320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Vahkito
  replied
  Viimases mängus polnud Iyede isegi pingil. Keegi teab miskit?

  Leave a comment:


 • fcfloraforever
  replied
  Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
  Miks viimane mäng itaallasest vv pingil polnud? Tema asemel oli yks kolmest kesk-eesti poisist vv.
  Haige oli.

  Leave a comment:


 • seepolnudlahe
  replied
  Miks viimane mäng itaallasest vv pingil polnud? Tema asemel oli yks kolmest kesk-eesti poisist vv.

  Leave a comment:


 • Nahkpea
  replied
  Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
  Igor Prins?
  Kui Prins lükkas Tuleviku pakkumise tagasi, tahtes treenida pigem sünnilinlasi, siis vaevalt Paide huvi teda nüüd meelt muutma paneks.

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Mängujärgsest intekast mulle küll tundus, et Frolov andis ka mõista, et tuleb peatreenerit vahetada.

  Slava on inimesena väga sümpaatne, aga jalgpallioskustega head inimesed sobivad noortetreeneriks, esindusmeeskond ei vaja head inimest vaid head treenerit.

  Igor Prins?

  Leave a comment:


 • gize
  replied
  Kahju, et sellise suure potentsiaaliga meeskonna eesotsas on mees, kes ei suuda seda välja tuua meestest..

  Leave a comment:


 • ...Jumal...
  replied
  Ehk juba aitab Slavale? Ei tule tal see asi kuidagi välja.

  Leave a comment:


 • purgeenius
  replied
  Paide hooaja algus on ikka üsna mudas. Ei tea, kas vahetatkse peatreenerit või meeskonda :S

  Leave a comment:


 • Õhtulehe jalkatoimkond
  replied
  Õhtulehel käis külas Andre "Froll" Frolov ja teemade ring oli lai! Valus lahkuminek Floraga (muuhulgas kõlas võrdlus noa selga löömisega), kirgi küttev Eesti meistriliiga kalender (Frolov: "Eks kõik saavad aru, et see on natukene absurd."), mehe suur ketsiarmastus, hiphop muusika, põgus koondisekarjäär (mis ei pruugi veel sugugi lõppenud olla), Magnus Pehrsson, unistus Paidega medaleid võita ja palju muud! Muuhulgas saab teada, kes ütles Frollile, et ta on igav jalgpallur!

  https://www.ohtuleht.ee/868055/kolma...ource=facebook

  Leave a comment:


 • Halb ründaja
  replied
  Paide Pärnu mäng oli rohkem selline kummiväljakul veepalli mängimine kui jalgpall. Väga tihti eksiti elementaarsete söötude ja puudetega nende olude tõttu. Paide oli tõesti hambutu ja pikk palli kasti või äärel tsenderdus Ander Ott Valgele, kes ilmselt lühim mees väljakul, ei ole ka ju eriline taktikaline võidukäik. Neemeloga oleks kindlasti sellistes oludes paremini välja kukkunud.
  Arvan, et Paide lühikest ja kiiret söötu mängida oli paraku üsna keeruline märjal ja kõval kunstmurul. Loomulikult see ei vabanda halba esitust, aga pigem eelise annavad sellised tingimused vähem tehnilisele võistkonnale.

  Üldiselt natukene ootaks veel enne Slavale hinnangu andmist. Võtmeküsimus peaks olema, kuidas Yao ja Iyede kiirust ja osavust kuidagi paremini ära kasutada.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Paide on huvitav võistkond. Suudab näidata Levadiale hambaid (kuigi praegune Levadia on ideaalist kaugel), siis täielikult põruda Flora vastu ning jätta saamatu mulje liiga punase laterna vastu. Samas potentsiaali on hulganisti. Mingi hetk võiks hakata seda realiseerima ka hakata.

  Leave a comment:


 • Hyrax
  replied
  Eelmisega nõus.

  Lisaks jäi mulle silma nii Flora kui Pärnu mängust, kus tihti Valge, Frolov, Vainumäe ja vb paar tegelast veel kogu aeg passisid vastase kaitseliiniga ühel joonel või seal kandis. Keegi Paide omadest üritas alati üksi tõusta palliga ja ilmselgelt kaotas palli 2-3 vastas mängija vastu. Levadia mänguga oli erinevus see, et Levadia pressis üle väljaku ja oli selle tõttu ruumi. Flora ja Pärnu lasid Paidel tupikusse joosta. Nendest kiiretest äärtest pole mingit kasu kui nad palliga otse vastaste hulka sprindivad. Ega muud siin valesti ei tundugi olevat kui see et on taktika valikuga puusse pandud 2 mängu järjest.

  Natuke ebaõnne oli ka Paidel, sest need väravad olid müstilised või siis piinlikud kui väravavahist rääkida.

  Leave a comment:


 • fcfloraforever
  replied
  Tabasin minagi end mõttelt, et Slaval võib hetkel olla kerge paanika.
  Esimesest mängust saadi korralik tulemus kätte ja peale seda tuli Flora vastu suure hurraa ja kõrge pressiga, mis on iga satsi jaoks täielik enesetapp Flora vastu mängimiseks. Ei teagi mis moodi seda eeltööd ja analüüsi tehti aga saadi oma triibulised kätte kohast kust punkte oodata nii või naa keskmisest keerulisem.
  Aga peale ketukat Flora vastu tulla Pärnu vastu nii passiivselt ja arglikult.. Pärnul ei olnud mingit probleemi ära seista ja tõttöelda ei tekkinud lõpuski erilist kahtlust, et Vaprus ära seista suudab kui ise mingit käkki ei tee.
  Kuidagi sarnased on need aastad Paides.
  Slava muidugi ääretult sümpaatne inimene ja teeb asja suure südamega ja kindlasti on potentsiaali aga praegu tundub küll, et mingit sorti paanika kumab mängust välja.

  Leave a comment:


 • Mister
  replied
  Pärast kolme esimest mängu saab vaid tekkida küsimus, et millal Zahovaiko kinga saab? Arvestades materjali ja nähes seda mängupilti erinevate vastaste vastu, tekib ikka päris palju küsimusi.

  Ahjaa, see Tamme on ikka eriline õli. Selliseid eksimusi suudab teha vaid kas totaalne kõõrdsilm või tudisev võõrutusnähtudega endine kräkisõltlane.
  Last edited by Mister; 14.03.18, 00:52. Põhjus: Typo

  Leave a comment:


 • dareth
  replied
  Tundub, et Liotti saab järgmisel korral uuesti proovida...

  Leave a comment:

Working...
X