel, Kaasikul ja Tohveril oleks kõigil täpselt ühesugune joon. Igal kohtunikul on oma joon ja nõuda, et Tarajevil oleks täpsel samasugune joon nagu Kaasikul või Tohveril on jaburdus.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Loomulikult peavad, aga sa ei saa nõuda, et Tarajevil, Saarel, Kaasikul ja Tohveril oleks kõigil täpselt ühesugune joon. Igal kohtunikul on oma joon ja nõuda, et Tarajevil oleks täpsel samasugune joon nagu Kaasikul või Tohveril on jaburdus.
          Minumeelest jalgpallireeglid UEFA kohtunike instruktsioonid on üsna ühesed. Aga jah, sellega võib nõustuda, et mängu subjektiivseim osa käib kohtuniku peas.

          Kommentaar


            2012 a. ML hooaeg kui liita kohtuniku poolt antud kollased =1p, teised kollased=2p ja punased= 3p ja jagada vilistatud mängude arvuga, siis karmimate kohtunike edetabel kujunes selline:
            sulgudes vilistatud mängud, kollased kokku, teine kollane, otse punane.

            4,50 p - (20 - 77/ 7/ 2) - Martin Salong
            4,48 p - (21 - 90/ 1/ 1) - Roomer Tarajev
            4,05 p - (21 - 69/ 4/ 4) - Jaan Roos
            3,83 p - (12 - 40/ 0/ 2) - Miko Pupart
            3,75 p - (12 - 44/ 1/ 0) - Mart Martin
            3,73 p - (22 - 75/ 4/ 1) - Eiko Saar
            3,69 p - (13 - 44/ 1/ 1) - Ainar Kuusk
            3,45 p - (20 - 62/ 1/ 2) - Hannes Kaasik
            3,40 p - (10 - 28/ 0/ 2) - Juri Frischer
            3,24 p - (21 - 55/ 1/ 4) - Kristo Tohver
            2,67 p - (9 - 21/ 0/ 1) - Toomas Nõmmiste

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Saar ja Tarajev esindavad ühte koolkonda, kes lubavad väga jõuliselt mängida. Tohver ja Kaasik üldjuhul tahavad samas aga iga väiksemagi asja peale vilet törtsutada.
              Kesa statistika näitab midagi muud.



              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              2012 a. ML hooaeg kui liita kohtuniku poolt antud kollased =1p, teised kollased=2p ja punased= 3p ja jagada vilistatud mängude arvuga, siis karmimate kohtunike edetabel kujunes selline:

              4,50 p - Martin Salong
              4,48 p - Roomer Tarajev
              4,05 p - Jaan Roos
              3,83 p - Miko Pupart
              3,75 p - Mart Martin
              3,73 p - Eiko Saar
              3,69 p - Ainar Kuusk
              3,45 p - Hannes Kaasik
              3,40 p - Juri Frischer
              3,24 p - Kristo Tohver
              2,67 p - Toomas Nõmmiste
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kesa statistika näitab midagi muud.
                Sellest ei saa järeldada, kui palju keegi vilet törtsutab. Mängu juhtimise tasakaal ei peitu ju ainult kaartides. Teinekord hoiab õigel ajal puhutud vile ära kaardiohtlikuma olukorra kujunemise ning jõulise mängu lubamine võib eskaleeruda ka hoolimatute või jõulisemate vigadeni, mille eest ei saa kaarti andmata jätta.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Saar ja Tarajev esindavad ühte koolkonda, kes lubavad väga jõuliselt mängida.
                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Sellest ei saa järeldada, kui palju keegi vilet törtsutab. Mängu juhtimise tasakaal ei peitu ju ainult kaartides. Teinekord hoiab õigel ajal puhutud vile ära kaardiohtlikuma olukorra kujunemise ning jõulise mängu lubamine võib eskaleeruda ka hoolimatute või jõulisemate vigadeni, mille eest ei saa kaarti andmata jätta.
                  Sa ei saanud ikka mu poindist aru.
                  Jõuliselt mängida lubamine tähendab ka vähem kaarte. Kesa statistika näitab midagi muud. Eriti kehtib see Tarajevi kohta.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Sa ei saanud ikka mu poindist aru.
                    Jõuliselt mängida lubamine tähendab ka vähem kaarte. Kesa statistika näitab midagi muud. Eriti kehtib see Tarajevi kohta.
                    Rein, kui palju oled sa näinud Tarajevit vilistamas?

                    Tarajev laseb oma jõulise mängustiiliga mängu käest ära ning mingist hetkest ei ole tal muud varianti kui peab hakkama kaarte jagama. Tohver ja Kaasik hoiavad oma kiire törtsutamisega mängu kontrolli all ning ei lase mängul julmaks minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Rein, kui palju oled sa näinud Tarajevit vilistamas?

                      Tarajev laseb oma jõulise mängustiiliga mängu käest ära ning mingist hetkest ei ole tal muud varianti kui peab hakkama kaarte jagama. Tohver ja Kaasik hoiavad oma kiire törtsutamisega mängu kontrolli all ning ei lase mängul julmaks minna.
                      Väga hea tähelepanek! Keegi peaks Tarajevile edasi ütlema, et ärgu enam kunagi ühtegi mängijat suusõnaliselt keelitagu vaid kohe laiatagu kaart.
                      Kui kohtunikud nii talitaks siis teie sats ei lõpetaks ühtegi mängu 11 mängijaga väljakul, sest Kalju poolt tuleb seda kiunu rohkem kui sigalast.

                      Kas mitte paar hooaega tagasi ei saanud mingi Kalju loots Kaasiku sõimamise eest juhendamiskeeldu? Aga eks ikka kõik kohtunikud on süüdi, mitte see üks Kalju.

                      Edit: Uurisin järgi ja Aurelio sai 2009. Kaasiku solvamise eest kahe mängulise juhendamiskeelu.
                      Samas peaks Kaasik suur Kalju sõber olema...Vähemalt eelmine aasta kui Flora - Kalju mängus Wakui või Takeda teda rindu lükkas, ei teinud ta teist nägugi ja rääkis teistega edasi.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Pupart haaras tänase mänguga küll kaardijagamises liidriohjad kindlalt enda kätte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas M13 Vaata postitust
                          Pupart haaras tänase mänguga küll kaardijagamises liidriohjad kindlalt enda kätte.
                          Sellist huumorit pole minu silmad varem jalgpalli väljakul näinud. Korralik klounaad. Pupart ei saanud üldse vilistamisega hakkama ning mäng oli avavilest saati oli mäng kontrolli alt väljas. Sellist kohtniku ei tohiks küll kõrgemates liigades tükk aega vilistama lasta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sa ei saanud ikka mu poindist aru.
                            Jõuliselt mängida lubamine tähendab ka vähem kaarte.
                            Kui tänast Kalev - Kalju mängu nägid, siis ehk saad aru, mida mina mõtlesin. Pupart lasi mängu väga jõuliseks, aga lõpuks käis käsi taskus üle kümne korra.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Pupart õpi vilistama!
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Kui tänast Kalev - Kalju mängu nägid, siis ehk saad aru, mida mina mõtlesin. Pupart lasi mängu väga jõuliseks, aga lõpuks käis käsi taskus üle kümne korra.
                                Eesmärk sai ju täidetud.

                                Kalev saab 5+ kaardi eest trahvi ning Kaljule vast määratakse otsepunase eest trahv. Kohtunikud teenisid ju kenasti oma palgaraha välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X