320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Ma alustasin vägagi noorelt. See pärast ma arvan et mu vanus ei oma tähtsust ka. Räägib kogemus ja teadmised, mitte vanus. Ma teen puhtal kujul hobina seda. Mina ei vaata seda, mis toimub Eesti jalgpallis läbi roosade prillide.
    Väga noorelt võisid sa alustada mängimist (mis kuidagi välja ei paistnud). Teadmiste kohta ei paistnud ka ühestki otsast välja, et oleksid tegelenud varem üldse jalgpalliga (noh need "taustajõud"...üldse 14 aastased ei saa neist "taustajõududest" just kõige paremini aru kui isegi peaks neid nägema või kuulma...ega neile sellest ei räägitaks ka). Läbi roosade prillide vaatad ka asja olen ma päris kindel, kuna peale seda kui seal trennis käima hakkasid siis aastake (või isegi kaks) läks mööda ja hakkas juba roosa txt tulema nii, et vähe polnud...ja nagu foorumis näha siis seniajani. Oma erapooletusest jahumise võid ära unustada.

    Kommentaar


      Publikule, keda Kägo staadionile ootab, tahab ta ka ise midagi pakkuda: "Loodan ka ise ühe mürsu pommitada Kalevi väravasse!"

      Huvitav kas enne mängu astub Säästukast läbi? 2 l Walter peaks hetkel alla 25.- olema !

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Väga noorelt võisid sa alustada mängimist (mis kuidagi välja ei paistnud). Teadmiste kohta ei paistnud ka ühestki otsast välja, et oleksid tegelenud varem üldse jalgpalliga (noh need "taustajõud"...üldse 14 aastased ei saa neist "taustajõududest" just kõige paremini aru kui isegi peaks neid nägema või kuulma...ega neile sellest ei räägitaks ka). Läbi roosade prillide vaatad ka asja olen ma päris kindel, kuna peale seda kui seal trennis käima hakkasid siis aastake (või isegi kaks) läks mööda ja hakkas juba roosa txt tulema nii, et vähe polnud...ja nagu foorumis näha siis seniajani. Oma erapooletusest jahumise võid ära unustada.
        Jaaa Marko (ma eeldan et ma mäletan su nime õigesti) oled sina see kõige targem, ilusam ja osavam. See et ma trennis käisin ei tähenda seda et ma muude asjadega kursis ei olnud. Mõni inimene suudab mitut asja korraga teha.

        Kommentaar


          Ma ostan teile mõlemale ühe pulgakommi. Oleme ikka sõbrad edasi. Üks targem kui teine.

          Kommentaar


            Sina Silver oled meil ju kõige targem tegelikult Ära ole nii tagasihoidlik

            Aga tegelikult on täna hoopis ju karikamäng kus saavad jälle vanad sõbrad kokku-Kalju tahab tõestada et see kaotus oli juhus ja Kalev tahab näidata et nad ongi Kaljust paremad-tuleb raudselt hea mäng.

            Ja see teie vaidlus kes rohkem teab ja kes kui vana on-no palun-ma pakune et kumbki teist ei tea neid asju ikka 100 prossa-ega ma isegi ei tea-osasid asju ei näidata vaälja ja hoitakse ikka väga saladuses ja kõik kõrval seisjad ainult arvavad et nadteavad. Olge sõbrad edasi ja püüdke parem mingil olulisel teemal siin vaileda ja ka mingite tulemusteni jõuda.
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
              Ja see teie vaidlus kes rohkem teab ja kes kui vana on-no palun-ma pakune et kumbki teist ei tea neid asju ikka 100 prossa-ega ma isegi ei tea-osasid asju ei näidata vaälja ja hoitakse ikka väga saladuses ja kõik kõrval seisjad ainult arvavad et nadteavad. O
              Ega ma ei teagi kõike. Ei ütlegi, et kõigest tean. Lihtsalt tahtsin Kuitsi maapeale tuua kui ta väitis, et teab "taustajõudusid"

              Kommentaar


                kes teab see teab ja kes teab siis võix öelda mix kalju ikkagi topib neid pikke palle sinna ette, mitte maadmööda vaikselt ryndesse minna? ega kalju ju ei toimi ainult teeverist..... või siiski toimib? või tulevad siis alles ilmad kui brassid mängima hakkavad? või kadusid need ilmad ära ja olid ainult paar nädalat uki võidud tulid?

                Kommentaar


                  kas keegi flayeri linki jagaks ??


                  tänud
                  grill ja mina käime ühte sammu .....
                  edasi grill.....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sarvedega eesti mees Vaata postitust
                    kas keegi flayeri linki jagaks ??


                    tänud
                    professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mulle jäi nüüd selgusetuks, kellele need fotokad mängul keelatud olid, et kas tavaline pealtvaataja ikka fotoka vöib kaasa vötta vöi rebitakse see käest, kui keegi pilti tahab teha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Mulle jäi nüüd selgusetuks, kellele need fotokad mängul keelatud olid, et kas tavaline pealtvaataja ikka fotoka vöib kaasa vötta vöi rebitakse see käest, kui keegi pilti tahab teha?
                        Fotokaid ei rebita kellegil käest, fotoreporteritel on kohustus täita koostöölepping ja se on kõik. Leppingu põhieesmärk on see, et pildid mis tehakse Nõmme Kalju kodumängul oleks kättesaadavad ka Kaljule mitte ainult ajakirjandusele.

