320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Mõtle ka mis sa kirjutad. Nõmme Kalju ei ole proffimeeskond veel. Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris. Noored poisid, kes on Getulio käeall hakanud mängima on kõik väga hästi arenenud ning kindlasti lükkavad varsti vanad mehed esinduse põhikoosseisut eest ära. Minge kritiseerige oma lolli jutuga kedagi teist ja paluks kuskil mujal.
    huvitav on see, et Nõmme Kaljuga keegi pole rahul, ei Florakad ega keegi teine ja tulevad kritiseerima. See mis toimub neil enda lemmikutega jätab täiesti suvaks neid. Tore on et te kõik muretsete ja mõtlete Nõmme Kalju peale aga liigne mõtlemine on juba kahjulik. Võtke vähe hoogu maha.
    Kuits, ära tõesti enam peale võta ja palun võta ükskord endalt need rõvedad roosad prillid eest ära ja vaata reaalselt.
    Ja kui sa ütled, et mulle ja Flora fännidele ei lähe Flora korda siis palju õnne sulle, lihtsalt me vaatame Eesti jalgpalli natuke laiemalt ja oma klubist natuke ka väljastpoolt vastupidiselt sinule, kes sa superhüperkaljust kaugemale ei näe.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Mõtle ka mis sa kirjutad. Nõmme Kalju ei ole proffimeeskond veel. Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris. Noored poisid, kes on Getulio käeall hakanud mängima on kõik väga hästi arenenud ning kindlasti lükkavad varsti vanad mehed esinduse põhikoosseisut eest ära. Minge kritiseerige oma lolli jutuga kedagi teist ja paluks kuskil mujal.
      huvitav on see, et Nõmme Kaljuga keegi pole rahul, ei Florakad ega keegi teine ja tulevad kritiseerima. See mis toimub neil enda lemmikutega jätab täiesti suvaks neid. Tore on et te kõik muretsete ja mõtlete Nõmme Kalju peale aga liigne mõtlemine on juba kahjulik. Võtke vähe hoogu maha.
      Kui longivad ja ei mängi, siis tulekski pingile istutada, mitte lasta neil mänge peesse keerata. See treener on ammendanud ennast lihtsalt, ja ei anna midagi enam kaljule. Värsket verd oleks uuel hooajal vaja, eelmine aasta oli nauditav kaljut vaadata tulid tegid asju teist moodi ja tundus, et suudavad seda flora, levadia ülemvõimu murda. See aasta pole asjas nagu ültse särtsu ja sära.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Kuits, ära tõesti enam peale võta ja palun võta ükskord endalt need rõvedad roosad prillid eest ära ja vaata reaalselt.
        Ja kui sa ütled, et mulle ja Flora fännidele ei lähe Flora korda siis palju õnne sulle, lihtsalt me vaatame Eesti jalgpalli natuke laiemalt ja oma klubist natuke ka väljastpoolt vastupidiselt sinule, kes sa superhüperkaljust kaugemale ei näe.
        Aga mitte keegi ei tohi teie Florat kritiseerida? Kui keegi seda teeb saab ta veel hullemini kui siin Kalju teemas saavad need kes Nõmme Kaljut kritiseerivad. Mina erinevalt sinut tean mis toimub nii Eesti jalgpalli taustajõududes ja Nõmme Kalju klubi sise asju sest ma olen olnud kauem jalgpalliga seotud kui paljud inimesed arvaksid.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris.
          Kas see ole just nagu midagi, millega peatreener peaks nagu tegelema?

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Mina erinevalt sinut tean mis toimub nii Eesti jalgpalli taustajõududes ja Nõmme Kalju klubi sise asju sest ma olen olnud kauem jalgpalliga seotud kui paljud inimesed arvaksid.
            Räägi siis meile ka, et mis nagu toimub. Tahaks ka jubedalt teada.
            Tore oleks ka teada kuidas sa jalgpalliga kaua seotud oled olnud? Küsisin seda mingi aeg tagasi ka, aga kahjuks sa ei vastanud. Väga huvitab kohe mis sa vastad . Kuigi usun, et sinult mingit normaalset vastust oodata on küll palju.
            Üllata mind!!!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Räägi siis meile ka, et mis nagu toimub. Tahaks ka jubedalt teada.
              Tore oleks ka teada kuidas sa jalgpalliga kaua seotud oled olnud? Küsisin seda mingi aeg tagasi ka, aga kahjuks sa ei vastanud. Väga huvitab kohe mis sa vastad . Kuigi usun, et sinult mingit normaalset vastust oodata on küll palju.
              Üllata mind!!!
              Osasi asju lihtsalt ei räägita avalikult ja kõik. 10 aastat on päris pikk aeg, tundub mulle endalegi uskumatuna eriti kui arvestada mu vanust.

              Kommentaar


                Tundub et sinu näol on tegu EJLi halli kardinaliga .
                Sittagi sa ei tea ja sittagi pole sa seotud.
                Mine ravi ennast terveks, piske Napoleon
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Tundub et sinu näol on tegu EJLi halli kardinaliga .
                  Ei tea siin midagi...Kuits tõmbab meil niite nagu poliitikas tegi omalajal seda Tiit Toomsalu Mäletad Rein?
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Ei tea siin midagi...Kuits tõmbab meil niite nagu poliitikas tegi omalajal seda Tiit Toomsalu Mäletad Rein?
                    Kuits annab Toomsalu mõõdu välja küll. Kui ta veel kommunistiks hakkaks oleks koopia valmis.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kuits annab Toomsalu mõõdu välja küll. Kui ta veel kommunistiks hakkaks oleks koopia valmis.
                      Mis kommunist see Toomsalu oli, niisama kekats.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Osasi asju lihtsalt ei räägita avalikult ja kõik. 10 aastat on päris pikk aeg, tundub mulle endalegi uskumatuna eriti kui arvestada mu vanust.
                        vana sa siis oled?

                        Kommentaar


                          Noh, kui Habe 4 aastaselt jalkatrenni pandi, siis on ta 14 aastasena 10 aastat teemas sees olnud juba jah...
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            QUOTE=818;1093052]Noh, kui Habe 4 aastaselt jalkatrenni pandi, siis on ta 14 aastasena 10 aastat teemas sees olnud juba jah... [/QUOTE]
                            Usud sa või mitte,hitleri kutsikas, aga mitte kõik kalju toetajad ei ole alaealised-ja kui ei usu siis vea oma tagumik vahelduseks arvuti tagant välja platsile ja vaata.....
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Usun, et siin oli pigem vihje sellele, et seltsimees HABE jutt küündib nii sinna 14-aastaste kanti.

                              Kommentaar




                                Eurovastane Dinaburg jälle keskmes.

                                Üldse ei imestaks, kui Eestis peetud euromängulgi tahtsid tahtlikult ära anda, väga imelik tundus see nende mäng. Kuigi eurorahad vist siiski kasulikumad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X