320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • R.Madridista
    replied
    Tundsid end murtuna, et Martin seletas tibla tähenduse ? Enam ei saagi halvustada teisest rahvusest isikut....

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Oh, jah. Härra žurnalist paneb maailma paika inglisekeelsete tsitaatidega keskkoolitüdruktue salmikutest. Hästi.

    Mul on kahju, Martin, et mul ei olnud ülemöödunud laupäeval Kalju-Tammeka mängu ajal kaasas mõnd audiovisuaalse materjali salvestusseadet. Oleksin heameelega selle "kultuuritute pättide" temaatika valguses küsinud mõned küsimused teie kõrgkultuurse klubifänluse lakku täis lipuhoidja ainuesindusliku toetustegevuse elementide kohta sel mängul. Sealjuures ehk puudutades verbaalsete väljendusvormide nüansse, üleüldist käitumisraamistikku ja sellest väljaspool tegutsemist ja mitmeid muidki sisekaemuslik-kultuurilisi probleeme. Aga kuivõrd nimetatud seadmeid ei olnud, siis jäägu see nii ja mina omale ekspertiisitasemele.

    Andeks, aga - kahepalgelised võltsvagatsejad, ptüi, raisk!

    EDIT: puht selgituslikel eesmärkidel. Ma ei sekku(nud) sinu ja Kesa vahelisse lahmoonimisse, sest: a) see ei ole minu sõda ja b) on asju, mille osas ma Kesaga ei nõustu. See viimane ei takista mind temaga ometi tribüünil kõrvu seismast. See selleks. Minu viimased postitused on ajendet just ja ennekõike äärmiselt häirivast stiilist, mida sa oma patroniseeriv-vagatsevates postitustes järjepidevalt kasutad ja sealjuures ise suurepäraselt teades (ma usun), millise pläustiga hiilgavad platsi ääres ja mujalgi sinu lembeklubi sõbrad ja sõbrannad, kui nad seda vähegi tahavad. Ühe (kõige pikaajalisemate ja truumate fännidega sealjuures) klubi ja selle fänluse demoniseerimine ja igal võimalusel nende üle oma pseudointellektuaalse üleoleku demonstreerimine on lihtsalt... Nõrk. Nõrk, Martin, nõrk. See ei ole esimene kord, kui sa isiklikuks minnes teravat tõmbama hakkad, samuti kui ei ole see esimene kord, kui ma selle tõttu sulle samaga vastan - ja ei ole ma, jumal paraku, ainuke.

    EDIT EDIT: ennetamaks vihkamispostituste kanonaadi. Tammeka on okei, sisuga ja sümpaatne sats. Olen neile oma abi pakkunud, see on vastu võetud ja ootab realiseerimist. Mortani (ja mitte ainult tema) töö fänniportaaliga on imetlusväärne. Teil on kaunis staadion. Ja ma hoian Tammekale päkka nagu kogu Eesti jalgpallile. Kogu see ülaltoodu olgu ja jäägugi minu ja Martini vahelise sõnasõja raamesse. Edu!

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Martin, kuule, ma täitsa siira huvi pärast küsin: millega sa oma nimbust puhastad? Neitsiverega või on Tartus mõni uus new-age kauplus, kust seks otstarbeks atritbuutikat müüakse?
    Mul on tunne, et nüüd on aeg järgida mõttetera: "Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience."

    Tsutsufrei!

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Martin, kuule, ma täitsa siira huvi pärast küsin: millega sa oma nimbust puhastad? Neitsiverega või on Tartus mõni uus new-age kauplus, kust seks otstarbeks atritbuutikat müüakse?

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Lugupeetud kirjatsural on peakeses segadus nagu pudru ja kapsad.
    See on nii tore, kui mõni hitlerinoor või marodöör või Flora fänn õigekeelsussõnaraamatu poole pöördub, et oma loogikat toetada. Esiteks muidugi ortograafilistel põhjustel, nähes iga päev, kuidas need kodumaise kultuuri hoidjad ja kaitsjad eesti keelt mõrvavad. Teisi põhjusi on muidugi ka.

    Kuid peatume sellel, mis ÕS ütleb.

    Aplaus kesale, kes marodööri otsis üles ÕSist (ja on sealt tavaliselt üles leidnud ka neegri), kuid tiblat otsis mujalt. Põhjus on lihtne.

