320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Nahkpea
    replied
    Paide on eelkõige tuntud kui pikaldasevõitu startija, kes oma paremad mängud kipub hooaja teises pooles tegema, aga seekord saadi küll ideaalselt stardipakkudelt minema. Tänasele võidule aitasid muidugi ka kaasa Kalju kaitsjate prohmakad, aga noh, ka need on osa jalgpallist ja ise seisti päris soliidselt.

Mingiks hüpersuper üllatuseks tänast tulemust pidada ei saa, aga üllatus siiski ja mis saab laiemalt liiga kontekstis parem avamäng olla kui see, kus üllatus sepitsetakse.

Leave a comment:

• mazz
    replied
    Pole paha, kaitse seisis uute meeste toel kui kalju ja võitis pea kõik kahevõitlused. Jatta meenutas aga Manuchot. Paistab, et Paidel on seekord tõsi taga.

Leave a comment:

• Ott Järvela
    replied
    Käisin eile hallis Paide mängul. Matšist endast niipalju, et selleks hetkeks, kui Paide 2. minutil skoori avas, oli Levadia rivistus teinud täpselt ühe pallipuute (klaariti auti). Aga pärast mängu vestlesin nii peatreener Zahovaiko kui ka kapten Froloviga.

Zahovaiko pärast 13:0 võitu: kõige tähtsam on edukas start hooajale
    https://soccernet.ee/artikkel/zahova...n-edukas-start

Andre Frolov: nii tugevas Paides pole ma veel mänginud
    https://soccernet.ee/artikkel/andre-...-veel-manginud

Leave a comment:

• meesmuiste
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Lihtsalt infoks, et paidelased on juba vähemalt 1998 aastast oma linna väikeseks Barcelonaks kutsunud. Mina kuulsin seda vähemalt juba 1998. Sealt ehk ka jalkaklubi vormivärvid ja mingi laulujupp.
    ma pakun puusalt ja loogikast lähtuvalt, et värvid on tulnud Paide linna logolt ja sealt asi edasi arenenud. Kuna triibud ja värvid meenutavad Barcelonat, siis nii ka läinud.

Barcelona Paide puhul tglt jah päris vana teema juba.

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    Lihtsalt infoks, et paidelased on juba vähemalt 1998 aastast oma linna väikeseks Barcelonaks kutsunud. Mina kuulsin seda vähemalt juba 1998. Sealt ehk ka jalkaklubi vormivärvid ja mingi laulujupp.

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Kes siis Paide Barcelonat ei tea?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Ka logo puhul on teatavaid sarnasusi.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    See uus Gambja ründaja kes Paides maandus. Nimelt Gambja meedias on kirjas, et mängib Eestis "Barcelonaks" dubleeritud klubis. Mingi oma väljamõeldis neil või vastab tõele?
    Paide fännidel on laul "Paide Barcelona".

Leave a comment:

• vaikiv mees
    replied
    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Eesti "Barcelona"

siin on mõeldud arvatavasti särgi värvi

Leave a comment:

• Temp0
    replied
    See uus Gambja ründaja kes Paides maandus. Nimelt Gambja meedias on kirjas, et mängib Eestis "Barcelonaks" dubleeritud klubis. Mingi oma väljamõeldis neil või vastab tõele?

Leave a comment:

• budu
    replied
    Ei imestaks, kui noorem Anier Paide liigub.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Jah? Linki? Võib-olla ma uskusin, et Purje võib tõesti rohkem küsida lihtsalt.
    https://soccernet.ee/artikkel/kui-pa...iga-jalgpallur

https://www.ohtuleht.ee/661781/ohtul...mes-voi-eestis

Need artikklid on nüüd 2-3 hooaja eest, aga siiski saab pildi ette. Ei usu, et nüüd Eesti klubide palgafond meeletult kasvanud on vms.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Siin millalgi oli kuskil uudis ka, et ta teenib Soomes mingi 3000-3500 eurot kuus seega vaevalt Paide nüüd 10k kuus peaks maksma.
    Jah? Linki? Võib-olla ma uskusin, et Purje võib tõesti rohkem küsida lihtsalt.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma ei usu, et Paidel leidub vabaraha, et Purje kontole 10 kilo kanda igakuiselt.
    Siin millalgi oli kuskil uudis ka, et ta teenib Soomes mingi 3000-3500 eurot kuus seega vaevalt Paide nüüd 10k kuus peaks maksma.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Egas mitte Ats Purje Paidesse? Kaljus ta oli ja lugedes tema intervjuusi, siis talle see Frantsevi mänguplaan ei istund ja vutti ta sel perioodil ei nautind. Levadiasse ka vaevalt tagasi ja Florasse ka pigem mitte, siis kui ta välismaal ei jätka oleks nagu üpris loogiline koht ning ta ju ütles ka, et pakkumistele avatud ka Eestist.
    Ma ei usu, et Paidel leidub vabaraha, et Purje kontole 10 kilo kanda igakuiselt.

Leave a comment:

Working...
X