320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ma ka ei saa aru, et mis see teile annab kui teate mis positsioonil keegi mängib? Kui nii väga huvitab, siis käige ise rohkem mängudel.
    No kõigile mängudele ju ei jõua, ka parima tahtmise juures. Mida see annab? Mind näiteks huvitab see ja ma arvan, et ma pole ainuke.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      No kõigile mängudele ju ei jõua, ka parima tahtmise juures. Mida see annab? Mind näiteks huvitab see ja ma arvan, et ma pole ainuke.

      Inimesed on erinevad. Mulle piisab sellest infost mida Flora leht hetkel kajastab. Kooseisud, vahetused, hoiatused, skoorijad ja tulemus.
      Absoluutselt ei koti kas Ken Kallaste mängis ründes või tont teab kus.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ma saan asjast nii aru, et ametlik protokoll seda tähendabki, et ta on sarnane igal pool, nii paberil, kui ka internetis. Mitte nii, et inspektor või keegi muu seda oma suva järgi muudab. Tallinna Kalevi puhul võib asetus protokollis ja ka väljakul kattuda. Tehke uurimistööd Kalevi protokollidega.

        Kommentaar


          Arvestades kuidas Zamogilnõi mängijaid mängitab, pakub mulle tõepoolest huvi kes kus mängib. Ta võib iga hetk üllatada pannes mängijaid positsioonidele, kust neid väga ei eeldaks. Ja teades kes kus mängis, saan ka aimduse mis formatsiooni kasutati ja millele rõhuti.
          Loomulikult pole seda infot mul vaja, kui oleksin mängule jõudnud, aga mis parata kui nii ei olnud. Üldiselt olen kohal, MT särk ja sall seljas/kaelas ja toetan omasid. Lihtsalt viimasel ajal poel võimalust olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Inimesed on erinevad. Mulle piisab sellest infost mida Flora leht hetkel kajastab. Kooseisud, vahetused, hoiatused, skoorijad ja tulemus.
            Absoluutselt ei koti kas Ken Kallaste mängis ründes või tont teab kus.
            siiski siiski, mind huvitaks näiteks protokollist lugeda, mis värvi putsadega keegi mängis
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              siiski siiski, mind huvitaks näiteks protokollist lugeda, mis värvi putsadega keegi mängis
              Tsiteerides takut- loll oled väää? Ega putsad ei mängi, soeng mängib.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Tsiteerides takut- loll oled väää? Ega putsad ei mängi, soeng mängib.
                nojah, ega soenguinfogi mööda külgi maha jookseks
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Täna siis järjekordne mängudevoor.
                  Usun, et täna suudab Maag Tammeka võita...
                  See Kalev pole teab mis tugev ning lootus sureb ju viimasena!
                  Pakun tulemuseks 3:1!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
                    Täna siis järjekordne mängudevoor.
                    Usun, et täna suudab Maag Tammeka võita...
                    See Kalev pole teab mis tugev ning lootus sureb ju viimasena!
                    Pakun tulemuseks 3:1!
                    kas täheseisud ennustasid sellist seisu või

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Caos Vaata postitust
                      kas täheseisud ennustasid sellist seisu või
                      On Sul paremaid pakkumisi???

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
                        On Sul paremaid pakkumisi???
                        on küll
                        ise pakkun hea kui 1-1 tuleb täna

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Caos Vaata postitust
                          on küll
                          ise pakkun hea kui 1-1 tuleb täna
                          Elame-näeme, mul pole pessimismiks põhjust!
                          Aga jah..ma parem ei ütle võistkonna kohta, mida ise fännad:P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Potsataja76 Vaata postitust
                            Elame-näeme, mul pole pessimismiks põhjust!
                            Aga jah..ma parem ei ütle võistkonna kohta, mida ise fännad:P
                            Nagu näed panin tulemuse täppi
                            Ja miks sa arvad et ma fännan just ?

                            Kommentaar


                              1-1 jäigi.
                              Üks suur pusimne oli terve mäng. Kalev lõi oma ainsa 100 % võimaluse ära. Tammekal oli küll teisel poolajal paar väga head võimalust, aga realiseerida nad neid ei suutnud. Kalev peaks mängupildi järgi viigiga rahul olema.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Caos Vaata postitust
                                Nagu näed panin tulemuse täppi
                                Ja miks sa arvad et ma fännan just ?
                                No ja siis, et panid..olen ka hästi ennustanud...ei näe probleemi!
                                Kui vaataksid oma märki nime juures, siis saaksid ka asjale pihta.
                                Ma ei viitsi lugeda asju, millest aru ei saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X