320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kesa
    replied
    Õppige ML jt. klubid, kuidas on fännid klubi kodukal kesksel kohal.


    Erfahre alles rund um Fan-Themen der Eintracht und erhalte spannende Einblicke.

    Leave a comment:


  • mortan
    replied
    Minu lühikene ülevaade Sligo Roversi tegevjuhi Keith O'Dwyeri ettekandest turundusseminaril: "Jalgpalliliidu turundusseminar ja Keith O’Dwyer - kuidas saavutada edu vutis?"

    Lisan siia hea tsitaati-mõtte:
    O'Dwyer sellest, kuidas klubi hakkas eelmise kümnendi lõpus jõuliselt arendama suhteid kogukonna, koolide ja noortekeskustega ehk ehitama klubi kogukonnakeskset rolli: "We now know, there was something we were expected to do." Ma ise leian, et mingis mõttes on see nii ka Eestis. Spordi-/vutihuvilised teavad või tunnetavad paljuski, milline peaks olema hea vutiklubi, hea jalgpallimatši- ja meelelahutuskogemus, klubi kommunikatsioon ülejäänud ühiskonnaga jne. Inimesed on kogenud häid näiteid Eesti spordielust, tunnetanud väljamaa klubide tööd jne. Iseasi, kas klubid ja jalgpallurid oskavad või saavad ressurside piiratuse tõttu teha siis neid asju, mida neilt eeldatakse, et nad peaksid tegema, et olla ühiskonnas olulised.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    turundusest rääkides.
    mõtlesin siin endamisi, et asi mida ma poolkõva eesti vuti fännina võibolla tahaks osta - oleks EJL aastapilet millega pääseks tasuta kõikidele meistriliiga ja esiliiga mängudele + eestis toimuvatele euroliiga mängudele. hinnalaeks võiks olla näiteks 100€.

    ühegi klubi fänn nii palju ei ole et tahaks võtta mingi ühe konkreetse klubi kaardi.
    samas reaalselt ajaliselt jõuab ehk mingile 20-30 mängule maksimaalselt (mis teeb keskmiseks piletikuluks umbes 3€ millegagi kanti)
    ühekaupa pileteid ostes koguneks kindlasti vaadatud mänge vähem ja ka kokkuvõttes kuluks ka raha jalgpallile vähem...

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Ehk soovib keegi klubiga seotud isikutest, kes täna väisas turundusseminari, teha kokkuvõte, millest huvitavast juttu oli ning ka edasistest plaanidest.

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Sisehall pannakse varsti püsti jah. Publikukohti 600 ja need asuvad värava taga.

    Leave a comment:


  • Diftong
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Norras mängitakse staadionitel, mitte lahtisetel, katusteta, tellingtribüünidega harjutusväljakutel.

    Alustatakse mitte märtsi alguses, vaid märtsi lõpus, kaks-kolm nädalat hiljem kui meil.
    Norra publikuarvud on hetkel vabalangemises ja seda (ehk lihtsalt kokkusattumuslikult) alates 2008 a.-st, mil pikendati hooaega paari nädala võrra, alustades hooaega aprilli keskpaiga asemel märtsist.
    Kas mitte Paidele ei antud selleks hooajaks armuaega, et oma staadion pealtvaataja sõbralikumaks teha? Aga fakt on, et koerailma staadione on Eestis ainult üks ja normaalseid kokku kaks( kes aru ei saanud, siis vihjasin alecoqile ja Tamme staadionile.
    Ps. Kas keegi on kursis või omab lausa pildimaterjali sisehalli ehitusest( reedestel andmetel pidi märtsiks valmima)? Urmas haara kaamera ja Soiver kaasa ja õhtustesse uudistesse olgu lugu valmis

    Leave a comment:


  • ballack
    replied
    Keskmise eestlase arvates on alati igal pool mujal parem kui endal...muru on rohelisem ja taevas on sinisem...ka vanasti olevat kõik palju parem olnud kui praegu. Ega seda suhtumist ei muuda nii lihtsalt.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Norras mängitakse staadionitel, mitte lahtisetel, katusteta, tellingtribüünidega harjutusväljakutel.

