320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
    See küsimus on juba üks paras pähkel. Pigem läheb sinna fotograafide alla need kes oma suurte emalaevadega tulevad mitte need kes oma väikeste hiina seebikarbikestega klõbistavad.
    Novot noh, mu eesmärk ongi hetkel välja tuua olukorra absurdsust.
    Kui klubi (antud juhul Nõmme Kalju) keelab pealtvaatajatel, kes on ostund pileti, tribünilt pilti tegemast, siis palju önne - töeline turundusrikk.
    Ja kes hindab, kas fotokas on "emalaev" või seebikas? Digipeegel on "emalaev"?

    Kommentaar


      Inimesed, ostke endale pilet piletilevi kaudu. Siis vaatake selle tagakylge ja imestage mis sealt leiate. Eesti koondise m2ngudel v2ravas pileteid kontrollides on palju tulnud inimestele ytelda, et vaatake pileti tagakylge ja tuleb saata peegleid autosse tagasi viima.
      www.jkkalju.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Odras Vaata postitust
        Inimesed, ostke endale pilet piletilevi kaudu. Siis vaatake selle tagakylge ja imestage mis sealt leiate. Eesti koondise m2ngudel v2ravas pileteid kontrollides on palju tulnud inimestele ytelda, et vaatake pileti tagakylge ja tuleb saata peegleid autosse tagasi viima.
        ainus inimene kes suutis lahenduse leida
        E Pluribus unum

        Kommentaar


          No maitea. Näiteks mängul Meridas ei huvitanud kedagi, et mul on fotokas kaasas (ei ole tavaline seebikas) või noh koti sisse vaadati korraks küll, aga seda rohkem sel eesmärgil, et mul seal nuga või mõnd muud eluohtlikku inventari ei oleks. Kui nüüd Nõmme Kalju arvab, et nad on tegijamad kui Hispaania koondis, siis soovitaks vaid madalamat lendu.

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            No maitea. Näiteks mängul Meridas ei huvitanud kedagi, et mul on fotokas kaasas (ei ole tavaline seebikas) või noh koti sisse vaadati korraks küll, aga seda rohkem sel eesmärgil, et mul seal nuga või mõnd muud eluohtlikku inventari ei oleks. Kui nüüd Nõmme Kalju arvab, et nad on tegijamad kui Hispaania koondis, siis soovitaks vaid madalamat lendu.
            Tuleb välja, et ka Eesti koondis arvab, et nad on tegijamad, kui Hispaanlased. On ikka jultumust ah?
            Ja sina oled vist selline inimene, kes tõmbab razbori üles, et saaks millegi üle vinguda lihtsalt?

            Kommentaar


              Ära üle kee, kulla samovar.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas samovar Vaata postitust
                Tuleb välja, et ka Eesti koondis arvab, et nad on tegijamad, kui Hispaanlased. On ikka jultumust ah?
                Ja sina oled vist selline inimene, kes tõmbab razbori üles, et saaks millegi üle vinguda lihtsalt?
                Millest sa räägid? Mul ei ole kordagi koonidse mängul olnud probleemi fotokaga. See, et Piletilevis müüdavate piletite taga on fotokale kriips peale tömmatud tuleb rohkem sellest, et Piletilevis müüakse pileteid ka teatrietendustele ning kontserditele, kus on fotokad keelatud.

                Sain just meili peale Eesti Jalgpalli Liidu infokirja, kus on ära loetletud keelatud esemed staadionil. Fotokat nende hulgas ei olnud.

                Ma proovisin tegelikult välja tuua Nõmme Kalju poolt tekitatud olukorra absurdsust, aga las ta siis jääb nii. Ma vaatan säästutribüünil ja kui tahan teen pilti ka

                Ah-jaa, misasi on razbor?

                Kommentaar


                  kle yheksa osta elu endale ja ära vingu iga asja üle!
                  Sa oled hullem kui viru beibed
                  E Pluribus unum

                  Kommentaar


                    Tiptop - ma natuke juba ootasin seda reaktsiooni!

