320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidagi vaikseks on jäänud siin Kalju teemas . Kui hooaja alguses ja keskel olid siin aktiivsed külalised nii fännid ,kui ka juhtkond siis viimasel ajal ainult üksikud fännid. Kas juhtkond on juba alla andnud ja leppinud sellega ,et kokkuvõttes on kõvasti puusse pandud?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Mina ootaks küll seda. Samuti huvitavaks kodulehelt lugeda, et kuidas olukord on, keda soovitakse järgmisel hooajal tiimis näha, kellega lepingud olemas, kas järgmisel hooajal raiutakse Hiiul mängijate tapmist edasi jne.

      Selge on aga see, et ligi milline laks läheb eelarvest kaduma, mida eurotoetuse näol ei saada. Ja nagu paljud mulle täna ütlesid, siis selline mäng, tabeliseis ei kutsu absoluutselt staadionile. Klubi promotöö näitab kah seda, et kui kord teha ning siis jälle mitte, sisi järgmisel korral pole ikka kedagi staadionil.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Mina ootaks küll seda. Samuti huvitavaks kodulehelt lugeda, et kuidas olukord on, keda soovitakse järgmisel hooajal tiimis näha, kellega lepingud olemas, kas järgmisel hooajal raiutakse Hiiul mängijate tapmist edasi jne.

        Selge on aga see, et ligi milline laks läheb eelarvest kaduma, mida eurotoetuse näol ei saada. Ja nagu paljud mulle täna ütlesid, siis selline mäng, tabeliseis ei kutsu absoluutselt staadionile. Klubi promotöö näitab kah seda, et kui kord teha ning siis jälle mitte, sisi järgmisel korral pole ikka kedagi staadionil.
        Seda olen midagi tähele pannud, et sellest promost ei ole sittagi kasu... Okei, klubi teeb enne mingit mängu promo ja saab 1000 inimest staadionile aga mitte keegi neist, ei jää staadionil käima st tühi töö ja luuakse illusioone... täna oli selgelt näha reaalsus kui tribüünil oli vaevu sada inimest.
        FC Flora

        Kommentaar


          Päris nõus sellega olla ei saa ,et promotöö on tühi töö. Täna oli ikkagi väga sitt ilm ja kindlasti üsna palju inimesi jäi selle pärast tulema .Pealegi oli täna teleülekanne. Siiski ei tohiks hooaja lõpus alla anda nagu Kalju praegu välja näitab. See või tulevikus kurvalt kätte maksta.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Mis täna siis juhtus?

            Eelmine mäng mis oli, oli Tallinna Kalevi vastu karikaturniiril ja see oli mega. Pealelöögid olid umbes 25-5(?) Kalju kasuks, samuti kogu mäng, sest Kalju oleks võinud nati parema õnne korral 10-1 ka selle mängu võita. Mängijatel mott yleval ning oli kindel tahe mäng ära võtta.

            Kas tuleb Kalju mängijatele öelda, et võtku seda kui viimast?

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Mis täna siis juhtus?

              Eelmine mäng mis oli, oli Tallinna Kalevi vastu karikaturniiril ja see oli mega. Pealelöögid olid umbes 25-5(?) Kalju kasuks, samuti kogu mäng, sest Kalju oleks võinud nati parema õnne korral 10-1 ka selle mängu võita. Mängijatel mott yleval ning oli kindel tahe mäng ära võtta.

              Kas tuleb Kalju mängijatele öelda, et võtku seda kui viimast?
              No 2 Eesti meistriliiga keskmiku mängisid - ja viik oli õiglane tulemus ega siint midagi paremat loota polnud Kalju poolt. See hooaeg on ikka ülisitt olnud - kurat eelmine hooaeg ikka mängijad üritasid ja võitlesid alati lõpuni - Tulevik võiks ka veel kaljust mööda saada.

              Kommentaar


                Väravad ka siis , kes pole veel näinud

                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                Kommentaar


                  Aurelio tagasi brasiilia dzunglisse.

                  Kommentaar


                    Sorri, kui ma jalgpallireegleid ei tunne, aga see ju suluseis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Sorri, kui ma jalgpallireegleid ei tunne, aga see ju suluseis?
                      Tõsi!!!! Kui hoolikalt vaadata, siis tõesti Tartu mängija on poole meetri võrra Kalju kaitsjast ees pool.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                        Aurelio tagasi brasiilia dzunglisse.
                        Sellised loosungid võid endateada hoida. Aurelio on hea treener!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                          Sellised loosungid võid endateada hoida. Aurelio on hea treener!
                          Edu sulle siis, kui sa nii arvad.

                          Kommentaar


                            Kes mulle ära seletab, kuidas teie mängul 119 inimest oli, sest telekapildi järgi seal üle 70 mina küll pakkuda ei julgenud :S

                            Kommentaar


                              Kui sa loodad sellisest olukorrast suluseisu saada siis jätad peast põrunud mulje.
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                                Kui sa loodad sellisest olukorrast suluseisu saada siis jätad peast põrunud mulje.
                                Ei loodagi, ja enam polegi selle pelalti präast mõtet vinguda, aga nendin lihtsalt fakti, et suluseis eksisteeris.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X