320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ainuke kes pani Razboriga täppi on Rein
    E Pluribus unum

    Kommentaar


      selles kontekstis v6is ta siis asendada s6nadega 'teema','probleem','vaidlus' v6i miskit taolist...

      aga jah,antud asjas oleks m6istlik m6lemapoolsele kokkuleppele j6uda,tuleb arvestada asjaosaliste soovidega,mitte nii,et parim kaitse on rynnak
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        seega väravas suudetakse peeglil ja tava-digil vahet teha? silmaga?

        nagu vasas aia taganat ei saa koos toruga kvaliteetseid pilte teha?
        pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

        Kommentaar


          Minu kogemused sarnanevad yheksa omadega. Inglismaal oli suurepärane näide, kus toimus samasugune paanika, et kas peegliga saab mängule või ei. Loomulikult sai, kuigi paljud jätsid peegelkaamera koju.

          Milles oli konks?

          Erilist polnudki, lihtsalt kui sa hakkasid väljaku lähedalt mängu pildistama, tuli viisakas turvaonu (või viibati kaugemalt), kes palus selle lõpetada. Lihtsalt enda ja sõprade pildistamine ei huvitanud kedagi ja seda lasti oksendamiseni teha.

          Kuid me räägime lihtsalt publikust. Pressilt tasuta pilte nõuda on endiselt naljakoht.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Olgu nende fotokatega kuidas on, aga Kalju mängis reedel ka liigamängu, võites Ararati 1:0. Võiduvärava lõi 20. minutil Janar Tükk

            Kommentaar


              Peab mainima, et Ararat on ikka kuradi kõva sats. Nad saaksid Meistriliigas ausaltöeldes väga hästi hakkama. Tüki koll oli väga ilus! Ühe puutega ristnurka.

              Kommentaar


                Ararat on tõesti väga tugev, samas figureeriks ka Kalju duubel tabelis üleval pool ja poleks nii suurt vahet esinelikuga sisse kärisenud, kui mängitaks tihedamini korraliku koosseisuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Razbor peaks olema ka minu teada selline kokkusaamine kus teatud tegelased klaarivad omavahelisi arveid. Kas siis verbaalselt või füüsiliselt. Sõltuvalt sellest kuidas tuju on
                  ...sellist kokkusaamist siiski nimetatakse "strelkaks".
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Nüüd on muidugi hea asi, mille üle vaielda ;D
                    Igatahes, mis naiste seisuks pakute ka? ma arvan, et mingi hädine 1-0 võit võib Kaljule tulla

                    Kommentaar


                      no kalju naiskond peab võitma ma panustan 2:0 võit
                      E Pluribus unum

                      Kommentaar


                        Ma siin pikalt juurdlesin, mis kuradi mängust te siin ajate. Aga et naiste mäng, edu igatahes naistele!

                        Kommentaar


                          Kõik kel vähegi võimalik tulge täna Kalju naiskonnale kaasa elama!

                          Kommentaar


                            4:1 Polnudki nii hädine see naiste võit!

                            Kommentaar


                              No kaua võib? http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/lpro...d=33116&b=U-19

                              Kommentaar


                                Ikka tehakse Kaljule haiget

                                Kommentaar

                                Working...
                                X