320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kunagi saabub see päev kui Kalju laseb oma andetu peatreeneri lahti?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kas kunagi saabub see päev kui Kalju laseb oma andetu peatreeneri lahti?
      Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
      Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
      Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
        Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
        Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).
        Ega sa joonud ei ole?
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
          Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
          Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).
          Nõmme Kalju on esimene,kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.Kas see mitte pole läbi roosade prillide vaatamine? Hetkel kes on seda suutnud teha on vist ainult Viljandi Tulevik (kellele te isegi kaotasite) Ning kui ma ei eksi siis Tallinna Kalev?
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.
            Mnjah, vähemalt optimismist (või siis reaalsustaju puudumisest) teil küll puudust ei ole. Iseasi, kas see kunagi ka väljakul kajastuma hakkab.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Kui Getulio noortest häid mängijaid teeb ja põhi meeskonnaga tegusid ei suuda teha, siis äkki on tema jaoks sobivad koht noortetreenerina

              Kommentaar


                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                Nõmme Kalju on esimene,kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.Kas see mitte pole läbi roosade prillide vaatamine? Hetkel kes on seda suutnud teha on vist ainult Viljandi Tulevik (kellele te isegi kaotasite) Ning kui ma ei eksi siis Tallinna Kalev?
                eksid see oli Sillamäe Kalev ja Tallinna Kalev aga mitte Viljandi
                ära liiga palju flora süsteemilt ka looda:P
                E Pluribus unum

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jao Vaata postitust
                  eksid see oli Sillamäe Kalev ja Tallinna Kalev aga mitte Viljandi
                  ära liiga palju flora süsteemilt ka looda:P
                  Väike meeldetuletus sulle ,Mäng: 15.08.2009 17:00, Viljandi linnastaadion
                  Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 0:0 (0:0)

                  Kommentaar


                    Ma nüüd ei tea, see on ju ainult 1 näide miks Getulio "hea" treener on. Tavaliselt hea treener=saavutus. Minu teada teil puudub trennidest distsipliin jne jne.. Olen ka pilte näinud kui mängijad veskarit tõmbavad koos peatreeneriga ja pidu panevad. Mitte et see keelatud oleks, aga see toimus kõik suht. avalikult jne.
                    Ning habe kuna sa ütlesid et Getulio tegi Tsegost ja Kägöst ja Kõlust mängumehed, siis ma võibolla julgeks vastu vaielda... Ma ei vaidlegi vastu et ta ei teinud, aga samas kui sellistele "juba noores eas andekas" mängijale antakse võimalus treenida ükskõik mis ML tabeliotsa meeskonnaga, ja antakse ka mänguaega siis peaks loogilise jätkuna tulema see arenemine. Getulio noppis need vennad ära ja andis mänguaega ja neist sirgusid korralikud väljakumehed. Eelmine aasta oli Kaljul veel igast aeroobika ja teisi huvitavaid värke, kas see aasta on need tegevused kadunud? Mitu korda tehakse päevas trenni?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Eelmine aasta oli Kaljul veel igast aeroobika ja teisi huvitavaid värke, kas see aasta on need tegevused kadunud? Mitu korda tehakse päevas trenni?
                      Trenni tehakse 2 korda päevas ja väga intenvsiivselt! Ega koguaeg ka lõbusas toonis trenni ei tehta. Ega Gettu mingi loll pole, kui trennis keegi looderdab, saab ikka "kossiga vastu pead ka"

                      Mängust ma rääkida ei taha..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jao Vaata postitust
                        eksid see oli Sillamäe Kalev ja Tallinna Kalev aga mitte Viljandi
                        ära liiga palju flora süsteemilt ka looda:P
                        Väike meeldetuletus sulle ,Mäng: 15.08.2009 17:00, Viljandi linnastaadion
                        Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 0:0 (0:0)
                        Meeldetuletus Katzult
                        Ära liiga palju Flora süsteemi ka põrmu talla!
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
                          Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
                          Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).
                          Risto Kägoet üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas??? möhh, olen ma millestki ilma jäänud v?

                          Tšegodajev pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees? möhhh

                          krdi supper vennad tunduvad ikka olevat, mis liigat mina vaatanud siis olen, et ei tea nende suurepärasest tasemest?

                          Kommentaar


                            Muideks kas Getu on oma võlad Soomes ära tasunud või mis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              Risto Kägoet üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas??? möhh, olen ma millestki ilma jäänud v?

                              Tšegodajev pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees? möhhh

                              krdi supper vennad tunduvad ikka olevat, mis liigat mina vaatanud siis olen, et ei tea nende suurepärasest tasemest?
                              Juu sa pole siis Kalju viimaseid mänge vaadanud Risto Kägo on tõesti platsil üks parimaid iga mäng!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                                Juu sa pole siis Kalju viimaseid mänge vaadanud Risto Kägo on tõesti platsil üks parimaid iga mäng!
                                See, et ta kalju klounide seas üks parimaid on ei tähenda, et ta liigas üks parimaid oleks.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X