320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üldiselt peaks madalamates liigades kohtunikud teistest linnadest tooma. Tallinna kohtunikel on enamasti ühes võistkonnas alati üks või isegi rohkem tuttavat. Väikelinnadest ma parem üldse ei räägi.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Miko vile on täiesti ok - mis näitab mehe head taset, sest minust kriitilisemat venda annab otsida!

      Kommentaar


        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
        Ma arva, et nii paranoiline pole vaja olla. Miko vilistas juba eelmine hooaeg Esiliigat ja tegi seda suurepäraselt.
        Ta võib teha seda suurepäraselt ja tore on.Mul ei olegi nagu isiku vastu midagi aga süsteem ju vale.Kuidas saab meistriliiga võistkonnaga seotud tegelane vilistada ? Kaudselt võib ju nii öelda,et kui esiliiga lõpupoole on tabelitipp pingeline siis võib kohtunik hakata eelistama seoses sellega,et Kurel on suur võimalus pääseda üleminekumängudele.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Meie ringkond spordialade juures on lihtsalt nii väike, et see on paratamatu. Martin Salong on näiteks Meistriliiga tasemel Kuressaares mänginud, korvpallikohtunik Peerandi on endine Rocki mängija, Avo Keele vend on võrkpallis jne.

          Ja ma usun, et ka nö tippkohtunikel Eestis on sõpru või häid tuttavaid mängijate seas. Ja pigem on näiteks Miko puhul see Kuressaarele kahjulik, kui ta kunagi peaks saama Kure mängu vilistada või sellist kohtumist, mis Kure seisu väga mõjutaks, sest igas otsuses, mis oleks Kurele kasulik, hakataks nägema tonti ja alateadlikult üritaks selliseid olukordi vältida.

          Kommentaar


            Miko ei ole enam (vähemalt tööalaselt) ka FC Kuressaarega seotud.

            Kommentaar


              Algselt postitas schmeichel Vaata postitust
              Miko ei ole enam (vähemalt tööalaselt) ka FC Kuressaarega seotud.
              sain ka just selle info ja nüüd ei ole Miko kohta enam ühtegi pretentsiooni.Vabandused Miko! Lihtsalt FC Kuressaare asjapulgad võiks sellest ise ka teada anda,et neid ei seo Mikoga enam midagi.Mikole õiglast vilet!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                HR. E. Saar - superjama viimasel 6. minutil!

                Kommentaar


                  Siit moraal -Kure asjapulgad,ärge unustage kunagi budulojust informeerida!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    ega ülekohus kotis seisa - flora2 ja pärnu eilses mängus kohtunike rämedast eksimusest teine flora värav. masendav....

                    Kommentaar


                      kes tahab tonti näha, siis Flora - Levadia karika poolfinaali brigaad

                      Väljakukohtunik: Hannes Kaasik
                      Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Raul Kaivoja

                      olgu nende otsustega, kuidas iganes, kas olid õiged või valed, aga poleemikat tahestahtmata tekitasid. omaette küsimus, kas nüüd on õige just neid härrasid järgmisele subjektiivselt kasu saanud meeskonna mängule määrata...?

                      Kommentaar


                        Määramised on varem valmis tehtud ja muudetakse ainult siis, kui tõesti kohtunik teeb sellise partii, et mängu eest saadud hinde tõttu tuleb tal järgmine mäng ära võtta. Kui aga mingit probleemi hinde seisukohalt pole olnud, siis pole ka põhjust kohtunikku nö " karistada".

                        Kommentaar


                          EJLil oleks võrdlemisi mõistlik telemängudele määrata kohtunikud nimekirja algusest, sest seda mängu vaatab ehk enam kui 150 silmapaari.

                          Teine lahendus on muidugi sellise šokivariandiga jätkata, sest vaatajatel on jälle jututeemat.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Tundub, et šokis on ka klubi direktor. Igatahes minu kõnedele ta ei vasta. Või on ta äkki lihtsalt nii ülbeks läinud?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Oehjah, ootan huviga järgmiseid mängueelseid protokolle, lootes kohata ML mängudes Eiko Saare nime. Kui pärast sellist otsust kah mingiks ajaks maha ei võeta, siis meil kohtunike komisjoni küll ei eksisteeri. Või peaks üldse?

                              Ääremärkusena mainiks, et eelmisel hooajal sai nähtud ligi kolmveerand Kalju mängudest ning Eiko Saar oli ainuke peakohtunik, kelle tegevusega ma rahule ei jäänud, nii objektiivselt kui ma ka vaadata ei püüdnud.

                              Mitte et Kalevile varasemates voorudes liiga pole tehtud, eks igas halvas asjas on ka miskit head, või kuidas iganes seda ka öeldakse...

                              e: uuesti vaadates, siis tuleb tunnistada, et puude, küll minimaalne, oli olemas. seega maailma kõige kergemalt saadud penaltile ei kandideeri ning maha vast pole kah vajadust võtta, aga kergelt antud sellegipoolest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                e: uuesti vaadates, siis tuleb tunnistada, et puude, küll minimaalne, oli olemas. seega maailma kõige kergemalt saadud penaltile ei kandideeri ning maha vast pole kah vajadust võtta, aga kergelt antud sellegipoolest.
                                Eiko Saare antud penalti tundus minu arust veel eriti kergelt antuna sellepärast kuidas ta kogu ülejäänud mängu vilistanud oli. Kohati lasi ikka päris jõuliselt mängida ja selles polnud midagi valesti aga lõpus kerge puute peale penalt määrata tuli paraja üllatusena.
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X