320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Liliu Vaata postitust
    Minu jaoks ei loe, kui palju on mängudel Kalju fänne kohal, sest igal juhul on nad alati kirglikud ja ma tunnen nendega sidet. Meie fännid olid alati kohal, ükskõik millises Eesti otsas me mängisime - olgu Kuressaares, Narvas või Tartus. See on tähtis, et nad on kohal. Loomulikult olen mänginud suurema hulga fännide ees, aga kokkuvõttes pole tähtis nende arv, vaid see, kui kirglikud nad on.
    Siin foorumiski üleskerkinud teemal, et mida need kohalikud fännid ette kujutavad, et neid on nii vähe, vastas Liliu viimases Jalkas väga tabavalt. Paremini poleks osanud sõnastada, aga samas vähem poleks osanud ka oodata jalgpallikultuuris üleskasvanud inimeselt.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    1. jaanuarist pidid vist tööd alustama.
    Selles (http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...teering-n14675) 3. oktoobri uudises (või siis selles 23. oktoobri uudises: http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...reedeni-n14783 - samad uudised käisid läbi teistest portaalidest ka) on kirjas, et "Kogukonnajuhid alustavad tööd 1. jaanuarist 2019." Nimed hõikavad klubid välja siis, kui lepingud on inimestega sõlmitud. Oktoobri lõpuga lõppes kandideerimine, järgnevate nädalatega sõeluti välja parimad, siis peeti vestlusvoor ja pärast seda tehti otsused.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    1. jaanuarist pidid vist tööd alustama.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?
    Seitsmele?

    E: Aa, jaa. Maardu ka

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Ma ei suutnud esmapilgul leida, aga kas ülejäänud kaheksale klubile on kogukonnajuhid juba välja valitud või millal oleks lootust nende isikute avalikustamiseks?

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Tabasalu on äge! Saada samal päeval karikamängule rohkem rahvast kui Tallinna derbyle on väärt saavutus, aga eks näitab jätkuvalt nii mõndagi ka mängukorraldaja Levadia kohta.
    Riho Saksus võiks saada aasta jalgpalliedendaja tiitli. See kuidas ta Tapsis asju hingega teeb ja orgunnib on imetlusväärne.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Tabasalu on äge! Saada samal päeval karikamängule rohkem rahvast kui Tallinna derbyle on väärt saavutus, aga eks näitab jätkuvalt nii mõndagi ka mängukorraldaja Levadia kohta.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    A.Le Coqilile soetati uhked pöördväravad, miks neid ei kasutata, robot loeb kiretult ja täpselt üle iga siseneja.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Tonn erinevus. Kuidas?
    Siin mingi kala. Üle 2000 tundus kindlasti.
    Koondise mängudel sama mass harlikult 4000 😂😂

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Tonn erinevus. Kuidas?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Publikunumber on korrigeeritud - 1804.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    2688 - A.Le Coq Arena Meistriliiga ja Flora kodumängude rekord.

    Eelmine oli 2610 - 27.09.2014 Flora-Kalju.
    Kus see Meistriliiga/Premium Liiga publikurohkeimate mängude arvestuses paikneb?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Üle mitme aasta publikurekord tuli?
    2688 - A.Le Coq Arena Meistriliiga ja Flora kodumängude rekord.

    Eelmine oli 2610 - 27.09.2014 Flora-Kalju.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Üle mitme aasta publikurekord tuli?

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas manni Vaata postitust
    Kuidas tehakse publiku loendust mängudel? Keda sinna "publiku" sisse loetakse?
    Tartus loetakse tribüünil istujad ja lisaks siis need +-10 kes aia taga pesitsevad.

    Leave a comment:

Working...
X