320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• znaaga
    replied
    Talve küll pole, aga vähemalt Taliturniir on

Lisatud failid

Leave a comment:

• puhh
    replied
    Jürgensoni ja Pajunurme on nähtud Paide trennis.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kolm andekat kutti Nõmme Unitedist taas endale saadud. Nagu näha, siis on võimalik häid mängijaid süsteemiväliselt endale saada küll, aga eks selleks tuleb end noorte silmis ka atraktiivseks teha.

Leave a comment:

• znaaga
    replied
    Nii 2017 esimeses pooles jah paraku oli.

Maksuametiga on asjad ajatatud ja elu läheb edasi.

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    Vaatasin, et meeskonnal on 50 tuhhi riigile makse võlgu. Sponsor vist kukkus millalgi neil ära?

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Algselt postitas sosku Vaata postitust
    Tundub loogiline. Mäletan ühte mängujärgset intervjuud, kus küsija: (mälu järgi) "Nüüd, tagasi Kaljusse ja..."
    Vlasiy: "Noh, jah, vaatame seda asja"
    Mina tegin selle inteka. Jah, tundus mullegi, et Vlas jätkaks heameelega Viljandis, aga mis tõde on, teab Vlas ise.
    Praegu ei ole Vlasiga mingit juttu olnud Viljandisse naasmisest. Spekulatsioonide mahavõtmiseks.

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Vlasiy pidi jääma vist Viljandisse.
    Tundub loogiline. Mäletan ühte mängujärgset intervjuud, kus küsija: (mälu järgi) "Nüüd, tagasi Kaljusse ja..."
    Vlasiy: "Noh, jah, vaatame seda asja"

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Olgem nüüd ausad, neemelo lahkumine tekitab ruumi just vlasiy sinyavskiyle, kes on minumeelest nõmme avastamata pärl ja seda ta tõestas see hooaeg vägagi.
    Vlasiy pidi jääma vist Viljandisse.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Erineva positsiooni mängijad ju.
    olen kursis jah, mõtlesin pigem üleüldiselt.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Olgem nüüd ausad, neemelo lahkumine tekitab ruumi just vlasiy sinyavskiyle, kes on minumeelest nõmme avastamata pärl ja seda ta tõestas see hooaeg vägagi.
    Erineva positsiooni mängijad ju.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Seda, kas Neemelo sai minuteid enda arvates piisavalt või mitte, ei tea meist siin mitte keegi. Seega sinu "MA ÜTLESIN, ET TA SAI JA SEDA NÄITAB STATISTIKA!" ei oma siin mitte mingit rolli. Tõenäoliselt objektiivselt võttes ta sai neid minuteid piisavalt jah, kuid kas seda ka Neemelo enda arust? Selles kogu kühvel ongi. Kaua sa jaurad?
    http://soccernet.ee/artikkel/neemelo...a-oli-sobralik

Foorumi risustamise võib ära lõpetada.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Niikaua kuni tegemist ei ole faktiga võib spekulatsioone teha mitmesuguseid. Nahkpea ütles, et arvab, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Ma ütlesin, et sai piisavalt ja seda näitab statistika. Tegelikult oli Neemelo Paidesse minek juba ammu päevakorral ja mingit sügavat põhjust sellel (võib-olla) polegi.
    Seda, kas Neemelo sai minuteid enda arvates piisavalt või mitte, ei tea meist siin mitte keegi. Seega sinu "MA ÜTLESIN, ET TA SAI JA SEDA NÄITAB STATISTIKA!" ei oma siin mitte mingit rolli. Tõenäoliselt objektiivselt võttes ta sai neid minuteid piisavalt jah, kuid kas seda ka Neemelo enda arust? Selles kogu kühvel ongi. Kaua sa jaurad?

Leave a comment:

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Päriselt?
    Näita teistele ka seda postitust kus sul keegi vait olla käsib?

Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Aga kui sulle igasugune pisike spekulatsioon nii vastukarva käib ja ainult fakte taga ajad, siis no ma ei tea, kas foorum on üldse paslik koht sul hängida.
    Kes leili läks?

sina

Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Mis krdi fakte sa tahad?
    Loe uuesti nahkpea jutt läbi kui muidu aru ei saanud

Kordan küsimust- kuidas on nahkpea spekulatsioon, et karu enda ambitsioonid mänguminutite suhtes on suuremad kui ta kaljus sai, seotud tema kasuteguriga sel hooajal?
    Niikaua kuni tegemist ei ole faktiga võib spekulatsioone teha mitmesuguseid. Nahkpea ütles, et arvab, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Ma ütlesin, et sai piisavalt ja seda näitab statistika. Tegelikult oli Neemelo Paidesse minek juba ammu päevakorral ja mingit sügavat põhjust sellel (võib-olla) polegi.

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Loe teema uuesti läbi - minu arvamuse peale läks üks teine leili. Probleem tekib siis kui kästakse vait olla ja mitte arvamust avaldada.
    Päriselt?
    Näita teistele ka seda postitust kus sul keegi vait olla käsib?
    Kes leili läks?
    Kordan küsimust- kuidas on nahkpea spekulatsioon, et karu enda ambitsioonid mänguminutite suhtes on suuremad kui ta kaljus sai, seotud tema kasuteguriga sel hooajal?

Leave a comment:

Working...
X