320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Tegin videolugu, vist läks sulle vaatamata...
    https://www.facebook.com/rumodispo/v...type=2&theater
    Ma ootaks pigem intekat Unoga. Aga see pole kunagi teie stiil ju olnd ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Ma ootaks pigem intekat Unoga. Aga see pole kunagi teie stiil ju olnd ka.
      Meie still. Meie stiil ongi selline, et lõime rubriik 'moviola', kus me analüüsisime peaaugu igal nädalal mitu olukorda mis oli ebaselged või kus me lihtsalt näitasime et kohtunik tegi õigesti.
      Ma võin sulle kinnitada et Uno ise või keegi muud sellist jälgis igal esmaspäeval kui ilmus, usu või mitte.
      RdS on avatud mõttekoja, kui keegi tahab vastata, tee mulle on päevaselge. Välja arvatud kui on lihtsalt mingi SMS'i ahvardamised.

      Kahjuks aega puudumise tõttu (ja finantside ka, miks mitte? Pole vabandus vaid karm reaalsus) seda ei toimu enam ja pigem võtame üles üks või kaks suuremad olukordad ja paneme rippuma fessaris. Ja see ei lähe kindlasti lugemata sest Tambergi olukorraga, keegi liitust seletas meile kuidas see aja venitamise olukord täpselt toimus.

      Ja meie olukorraga, ongi kõik ja piisab.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Meie still. Meie stiil ongi selline, et lõime rubriik 'moviola', kus me analüüsisime peaaugu igal nädalal mitu olukorda mis oli ebaselged või kus me lihtsalt näitasime et kohtunik tegi õigesti.
        Ma võin sulle kinnitada et Uno ise või keegi muud sellist jälgis igal esmaspäeval kui ilmus, usu või mitte.
        RdS on avatud mõttekoja, kui keegi tahab vastata, tee mulle on päevaselge. Välja arvatud kui on lihtsalt mingi SMS'i ahvardamised.

        Kahjuks aega puudumise tõttu (ja finantside ka, miks mitte? Pole vabandus vaid karm reaalsus) seda ei toimu enam ja pigem võtame üles üks või kaks suuremad olukordad ja paneme rippuma fessaris. Ja see ei lähe kindlasti lugemata sest Tambergi olukorraga, keegi liitust seletas meile kuidas see aja venitamise olukord täpselt toimus.

        Ja meie olukorraga, ongi kõik ja piisab.
        Ma mõtlen stiili all seda,et teil pole kombeks küsida selgitusi või kommentaare mängijalt või näiteks antud hetkel ka Unolt. Samamoodi ühes teises teemas panid,et loodad et Õhtuleht küsi Iralt,et miks.

        Mulle meeldiks kui te oleks ikka uuriv ajakirjandus, mitte nn oma arvamuse esitleja ainult.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ma mõtlen stiili all seda,et teil pole kombeks küsida selgitusi või kommentaare mängijalt või näiteks antud hetkel ka Unolt. Samamoodi ühes teises teemas panid,et loodad et Õhtuleht küsi Iralt,et miks.

          Mulle meeldiks kui te oleks ikka uuriv ajakirjandus, mitte nn oma arvamuse esitleja ainult.
          €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

          See Ira asi oli lihtsalt et Pecha'ga oli päris kohe tehtud ja ebatavaline käitumine eesti meedia poolt võõrmängijaga et minema ja küsima mida toimus. Lihtsalt pakkusin et äkki teeks seesama smart move Flora mängijaga peale Flora pressiteade.
          Aga ma arvan et vastus siin on väga lihtne, Õhtuleht on saanud Flora meediapartner, siis nina ei toppi.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
            Kui palju siis eeldatavalt selle telefonikõne ja artikli hind oleks?
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Sügavamalt sellele teemasse ma ei lähe. Ongi nii, kui teile ei meeldi kahjuks ma ei saa mitte midagi teha.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Tundub, et mingi ületamatu summa, kui asjad nii tõsised on...
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                  Tundub, et mingi ületamatu summa, kui asjad nii tõsised on...
                  Võid oma sarkasmi viskada, ma nii kui nii ei vasta.
                  Naudi meie tasuta artklid kui, millal ja kuidas ilmuvad.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Miks sarkasm? Olen huvitatud jalgpalliajakirjanduse siseasjadest lihtsalt. Lihtinimesena ei arvaks, et Tutki või Loguaga kontakti otsimine ja selle põhjal midagi kirjutamine väga palju raha maksaks. Aga näed, maksab.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Tehke hooandja.

                      Kommentaar


                        Bardakk kohtunike kohustuste täitmisel ja kontrollimisel on võrreldes eelmise hooajaga süvenenud.

                        Kui 2014 a. hooajal ei täitnud oma kohustust madalamates liigades protokolli publikunumbrit märkida 22 kohtunikku 28-s mänguprotokollis, siis 2015 a. hooajal, mille lõppu pole veel näha, ei ole oma kohustust täitnud juba 27 kohtunikku 41-s mänguprotokollis

                        2013 a. hooajal jättis publikurea protokollis tühjaks 34 kohtunikku 46-s protokollis.

                        Kusjuures hämmastavalt palju tuleb sedasorti lohakust ette just Meistriliiga kogemustega kohtunike vilistatud mängude protokollides.

                        Kommentaar


                          Lausa uskumatu, et 20.08.2015 toimunud Tallinna C.F - Lasnamäe Ajax kohtumisel ei viibinud hingelistki.
                          Keskmiselt C.F. kodumängudel 44 pealtvaatajat, parimal päeval 72...ja nüüd tribüünidel tühjus...

                          Vähemalt nii väidab JL kodukas, kohtunikuks Premium Liiga kogemustega Juri Frischer

                          Kommentaar


                            Tegelikult on päris mitu mängu, mil on ennemgi jäetud pv arv märkimata kuigi kohal olnud kuskil 50-60inimest, aga tõsi, 44 on suht keskmine.. kahjuks.

                            Tagant järgi protokolle vaadataes siiski tundub, et lõpuks on sinna mingi ümmargune number visatud.
                            Kes neid üldse loeb? Äärekohtunik, kes on suunaga olematu Wismari tribüüni poole? Millal?
                            Vahel kõigub ka nendepoolt lisatud number protokollis kõvasti. Näiteks esimene voor, märgitud 32. Mina sain 15minuti möödudes hoopis 71.
                            See selleks, aga kindlasti keegi vaatamas oli, sest nii palju, kui mängust kuulnud olen olid vähemalt ajaxi barõgad kohal ja lõpus kahe mängija eemaldamine tekitas just tänu pealtvaatajatele korraliku segaduse.

                            Kommentaar


                              Vanasti oli reegel, et kohtunik ei saa vilistada liigat, kus mängib. Mis sellest reeglist saanud on?
                              See hooaeg järjepidevalt (III põhi) on peakohtunikuks liigakaaslase ridades mängiv mees. Iga kord on ka vile olnud küsimusi tekitav.

                              Kommentaar


                                Ei olnud teil täna ju liigamäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X