320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    eSpordi osakond on huvitav mõte.

    Leave a comment:


  • ...Jumal...
    replied
    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Поздравляем всех поклонников Нымме Калью с победой!!!
    Спасибо от имени всех.

    Leave a comment:


  • Kalp
    replied
    Поздравляем всех поклонников Нымме Калью с победой!!!

    Leave a comment:


  • hipper
    replied
    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Silver, Paide oli parem igas aspektis aga... Kui vastasele kossi lendad väljakul kui too on palli ära löönud vilistatakse viga aga kui vv palli ära lööb ja sisse lennatakse peale seda ei ole viga? Ma olen selle poolt, et vv tuleb igate pidi kaitsta, ükskõik mis satsi oma.
    Video pealt tundub, et Paide mees jõuab ennem pallini kui VV (mingi millisekund), seega jooksis väravavaht mängijale sisse ja mitte vastupidi

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    ..ja HABEMELE. Ära tilla ringi karistusalas kui pardakk on juba eos toimunud. See oli tulekahju kustutamise üritus mitte viga. Tohverilt 5+ vile, mitte midagi pole kobiseda. Aus igatpidi.
    Silver, Paide oli parem igas aspektis aga... Kui vastasele kossi lendad väljakul kui too on palli ära löönud vilistatakse viga aga kui vv palli ära lööb ja sisse lennatakse peale seda ei ole viga? Ma olen selle poolt, et vv tuleb igate pidi kaitsta, ükskõik mis satsi oma.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Emotsioonid kõrvale jätta. Paide vääris võitu 110%. Well played, mehed maa peale tagasi ja nüüd hakkab -3-st grindimine. Vale taktika ja üleolev suhtumine. "Lähme võtame ära", levadikuid kottisime nagu tahtsime ja me oleme tegelikult s*taks head suhtumine = vääritud kaotus. Ma ei dramatiseeriks üle. Kotti saamine oli kindel, paneme edasi. Viimasest kaotusest on päris palju möödas.. nüüd tuli ja sellise pauguga.

    Nagu Masichev ütles, siis palju individuaalseid eksimusi ja nii ta tuli. Eks Frantsev tõmbab nüüd trennis kõik pihtide vahele ja sõit algab -3 pealt edasi. Loodan, et noor kutt Tamm kohe ära ei lintšita. Ta on hea poiss ja vajab aega. Tegelikult selline kannatamise algus on päris tuus. Mitte, et ma väga masohhistlik oleks, aga Paide hea algus tähendab, et ka teistel saab olema raske. Õnneks järgmine on Maardu. Saab puuri ribadeks lüüa ja kui ei löö, siis leida uued põhjused keda ja mida süüdistada..

    ..ja HABEMELE. Ära tilla ringi karistusalas kui pardakk on juba eos toimunud. See oli tulekahju kustutamise üritus mitte viga. Tohverilt 5+ vile, mitte midagi pole kobiseda. Aus igatpidi.
    Last edited by Silver; 09.03.19, 01:29.

    Leave a comment:


  • ronrein
    replied
    Ega väravavaht üksi süüdi pole, näiteks nii Markovychil kui ka Reintamil lasub ka süü sisselöödud väravates ning ka tervelt meeskonnalt väga kahvatu mäng. Paide absoluutselt vääris seda võitu ilma igasuguste küsimusteta.

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Londak lööb palli käega ära, Paide ründaja jääb olukorda hiljaks ning lendab Londakule sisse ning vigastab vv-d. Tohver ei vilista viga ja Paide lööb paar sekundit hiljem värava.
    (Üks mängib palli, teine mitte. Viga vilistatakse hiljaks jääja kahjuks)
    Minu postitus kohtunike teema all.

    Leave a comment:


  • Mattis98
    replied
    Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Kui vaid uus väravavaht oleks tiimi toodud...
    Kindlama väravavahiga oleks see mäng võinud lõppeda 0-0.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    See Superkarika võitmine ei ole viimasel ajal hea märk olnud.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Sander Puri räägib "Silm peale!" hooaja avasaates sellest, mis ta tagasi koju tõi.

    Leave a comment:


  • ivar5lepik
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Natuke veider, et Mikk Reintami tasemel mängijaga kokkuleppele jõudmine on klubi jaoks ülimalt olulise tähendusega, aga praegustes oludes reaalselt ongi tegemist väga-väga olulise täiendusega. Paberil näeb sats juba täitsa hea välja ja hetkel küll enam Levadiale seda kindlat kulda kaela riputada ei julgeks
    Juurdlesin selle fenomeni üle veidi teise nurga alt. Reintam on parimas mängijaeas (28), mänginud rahvuskoondises 12 mängu ja aastaid välismaal. Koondise nurga alt arvaks, et endiselt ääriveeri serva peal - ma ei oleks üldse kindel, et nt Pürg täna parem on, aga Reintami lagi on käes ja talle ei ole suurt mõtet anda minuteid kuskil treeninglaagris. Valikmängudes pole jällegi vaja olnud.

    Aga liiga võtmes tundub, vähemalt minule, et üleüldine vau-efekt on oluliselt suurem, kui meie klubid toovad sisse Moldova või Leedu A-koondises üks-kaks-kolm mängu mänginud mehi. Reaalsuses on ju need samasugused kolmandajärgulised jalgpalliriigid. Samamoodi ei näita mängija kohta midagi, kui ta on olnud veidi tugevama maa (nt Ukraina) noortekoondislane. Reintami CV-ga välismaalast tuues löödaks käsi kokku ja kiidetaks taevani.

    Kokkuvõtvalt tõesti väga kõva täiendus Kaljule. Nagu sa ütlesid, ei tahaks nüüd küll kellelegi kulda kaela riputama hakata.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Võib öelda, et väravavahtide osakond on meil Levadiaga kindlasti võrdväärne. Kogemust on rohkem kui küllaga. Teleš tahab esikinnast endale saada ning Londak niisama seda ei anna. Eestis väga korraliku kvaliteediga väravavahid mõlemad, ütleks et võrdsel pulgal Levadiaga.
    Ma ütleks, et Londak mängib välja. Teleš juba paar aastat mitte.
    Kalju õnn, et Teleši eksimused eelmine hooaeg tiitlit maksma ei läinud.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Võib öelda, et väravavahtide osakond on meil Levadiaga kindlasti võrdväärne. Kogemust on rohkem kui küllaga. Teleš tahab esikinnast endale saada ning Londak niisama seda ei anna. Eestis väga korraliku kvaliteediga väravavahid mõlemad, ütleks et võrdsel pulgal Levadiaga.
    Võrdsel pulgal nüüd kindlasti kohe ei ole. Ei Londak ega Teleš pole enam Lepmetsaga võrreldavad. Eesti tasemel ajavad asja vb ära, aga kõige parem väravavaht liigas on üsna pika puuga Lepmets.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Kui vaid uus väravavaht oleks tiimi toodud...
    Võib öelda, et väravavahtide osakond on meil Levadiaga kindlasti võrdväärne. Kogemust on rohkem kui küllaga. Teleš tahab esikinnast endale saada ning Londak niisama seda ei anna. Eestis väga korraliku kvaliteediga väravavahid mõlemad, ütleks et võrdsel pulgal Levadiaga.

    Leave a comment:

Working...
X