320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hommik!

    Kusjuures naljaks oli see, et filmi käigus jõudis mul sõbrani ka teadmine, et Webb-il on ka isa. Alguses ta ei uskunud seda et Webbil ja kõigil teistel kohtunikel üldse isa võiks olla, kuna ta on kogu aeg olnud arvamusel, et "neil kollasevestiga pededel" seal väljakul küll isasid ei saa olla, kuna ükski normaalne isa ei kasvataks enda pojast selliseid "pedesid" nagu on seda jalgpallikohtunikud , aga siis mingi hetk kui ta aru sai , et see mees kes filmis Webbi isa kehastab, ei olegi mitte lihtlabane inglise koomik , vaid ongi kohe päriselt Howard Webbi isa , siis jõudis temani ka kohale teadmine, et kohtunikud on täiesti tavalised ja normaalsed inimesed, kellel on isad-emad-pojad-tütred, ning kes vahetevahel ka eksivad oma otsuste langetamisel. Ainsa vahena on see, et Teid ei tembeldata koheselt valeotsusega pedeks. Peace and shame on you.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Väga imelik film on.

      Kommentaar


        mina olen just arvamusel et tegu oli väga hea filmiga!

        Kommentaar


          Minu arvates oli ka tegu väga vinge ja innustava filmiga!

          Hea töö, Kristo!

          Kommentaar


            Super film
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Roomer Tarajevi tase on küll mega
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Kaitz kas sina oled õige inimene kohtunike kritiseerima?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                  Kaitz kas sina oled õige inimene kohtunike kritiseerima?
                  ei ole,aga kui natukene jagad siis saad aru millele vihan
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Sain sain Ei tulnud see mäng sugugi hästi välja.

                    Kommentaar


                      Kui palju saab kohtunik IV ja III liigas raha? naiste esi- ja teisesliigas?
                      noorteliigades?

                      Kommentaar


                        Uuetel kohtunikel varsti teed valla. Natuke õppimist ja tulle kohtunike taset tõstma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Uuetel kohtunikel varsti teed valla. Natuke õppimist ja tulle kohtunike taset tõstma.
                          http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/news...s&news_id=1105
                          kellegil plaanis lõuna eestist (tartust vms) ka minna? ise tahaks minna, aga jõgevalt on see bussiliiklus olematu. et kui on autos vaba kohta, siis heameelega oleks valmis ka oma poolse kütusekulu katma ning näiteks põltsu ristist peale tulema.
                          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas philou Vaata postitust
                            kellegil plaanis lõuna eestist (tartust vms) ka minna? ise tahaks minna, aga jõgevalt on see bussiliiklus olematu. et kui on autos vaba kohta, siis heameelega oleks valmis ka oma poolse kütusekulu katma ning näiteks põltsu ristist peale tulema.
                            FYI, Jõgevalt sõidavad Edelaraudtee rongid täitsa edukalt pealinna suunas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              FYI, Jõgevalt sõidavad Edelaraudtee rongid täitsa edukalt pealinna suunas.
                              olen teadlik sellest ning enamasti olen seda teenust ka kasutanud, aga tööinimesena ei ole mul sellest suurt kasu. kuu aega kahel päeval nädalas poole päeva pealt töölt ära minna ei ole kõige soositum variant. selle poolteist tunnikest veel kuidagi saaks. autoliiklusega ei oleks tallinna vahel ka aegaraiskavat seiklemist.
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Kindlasti toimub kursus ka Lõuna-Eestis, nii et jälgi reklaami.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X