320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• budu
    replied
    Järgmine aasta siis juba medalite peale mängimas!

Leave a comment:

• meesmuiste
    replied
    noh ma siin püüdsin kujunduse poolele tähelepanu suunata võrdluses teistega. aga noh mis seals ikka loodame, et asi ikka areneb.

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Täna tegime siis heateo esikolmikule ning eelkõige iseendale, väärtuslik viigipunkt. Siiski oli ka õnne, 50-70 minutitel pani Levadia sellise tempo peale, et olime suurtes raskustes, ent Kaalma päästis. Mängu parim võimalus oli siiski meil, kui Tikenberg läks 1-1-le, ent oli see ka pea ainuke meie võimalus. Kogu aur läks kaitsetööle ning sellega saadi suurepäraselt hakkama.

Järgmine nädal siis Sillamäe, kellega heal päeval kodus peaksime võrdselt küll mängima.

Allase kommentaarid:
    http://www.linnameeskond.com/uudised...-ole-paha.html

Leave a comment:

• maamesilane
    replied
    Ühinen Kunniga ,Paide on päris hea,aga noh Kure on parem! Ja Viljandi oleks ikka Kuunoheleni poistelt ikka viigi võtma!

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Õnnitlused Paide rahvale . Nüüd võib juba kindlalt öelda ,et kaks võitu Tammeka üle polnud mingid kobad ning suurepärane viik metallivaraste vastu vaid kinnitab minu sõnu ,et meeskond on väga heas hoos. Rooba Mella teeb seal väga head tööd.

Leave a comment:

• Maku59
    replied
    Salle ja värke saab osta enne mängu piletikassast, kuid jh see võiks olla ka kodukal üleval. Kuna alles suht uus kodukas siis loodame et asi tõusvas joones areneb

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Ma olen Kesaga täiesti nõus selles suhtes ,et fännide jaoks pole mitte midagi .Kui klubi arvab ,et neid praegu ei ole siis see ei tähenda ,et neid tulevikus ei ole. Võiks ka fännipood olla ,kuna ma tegin klubile salle ja neid võiks ju kodulehel müüa , kes teab äkki saab tulevikus veel miskit juurde teha.
    Staadion on samuti väga tähtis teema ja see on lausa kohustuslik ära näidata.
    Mina annan hindeks : koolipoisi kolmeka ja loodan ,et asja parandatakse aga ei jäeta niisama ,et ah tegime ära ja asi vask.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    kas Paidel nüüd MLi ilusaim koduleht? Facelift on toimunud

http://www.linnameeskond.com/
    1.Statistika on olematu.
    Kohtumisele klikates ei näita isegi mänguprotokolli, mängijate profiilis puudub mängija statistika.
    Isegi uudiste all pole viimase mängu protokolli.

2. Mitte sõnagi fännidest, ei pakuta mitte mingisugust atribuutikat ega nänni.

3. Staadion, mis on klubi staadion, kuidas kohale saab?

4. Miks ei reklaamita esilehel järgmist kodumängu?

Kuna klubi ja mängijate statistika olematu, igasugune viide võimalikele fännidele puudub, nännimüüki ei pakuta, on kodukas mõttetu.

Leave a comment:

• fizth
    replied
    Mulle tekitab vastuolu ainult see, et koosseisus on ikka mängijad kes ei mängi ! Erdei, Kalda, Koppel, Leht, Reinsoo, Sillaste ja Vanna :S mõned duubli kutid ka veel nimekirjas :S Muidu igati sümpaatne leht .

Leave a comment:

• mortan
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Ma arvan, et ilusaim mitte, välimus on OK, aga funktsionaalsus tekitab küsimusi. Miks ei saa Võistkonnad > Paide Linnameeskond alt mängijate profiilidele, samas kui mängijate profiilideni jõuab paremal olevate näopiltide kaudu. Samas - miks ma pean mängija info kuvamiseks teadma, mis nägu vastav vend on? Ma ei tea, ehk on sait alles ehitamisel ja sellised kortstud triigitakse välja.

Veeb tundus ka sellisel Joomla! CMSile/template'ile omasel moel aeglane.

Leave a comment:

• meesmuiste
    replied
    kas Paidel nüüd MLi ilusaim koduleht? Facelift on toimunud

http://www.linnameeskond.com/

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Nüüd võiks olla eesmärgiks 40p ja tiitliheitlusesse sekkumine, st Floralt või Kaljult punkti saamine.

Leave a comment:

• elBiD
    replied
    Ilus, ILUS!

Leave a comment:

• Kuno
    replied
    Väga lahe!

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Tänavu on tõesti mõnuga pandud, pole äravajumisi olnud. Ju mehed ikka sajaga naudivad seda, mida teevad. Ja ei oleks osanud arvata paar aastat tagasi, et Mella puhul on tegemist nii tugeva juhtfiguuriga, kes suudab satsi nii hästi mängima panna.

Leave a comment:

Working...
X