                    Kommentaar


                      Andke andeks, aga see ei ole vingumine, see on katse juhtida tähelepanu ühele puhtakujulisele idiootsusele. Aga no tõesti las ta siis jääda, kui kõik muu on klubis organisatoorselt ja muidu ka niivõrd hästi, et ajaviiteks peab hakkama uurima, kui suure objektiiviga fotokas kellelgi pealtvaatajatest kaasas on ja kuhu ta oma pildid pärast mängu üles riputab, siis see on ju ka väga tore tegelikult.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Suur teema keerleb siin selle yle. Inimesed saage suureks, piletilevi piletitel on keelum2rk mida tahtsin r6hutada ja t2pselt ei m2leta kas seal piletil oli kirjas v6i kust kuulsin, et need esemed on keelatud kui ei ole vastavat teadet olnud, et on lubatud. Staadionle ikka p22seb kaameraga, isegi k2inud peegliga pildistamas. Kuid austusest teiste vastu riputan mina pildid yles, kuna kui kellegil vaja las kasutab, ei teeni sellega raha kuid teeb hoopis enda silma r66msaks kui keegi m6ne pildi endale yles riputab see t2hendab et on v2lja tulnud pilt.
                        Kas teie k2ite staadionil endale sahtlisse pildistamas?
                        Kui nii, siis jah, pildistage pildistage niimodi teie looming j22bki teie k6vakettale, kuid kui teete head pildid riputate yles, ja ise saatate laiali klubidele kasutamiseks, panete juurde klausli, et sooviksite ainult piltide juures oma nime n2he ei ole keegi selle vastu. Kui te tahate raha saada piltide eest ajage klubidega ise asju, et saaksite lepingu ja vastavalt materjaalile saate raha.

                        Avalikkudel yritustel nagu seda jalgpall on peaks olema pildistamine k6igile lubatud, kuid koduklubil peaks olema v6imalu saada k2tte neid pilte. Kui kellegile ei meeldi, nt. Hiiu staadionil s22stusektoris pildistage palju tahate keegi ei ytle teile midagi.
                        www.jkkalju.ee

                        Kommentaar


                          Preesifotograafi sissetulek on tema tehtud töö, st pildid. Miks ometi peaks ta oma töö viljasid andma kellelegi tasuta, et too saaks neid kasutada meedias enda reklaamimiseks? Sa ise teed oma põhitööd tasu saamata?

                          ...aga tegelikult ma ei pidanud sel teemal enam arutlema, sest see on ju sulaselge vingumine.

                          Kommentaar


                            Mind ikkagi huvitab, et kes see siis ikkagi Kaljult pildistamise eest raha küsis. kui üldse küsis. Kaldun arvama, et see on pigem Kalju tegelaste järjekordne vaimusünnitis.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Millest sa räägid? Mul ei ole kordagi koonidse mängul olnud probleemi fotokaga. See, et Piletilevis müüdavate piletite taga on fotokale kriips peale tömmatud tuleb rohkem sellest, et Piletilevis müüakse pileteid ka teatrietendustele ning kontserditele, kus on fotokad keelatud.

                              Sain just meili peale Eesti Jalgpalli Liidu infokirja, kus on ära loetletud keelatud esemed staadionil. Fotokat nende hulgas ei olnud.

                              Ma proovisin tegelikult välja tuua Nõmme Kalju poolt tekitatud olukorra absurdsust, aga las ta siis jääb nii. Ma vaatan säästutribüünil ja kui tahan teen pilti ka

                              Ah-jaa, misasi on razbor?
                              razbor peaks segu olema vene keeles
                              see mida telliste vahele pannakse
                              mingi ehitajate värk
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Razbor peaks olema ka minu teada selline kokkusaamine kus teatud tegelased klaarivad omavahelisi arveid. Kas siis verbaalselt või füüsiliselt. Sõltuvalt sellest kuidas tuju on
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X