320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Martin
    replied
    Algselt postitas Kutt Vaata postitust
    Eeldan, et neil kolmel mehel vaja tööl olla ja see oli parim "vabandus" järgmiselt mängult puudumiseks
    Aga see kõigest minu teooria
    Muidugi, mis need väiksed trahvid, mis punasega kaasnevad, ära ei ole. Päevapalk on ju räigelt kõrge ja klubil raha on!

Leave a comment:

• Kutt
    replied
    Eeldan, et neil kolmel mehel vaja tööl olla ja see oli parim "vabandus" järgmiselt mängult puudumiseks

Aga see kõigest minu teooria

Leave a comment:

• Rein
    replied
    Paidele 3 punast, pole paha. Mis juhtus? Poisid sõid poolajal suppi, mis lõi põhja alt ära?

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Mängul tegelikult ei olnud viga, juhtus olema väga kehv päev lihtsalt. Viljandi poolelt peaks esile tooma Jaan Leimanni, ulme, mida kutt esimene poolaeg tegi. Paide poolelt oli minu arust parim Lauri Ellram, ta võiks rohkem mänguaega saada.

Leave a comment:

• nurmalna
    replied

Leave a comment:

• buub
    replied
    Kas mängul tehtud pilte on võimalik ka kuskilt näha?

Leave a comment:

• gooner
    replied
    siin on liikuvas pildis Paide LM - FC Viljandi mängu ainus värav, möödalöödud penalti ja veel mitmed momendid:
    http://www.youtube.com/watch?v=UPFFefk27bQ

Leave a comment:

• Tumba
    replied
    http://www.linnameeskond.com/uudised...uhin-sees.html

Viki räägib elust - olust.

Leave a comment:

• keemiainsener
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    ma olen jälle kuulnud, et kõik kõrgushüppajad suitsetavad
    Tean üht, kes ei suitseta.

A üks jälle joob, näe http://www.youtube.com/watch?v=ENR31...eature=related

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ok, ju siis polnud pesus ammu käinud ning polnud aega habet ajada. Aga kuuldavasti juba Levadias viimasel aastal olid tal probleemid alkoholiga.
    ma olen jälle kuulnud, et kõik kõrgushüppajad suitsetavad

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mis tal siis viga oli? Minu arust oli küll vinks-vonks ja jutt oli ka asjalik ning sümpaatne.
    Ok, ju siis polnud pesus ammu käinud ning polnud aega habet ajada. Aga kuuldavasti juba Levadias viimasel aastal olid tal probleemid alkoholiga.

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Noored kahtlustavad ju koheselt tsüklis viibimist, kui mõne päevane habe ajamata on.

Leave a comment:

• Rein
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kaalma oli küll alles hommikul kainerist välja saanud või olnud ikka väga pikas tsüklis, arvestades välimust Levadia-Trans poolajal
    Mis tal siis viga oli? Minu arust oli küll vinks-vonks ja jutt oli ka asjalik ning sümpaatne.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Paide oli täna ikka hunnik sitta väljakul. Kogu mäng oli suur oksakoht neil. Voolaid oli muidugi täielik "maailmaklass". Umbes kümnest karistuslöögist suutis ta kasti toimetada umbes 2. Pidevalt eksis söötudega ning puuted jäid nõrgaks. Paide fännile oli seda mängu täna ikka ülimalt masendav vaadata.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kaalma oli küll alles hommikul kainerist välja saanud või olnud ikka väga pikas tsüklis, arvestades välimust Levadia-Trans poolajal

Leave a comment:

Working...
X