320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arusaamatu kui sinisilmsed need Kalju toetajad on. Kahe jalaga taklamine on punane. Kägo taklamine oli veel hullemgi kui see M'Brough räige viga Manu nooruki Possebioni vastu. Mina kuulen tihti käsi viibutama sja halamas nii Teeverit kui ka Leetma-d. Smirre pahandab ka, kuid seda ainult omadega. Eile halas aga Haavistu ka kenasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Arusaamatu kui sinisilmsed need Kalju toetajad on. Kahe jalaga taklamine on punane. Kägo taklamine oli veel hullemgi kui see M'Brough räige viga Manu nooruki Possebioni vastu. Mina kuulen tihti käsi viibutama sja halamas nii Teeverit kui ka Leetma-d. Smirre pahandab ka, kuid seda ainult omadega. Eile halas aga Haavistu ka kenasti.
      Kle... aitab, oli tõesti valus viga ja kohtunik karistas ka. Kuigi karistus tõesti vaieldav. Pras, kus su pildid on, ütle parem ???
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Loe mu postitusi hoolikamalt (eagelvision) . Ainuke keda ma süüdistasin oli Kägo ja seda põhjendatult. Ülejäänud meeskonna kohta mul pretensioone pole ja parem meeskond võitis.
        Nüüd aga mu noor sõber mine oma tööd tegema (loe: hommseks koolipäevaks õppima).

        kägo tegi oma tööd ja mängis palli.see et saviauk ise talle otsa jooksis oli tema mure ! ja aitäh et mind niinooreks pead !(koolipoisiks)

        Kommentaar


          Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
          kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision)
          On rõõm näha, et reeglite mittetundmine vohab fännide seas endiselt.

          Seega pane need eagelvision tooted ette ja loe reegleid ning lisajuhiseid. Peaks EJLi lehelt vist isegi leidma. Mõlemad.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
            kägo tegi oma tööd ja mängis palli.see et saviauk ise talle otsa jooksis oli tema mure ! ja aitäh et mind niinooreks pead !(koolipoisiks)
            Marko! aitab mölast, kohe hiiule. 20.30 pubis saame kokku!
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              On rõõm näha, et reeglite mittetundmine vohab fännide seas endiselt.

              Seega pane need eagelvision tooted ette ja loe reegleid ning lisajuhiseid. Peaks EJLi lehelt vist isegi leidma. Mõlemad.
              sul on jalkareeglite leksikon ees juba v ?

              Kommentaar


                Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
                sul on jalkareeglite leksikon ees juba v ?
                Et mõnikord peab vilistama, siis tuleb teada. Fännidel seda muret muidugi pole, saab suvalt möriseda.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Et mõnikord peab vilistama, siis tuleb teada. Fännidel seda muret muidugi pole, saab suvalt möriseda.
                  selge selge. vabandust

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                    oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !
                    komöödiakuld

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Kle... aitab, oli tõesti valus viga ja kohtunik karistas ka. Kuigi karistus tõesti vaieldav. Pras, kus su pildid on, ütle parem ???
                      ma hakkasin kartma kui sa näpuga mu poole näitasid ja kurja ilmega mu poole vaatasid. seepärast jäävad need ka sahtli. ehk kunagi on vaja neid vaheaja erootilisi kaadreid rahva ette tuua.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                        oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !
                        Eriti hea näide oli Teever,kes peale pallikaotust vastaste karistusala juures jäi maha istuma ja suvatses juured maast alles siis lahti tõmmata kui pall enda karistusalasse lähenes

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Poisid, kas saite kodus ema käest riielda ka, et (peaaegu) külmakraadidega pluusita olite? Ema nägi ju telekast.

                          Aga tösiselt - mis komme see on selline? Meediast nähtu põhjal tundub selline veider slaaviverd vutisöprade komme olevat. Nagu mismöttes? Päriselt.
                          Olen sama asja inglismaal ja rootsis näinud. Eriti ultrate esituses. Nii et slaaviga ei ole siin midagi pistmist. Eks ta lihtsalt show värk on, külm paneb kiiremini liigutama
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                            oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !
                            Haavistu on igas mängus (kui platsile saab) päris tihti pikalt pikali ...

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                päris andekas
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X