    Alustatakse mitte märtsi alguses, vaid märtsi lõpus, kaks-kolm nädalat hiljem kui meil.
    Norra publikuarvud on hetkel vabalangemises ja seda (ehk lihtsalt kokkusattumuslikult) alates 2008 a.-st, mil pikendati hooaega paari nädala võrra, alustades hooaega aprilli keskpaiga asemel märtsist.

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Tuletan teile taadid meelde, et Norra hooaeg kestab samuti märtsist novembrini. Mis te arvate mis Norras novembris staadionite kõrval on? Nii.. Kas tuleb õigeid vastuseid? Õige vastus on .... LUMI!

    Tegelikult esineb kõiki probleeme mida me millegipärast just meile omaseks peame ka teistes riikides. Riikides kus kohalik klubivutt on oluliselt populaarsem. Lumi, korraldus, mängutase jm on lihtsalt vabandused miks mitte tulla. Tegelik põhjus on suhtumises. Eesti naise jaoks tundub Itaalia mees parem kohalikust, Eesti mehe jaoks Itaalia jalgpall. Aeg oleks veidi patriotismi arendada ja koos meie jalgpalli paremaks ehitada!

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Ja lumehangede vahel vaatamist ei ole mõtet siin koguaeg promoda, sest selliseid mänge on üpris vähe. Kui staadionitelt lumi minema vedada, siis poleks ka lumehangesid, sest peamiselt on seal ju ammu sadanud lumega tegu.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Jälle need lumehanged. Ja isegi, kui neid polnud veel, siis varsti nad tulevad.

    Tegelikult oli viimase vooru ajal väga hea ilm, ilmselt parem, kui enamusel kalju publikumängudel, kus tavaliselt sattus vilets ilm.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    minu arust arusaadav miks Piiroja Eestisse tulek niivõrd oodatult laineid ei löö- olgem ausad millal mees viimati niiöelda pildil oli? Oleks ta oma tipphetke järgselt kohe tulnud Eestisse, siis veel.

    ja see Meistriliiga karika andmise hetk... mujal on tavaliselt ilus ilm, sest antakse enne suve karikas välja, meil aga antakse karikas kui kohe-kohe lumehanged tekkimas. isegi need kel hooaeg lõpeb sügisega lõpetavad oma hooaja enne meid kui ilm veel suht normaalne. ehk lõpetage ära see lumejalgpall.

    Leave a comment:


  • Marts
    replied
    Aga kusagilt peab ju alustama. Asi seegi, sest eks kohaliku vuti arendamine meil siin üks väääga vaevaline protsess ole... Mis teha.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ott Järvela esitas oma jalgpallipunkris küsimuse: "Kas võimalus näha Raio Piirojat FC Floras mängimas viiks sind Eesti meistriliiga mängule, kuhu sa muidu minna ei kavatseks?"

    Tulemused on jahmatavalt negatiivsed, arvestades et vastanud on inimesed, kes on suuremal või vähemal määral jalgpallihuvilised. Ehk 16 inimest on hetkel vastanud, et läheks niikuinii, üheksa "jah" ning 26 "ei". No kuidas? Ma tahan uskuda, et lähiaastatel me näeme selles vallas arengut, aga realistlikult võttes on see täiesti võimatu.
    No ma ei tea. Kui ma ise poleks nende "niikuinii läheks" hulgas, siis vastaks ilmselt ka pigem "ei". Ma ei ütleks, et tegemist mingite ülimalt üllatavate tulemustega. Üks mees minu meelest ei suuda teha jalgpallimängu, mida pole plaanis vaatama minna nii atraktiivseks, et jookseks ummisjalu staadionile. Tavapublikule vb tõesti ainult mingid ulmelised maailmastaarid.

    Aga üldiselt mu point on selles, et jalgpalli tuleb arendada ikka üldises plaanis täiega edasi, kogu atmosfääri mõttes. Ei tasu loota ainult sellele, et kutsume Piiroja näol (eks)koondislase Meistriliigasse ja arvame, et publik hakkab selle peale massiliselt hangede vahele teda vaatama tulema.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Eksperimendi korras võiks Ott 1. aprillil kuulutada, et Messi tuleb näiteks Paidesse mängijaks ja teha analoogse küsitluse. Ma usun, et tulemused ei oleks jahmatavapanevalt erinevad...
    beckham vist otsib uut klubi

    Leave a comment:

Working...
X