320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust

    tänud lahkele Kalju värava/piletimüügipoisile
    Rääägi täpsemalt.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Mis sellele teie väravvahile sisse läks? Ütles ETVle, et sellise mänguga Levadia meistriks ei tule. Krt sulle lööd just 4 kotti võrku ...

      Kommentaar


        Päikesepiste, ..., või tont seda teab

        Kommentaar


          novot teile Teever ja ta induvidualism(hetkel vähemalt) kui Florat ja Levadiat ikka kesksuvel ei lüpsa siis pole koondisse ka asja
          Aga Kaasil on jah pea soe vist:S

          Kalju fännid kus te siis olete kui meeskond kaotab?Foorumist puhub ainult tuul läbi

          Kommentaar


            samal ajal toimus ju pirital rannajalgpalli etapp ehk fännid olid seal.

            Kommentaar


              Mis seal ikka kommenteerida>?

              Parem võistkond kokkuvõttes võitis. Meil olid omad šansid, oleks härra kohtunik Kõiv 0:0 pealt meile kindla penalti andnud, oleks Teever kohe 1:1 löönud, oleks Mitt suutnud 1-1 sisse lüüa ning kui poleks Kingil nii hea päev olnud ja meie kaitsjad nii kehvad olnud, siis oleks me võitnud.

              Aga nagu näha, siis nii need asjad polnud ning miskit pole teha.

              Mulle jubedalt meeldib et Eesti tippklubil on tekkinud arvestav fännipunt, kuid see, mis nad korda saatsid mängul ning pärast. Või noh, need ongi ju ultrad?

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                Mulle jubedalt meeldib et Eesti tippklubil on tekkinud arvestav fännipunt, kuid see, mis nad korda saatsid mängul ning pärast. Või noh, need ongi ju ultrad?
                Väike off topic.
                Kui ma mmingi aeg arvasi, et Senaatori & Co poksimises olid rohkem süüdi Flora poolehoidjad, siis enam ma nii ei arva. Need Levadia nn ultrad on ii ülbed ja nad võisid seda keretäit ise täitsa vabalt küsida.
                Nii nagu nad Kalju mängul käitusid oli oksele ajav ja nõme. Igal oinal on oma Mihklipäev.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kunole

                  Reklaamisid siin välja et stereos valatakse välja. Tuhkagi ei valata kui küsisin teenindaja käest siis see ei teadnud midagi ja olles kysinud mingi barmeni käest asja järele oli barmeni vastus et ei saa siin midagi. Ma jõin oma kaks õlut ära eks siis kolmanda raha pani baar enda taskusse . Neid küsijaid oli seal veel kes said samasuguse vastuse. Nii et ei kaks võrdu kolm.
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Väike off topic.
                    Kui ma mmingi aeg arvasi, et Senaatori & Co poksimises olid rohkem süüdi Flora poolehoidjad, siis enam ma nii ei arva. Need Levadia nn ultrad on ii ülbed ja nad võisid seda keretäit ise täitsa vabalt küsida.
                    Nii nagu nad Kalju mängul käitusid oli oksele ajav ja nõme. Igal oinal on oma Mihklipäev.
                    Rääkige lähemalt, mis juhtus?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      nuh jah....ega siin tegelt oskagi nüüd kommenteerida. Kui kalju (ehk siis omad) vahepeal ikka NÕMME ULTRA karjuvad ning siis mõned Levadia fännid meie sektori eest läbi käivad ning pilgu peale viskavad....samal ajal ise venekeeles Levadiale toetavaid lauseid hüüavad. Mulle tundus see kõik äärmiselt koomilisena
                      Aga leidmata mingeid ULTRA liikemied lahkusid nad samamoodi nagu tulid. Kes loeb seda provokatsiooniks kes sai sellest naca teistmoodi aru.
                      Aga jah kuigi olen Nõmme kalju toetaja......jätab Kink ikka aina sümpaatsemat muljet
                      Kohtuniku tase on nagu meil siin eestis ikka. Aga ega enam peale Jurmalas toimunut need siinsed kohtunikud silma eriti hakkagi.
                      just retain that....
                      .............evrything u see is hallucination....
                      ...so be prepared.

                      Kommentaar


                        palun öelge, et seal oli midagi rohkemat, kui venekeelne skandeerimine ja ... "möödaminnes pilgu peale viskamine", mis teid nii endast välja viis.
                        Rein kallis?
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          palun öelge, et seal oli midagi rohkemat, kui venekeelne skandeerimine ja ... "möödaminnes pilgu peale viskamine", mis teid nii endast välja viis.
                          Rein kallis?
                          See üleolev pilk ja see kuidas oksad olid laiali nagu arbuusikandjatel häiris mind. Minu arvates oli see labane. Kui keegi teine arvab teisiti, siis las olla.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Levadia fännid

                            Seal oli ikka palju enamat kui lihtsalt see nõmme fännide ees jalutamine. Kui nad olid oma kohtadele tagasi jõudnud siis näidati fännide poole ka rahvusvahelisi käemärke ja orgunniti vaikselt ka kaklust. Juttude poolest tean et mingi intsident oli ka juhtunud pärast mängu aga mitte midagi tõsist-oleks võinud minna. Kalju fännidele ytleks nii palju , et yks teie poolt lauldud lauluke oli rahvuste vahelist vaenu õhutav ja see oli nõme. Muidu oli tore ja Kalju fännid on ikka veel parimad.
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              See üleolev pilk ja see kuidas oksad olid laiali nagu arbuusikandjatel häiris mind. Minu arvates oli see labane. Kui keegi teine arvab teisiti, siis las olla.
                              vähemalt fotodelt on jäänud mulje, et selle ljevaadia-kruu liikmed on mingid õblukesed noored nolgid, kes teeksid tõsistele ultra-gruppidele küll palju nalja

                              või olid need mingid vanemad tegelased?
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                vähemalt fotodelt on jäänud mulje, et selle ljevaadia-kruu liikmed on mingid õblukesed noored nolgid, kes teeksid tõsistele ultra-gruppidele küll palju nalja

                                või olid need mingid vanemad tegelased?
                                Noored, noored olid.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X