                        Kommentaar


                          Olgem ausad, sellega et nii käituti, astuti ikka väga ämbrisse. Õhtulehe ja Postimehe suhtumine on väga selgelt aru saadav. Sama teema tõmmati ka Kuku raadiosse, igal võimalusel püütakse tegu laita, mis samas ka täiesti õige. Varsti ei kajasta soccernet samuti ja siis ongi vaid turundusmull

                          Aga lugedes Kuitsi postitust, kus meil pole kasiinosõltlasi ja joodikuid, siis ajab naerma tõesti. Meil ju lausa tõelised kurjategijad pundis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Olgem ausad, sellega et nii käituti, astuti ikka väga ämbrisse. Õhtulehe ja Postimehe suhtumine on väga selgelt aru saadav. Sama teema tõmmati ka Kuku raadiosse, igal võimalusel püütakse tegu laita, mis samas ka täiesti õige. Varsti ei kajasta soccernet samuti ja siis ongi vaid turundusmull

                            Aga lugedes Kuitsi postitust, kus meil pole kasiinosõltlasi ja joodikuid, siis ajab naerma tõesti. Meil ju lausa tõelised kurjategijad pundis
                            Peale selle,et HABE on Soccernetis naljanumber on ta ka Roosade Pantrite isiklik kloun?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
                              Fotokaid ei rebita kellegil käest, fotoreporteritel on kohustus täita koostöölepping ja se on kõik. Leppingu põhieesmärk on see, et pildid mis tehakse Nõmme Kalju kodumängul oleks kättesaadavad ka Kaljule mitte ainult ajakirjandusele.
                              see "koostööleping" on ikka nii haige värk, et anna olla. minu info põhjal on Kalju loonud sellega maailmas pretsedendi. uurisin läbi mõningate kontaktide, et kas Inglismaal mõni klubi on sellist asja teinud. Vastust võite ise aimata.

                              tavaliselt on klubidel/jalkaliitudel koostöö mõne fotograafiga. koostöö/diil aga tähendab, et mõlemapoolsed huvid on selles esindatud. mitte ühepoolsed ja jõuga peale surutud. huvi ei pea alati rahaline olema.

                              kõige näotum lugu on aga Nõmme Kalju kodukal olevate pildigaleriidega. näiteks on seal Siim Semiskari ja ka teiste fotosid. ma arvan, et keegi ei panekski väga pahaks kui fotod seal üleval oleksid, ent Kaljul puudub elementaarne viisakus. piltide napsamisel oleks vähemalt viisakas kui foto all oleks viide fotograafile ja kompaniile (kui see on olemas). või arvatakse tõesti, et keegi ei pane neid seal tähele? praegu esitatakse neid kui enda tehtud tööd, minnes seeläbi vastuollu autorikaitseseadusega. sisuliselt on see piraatlus.

                              kui Kalju tahab tasuta pilte, siis ma ei näe takistust, kui teha mõne fotograafiga kahepoolne diil, et me paneme su pildid oma saidile, aga samas viitame sulle kui fotode autorile vms.

                              ei imesta, kui ka ERR Sport, Delfi, Soccernet ja teised suuremad portaalid ei käitu sarnaselt Õhtulehele. minul etteheiteid neile ei oleks.

                              samas ei käitunud ka Õhtuleht tegelikult nii ultimatiivselt kui osadele džentelmenidele tundub. ilusti oli kirjas, et kui probleem leiab lahenduse, saab sõbralike suhetega edasi minna. nüüd on kõik kinni Kaljus, et kuidas edasi minnakse.

                              minu jaoks jääb ikka müstikaks see, et klubi, kes ühel hetkel saab hakkama väga heade ja positiivsete asjadega (viimati näiteks see Teeveri treenerilugu), suudab järgmisel hetkel nii tugevalt ämbrit kolistada.

                              loodetavasti, ei saa ma ka nüüd Kalju kodumängude staadionikeeldu kes tahab, et pikemalt räägiksin/seletaksin, helistagu (võtmetegelased peaksid mu numbrit teadma ja seda pole ka keeruline leida) või saatku mail või PM. olen varemgi ilma endapoolsete huvideta nõu andnud ja aidanud kaasa mõelda, et mida kuidas paremini teha või mida lisaks teha jne. eesmärk on ju ikka ühine, et oleks rohkem rahvast staadionil, misläbi enam sponsorite huvi. sponsoritele omakorda on ka meelejärgi nende logode jms. info nägemine meedias. meediasse saab seda rohkem, mida enam on publikuhuvi (ja ka muid huvitavaid sündmusi/tegemisi).

                              huh, kusjuures mõtsin, et hakka sel teemal avalikult sõna võtma. üle nädal suutsin kannatada

                              Kommentaar


                                Teeverist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X