320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Mis neist mängudest soomes saab? Fännid, uuuu, ÄRATUS. Talv tuleb ja läheb, jalgpall oli, on ja jääb.
    Soome minek on ka.
    Veel ei ole me paika pannud kus, millal ja kellega aga kindlasti lähiajal saab teada antud sellest!
    Mariol on isegi rohkem infot kui mul ma usun.
    .

    Kommentaar


      Kuno millal uute mängijate kohta infi saab?

      Kommentaar


        Algselt postitas U2 Vaata postitust
        Kuno millal uute mängijate kohta infi saab?
        Kes kannatab, see kaua elab. Kõik omal ajal

        Kommentaar


          Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
          Soome minek on ka.
          Veel ei ole me paika pannud kus, millal ja kellega aga kindlasti lähiajal saab teada antud sellest!
          Mariol on isegi rohkem infot kui mul ma usun.
          Ma ise sooviks näha, mis HJK teeb, kui nad ka tulevad oma noortega siis ikkagi tuleb huvitav lahing. Legendid vastamisi siiski.

          Kommentaar


            ära Habe pahanda, aga mis legendidest käib jutt? HJK klubina on küll legend, kuid mehed satsis kõik uuema põlvkonna esindajad paari erandiga ja ilmselt kõige legendaarsem on hetkel mees, kes platsile ei saagi.
            Aga edu Kaljule muidugi.

            Kommentaar


              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
              ära Habe pahanda, aga mis legendidest käib jutt? HJK klubina on küll legend, kuid mehed satsis kõik uuema põlvkonna esindajad paari erandiga ja ilmselt kõige legendaarsem on hetkel mees, kes platsile ei saagi.
              Aga edu Kaljule muidugi.
              HJK nimi on juba legend nagu Nõmme Kaljugi. Hjk noored on juba väga heal tasemel ning oleks huvitav vaadata mida siis nad oskavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                HJK nimi on juba legend nagu Nõmme Kaljugi.

                Mine kontrolli oma vaimset arengut. See ei paista küll eakohane olevat.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mine kontrolli oma vaimset arengut. See ei paista küll eakohane olevat.
                  Rein tundub et sa ei ole mitte ainult nasite hirm vaid ka kõikide psyholoogide

                  Kommentaar


                    Algselt postitas masturr Vaata postitust
                    Rein tundub et sa ei ole mitte ainult nasite hirm vaid ka kõikide psyholoogide
                    See võis valus olla Reinule.

                    Kommentaar


                      Te mehed olete ikka tõelised legendid nagu ka Nõmme Kalju
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Tahaks ka siuke legend olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Te mehed olete ikka tõelised legendid nagu ka Nõmme Kalju
                          pool sind

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Te mehed olete ikka tõelised legendid nagu ka Nõmme Kalju
                            Ega me muidu FC Hollywood ei oleks. Roosasi päikseprille ei kanna ja 500- ei jaga aga nalja peab saama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Ega me muidu FC Hollywood ei oleks. Roosasi päikseprille ei kanna ja 500- ei jaga aga nalja peab saama.
                              nagu keegi teine peale teie endi Kaljut FC Hollywood'iks kutsuks ..

                              suhteliselt piinlik on neid egotrippe lugeda siin. kui asi on midagi väärt, küll siis leidub ka tunnustust ning pole vaja end ise sõnadega suureks teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                                nagu keegi teine peale teie endi Kaljut FC Hollywood'iks kutsuks ..

                                suhteliselt piinlik on neid egotrippe lugeda siin. kui asi on midagi väärt, küll siis leidub ka tunnustust ning pole vaja end ise sõnadega suureks teha.
                                Oi mehed, teil on veel nii palju õppida. Asja tulebki üles kruvida, et tekiks intriig, see selleks muidugi. Hetkeks rahuneme, hooajani on veel nii palju. Ja seda et keegi Nõmme Kalju siseselt ei kutsu ennast FC Hollywoodiks, selle hüüdnime panid leheneegrid. Ma niisama muidugi mainisin. Aga olge valvsad, võimalik et varsti alustame uute mängijate piduliku tutvustamisega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X