320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
    Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
    Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).

    1. Kägo - miks ta koondises pole ? vb hea mängija tõesti , Nõmme tasemel.
    2. Tšegodajev - muidugi hea mängumees , kui poiss oli tegija juba omavanusteseas 10 aastaselt TJK mängides. Järelikult on ta sealt hea kooli saanud (koos kõva töö ja tahmisega) .
    3. Kõlu - samamoodi , ma ei teagi täpselt , noortekoondisesse sai ta ju ikka läbi Tallinna Kotkaste vms ? ( eksin vb ) , igatähes pole Brass temajaoks midagi teinud , kui panna ta llihtsalt meestetasemel mängima.

    Ja veel , mis sa arvad et nt LELOV pekas ju siis ammu juba Barca ja Reali noori juhendama , kuna pool U 21 koondist on ju temakäeall ???? - see oli kõigest näide.

    Nõustun nendega , kes Brassis midagi suurepärast ei näe . Selliste rahadega v no sponsorluse ja reklaamindusega , peaks klubi ikka medalitele mängima .

    Ning endale kõigepealt nt muruväljaku kusagilt muretsema , kui eestis kaugemal mängida soovivad

    Kommentaar


      Minu arust on üllatav,et Kalju kõige suurem kaitjsa tundmatu Sanchez on viimased päevad vait olnd.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Minu arust on üllatav,et Kalju kõige suurem kaitjsa tundmatu Sanchez on viimased päevad vait olnd.
        Mis ta nii tundmatu ikka on. Kuigi enamus inimesi teavad teda tõesti Kuno Tehva nime all.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mis ta nii tundmatu ikka on. Kuigi enamus inimesi teavad teda tõesti Kuno Tehva nime all.
          Hoopis mina olen tundmatu
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Huvitav oleks teada, et äkki on Kalju kaotus(t)e peale suuri summasid kihlveokontorites pandud? Üldse ei imestaks kusjuures.

            Järgmisel laupäeval ootaks ehk Tammeka võitu isegi rohkem, väga sümpaatne ja huvitav sats, kel rohkem kaalul kui meil. Nagu näha, siis meid ei huvita järgmise aasta koht Balti liigaski.

            Loodame vähemalt, et teisipäeval suudetakse ennast kokku võtta ning Kalevile korralikult kätte maksta.

            Kommentaar


              Kalju vs Levadia, kaljukate värav

              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
              pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Huvitav oleks teada, et äkki on Kalju kaotus(t)e peale suuri summasid kihlveokontorites pandud? Üldse ei imestaks kusjuures.

                Järgmisel laupäeval ootaks ehk Tammeka võitu isegi rohkem, väga sümpaatne ja huvitav sats, kel rohkem kaalul kui meil. Nagu näha, siis meid ei huvita järgmise aasta koht Balti liigaski.

                Loodame vähemalt, et teisipäeval suudetakse ennast kokku võtta ning Kalevile korralikult kätte maksta.
                Unibetis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                  Kalju vs Levadia, kaljukate värav

                  http://www.youtube.com/watch?v=TYMhPmwJfR8
                  sry, ei jaksanud seda porri üle 15 seki vaadata
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Erko Vaata postitust
                    Unibetis?
                    Tegelikult oli see täiesti lampi lahmimine, kuigi ehk põhjendaks mõnede mängijate eriti kehva esinemist.

                    Aga see probleem on Baltikumis olemas ning mina küll 100% väita ei saa, et Kaljus sellega probleeme ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Tegelikult oli see täiesti lampi lahmimine, kuigi ehk põhjendaks mõnede mängijate eriti kehva esinemist.

                      Aga see probleem on Baltikumis olemas ning mina küll 100% väita ei saa, et Kaljus sellega probleeme ei ole.


                      Aga see variant oleks siis nagu välistatud, et aus mäng kõik, aga mängijad lihtsalt sitad?

                      Kommentaar


                        Ütles ta nii?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kindral Vaata postitust
                          Aga see variant oleks siis nagu välistatud, et aus mäng kõik, aga mängijad lihtsalt sitad?
                          Kusjuures see oleks ju hoopis parem variant.

                          Need, kes rohkem olukorraga seotud, on näinud, missugune on meeskonna sisekliima. Ehk on asi just selles?

                          Jah, suuretõenäosusega näen tonti seal, kus seda ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                            3. Kõlu - samamoodi , ma ei teagi täpselt , noortekoondisesse sai ta ju ikka läbi Tallinna Kotkaste vms ? ( eksin vb ) , igatähes pole Brass temajaoks midagi teinud , kui panna ta llihtsalt meestetasemel mängima.
                            Ilmselgelt sa ju eksid. Poiss tuli kunagisest tvmk noortemeeskonnast kaljusse ja siis ta küll põhitegija polnud. See Brass , kes on kalju treenripingi peal , vormis temast selle mängija, kes ta praegu on ja aitas ta koondisesse.
                            Annaks sulle ühe vihje ka. Ennem, kui tuled siia foorumisse oma möla ajama, kontrolli oma faktid üle, muidu jätad lolli mulje

                            Kommentaar


                              Aurelio imeb ikkagi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                                Aurelio imeb ikkagi
                                Mõtle ka mis sa kirjutad. Nõmme Kalju ei ole proffimeeskond veel. Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris. Noored poisid, kes on Getulio käeall hakanud mängima on kõik väga hästi arenenud ning kindlasti lükkavad varsti vanad mehed esinduse põhikoosseisut eest ära. Minge kritiseerige oma lolli jutuga kedagi teist ja paluks kuskil mujal.
                                huvitav on see, et Nõmme Kaljuga keegi pole rahul, ei Florakad ega keegi teine ja tulevad kritiseerima. See mis toimub neil enda lemmikutega jätab täiesti suvaks neid. Tore on et te kõik muretsete ja mõtlete Nõmme Kalju peale aga liigne mõtlemine on juba kahjulik. Võtke vähe hoogu maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X