    ÕS: tibla <7> halv venelane

    See tähendab, et Viktor Levada, kes on rahvuselt ukrainlane, ei saa edaspidi enam tibla olla. Kallid florajuugendid, pöörake palun sellele tähelepanu ja käituge vastavalt ning austage ÕSi, mida te neegri puhul nii innukalt teete. Võttes arvesse, et meie kultuur ja keel on teile nii kallid, siis ärge kasutage valesti.

    Ma ei kutsu teid enam marodöörideks (muide, ÕSi järgi ka hangeldaja, spekulant), vaid lihtsalt kultuurituteks pättideks. Muidugi, kui soovi oleks, võiks demagoogitseda, et jalgpallimäng ongi lahing ning laias mõttes sõda ja teie röövite oma käitumisega sellel väljal olevate inimeste naudingut jms, kuid selline plära on rohkem teie pärusmaa. Seega jätan teile.

    Viimase repliigina viitaks Eesti Keele Instituudi direktori Urmas Sutropi arvamusavaldusele neegri kohta: http://arvamus.postimees.ee/837366/u...sti-halvustav/. Hakake juba uusi sõnu proovima, varsti on ÕS teie vastu. Ja ÕSi me ju austame, onju?

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
     

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Marodööritsev Flora fänn nimetab kedagi tiblaks. Tippkomöödia.

    Lugupeetud kirjatsural on peakeses segadus nagu pudru ja kapsad.
    ÕS selgitab, et marodöör on lahinguväljal langenuid või sõjategevuse piirkonna elanikke rööviv isik.

    Rahvaentsüklopeedia :
    Tibla on halvustav sõna venelase või muukeelse Eesti elaniku kohta. Selle aluseks on stereotüüp teiskeelsest Eesti asukast, kes ei austa asukohamaa kultuuri, selle elanikke ega nende keelt ning on üldjuhul vaenulik ka Eesti riigi suhtes. Samuti omistatakse tibladele nostalgilist suhtumist Nõukogude Liitu.

    Sellist inimtüüpi kohtab rohkem kui sageli nii Ida-Viru kui teiste vene taustaga klubide publiku ja asjapulkade hulgas.
    Kas sellist inimtüüpi enda ümber koondavad klubid suurendavad Eesti liigavuti populaarsust, kahtlen.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Marodööritsev Flora fänn nimetab kedagi tiblaks. Tippkomöödia.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Hooajal 2011 oli Koeru SK muuseas samas tabelis 18. kohal.
    3. liiga klubidest ainult tagapool FC Elvast ja Tulevik II-st.
    No eelmine hooaeg sattus selliseid mänge ,kus kohtunik ise umbes oli märkinud publiku nr kuigi me ise lugesime ja saime suurema arvu.Üks mäng näiteks oli pea 130 inimest aga hiljem protokollist avastasime,et see oli kohtuniku andmetel vaid 40.
    Nii,et publikunumbritega ei mängita ainult meistriliigas ,vaid ka madalamates

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Hooajal 2011 oli Koeru SK muuseas samas tabelis 18. kohal.
    3. liiga klubidest ainult tagapool FC Elvast ja Tulevik II-st.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    jätkame seda juttu siin ,ning las karikateema jääda .

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Noh, siis tõuseb tiblavaba, iseseisev Koeru SK Meistriliigasse ja katki pole midagi
    Publikunumbrid ja vuti populaarsus kindlasti tõuseks.
    Pisike eestikeelne Koeru aleviku III liiga klubi on populaarsuselt pea sama kui kui tiblalinnast ML klubi ja karikafinalist Narva.
    See on point, tibla ei huvitu Eesti liigavutist, nahhui neid tiblaklubisid siis Eesti vutti vaja.
    Suunaks Jalkaliidu kaudu papi ja arengu Tartu, Pärnu ja mujale, kus eestikeelset huvipotentsiaali rohkem,.
    No osalt on sul õigus ja kindlasti on Koeru JK sadu kordi rohkem fänne kui Transil ja kindlasti populaarsemad olema ka.
    No aga kui võtta hetkel ette kõik 10 Meistriliigas mängivat klubi siis,kes neist üldse fännide rohkuse üle uhkustada?Pigem peaaegu kõik peaksid silmad häbi pärast maha lööma ja mõtlema,et kuidas rahvast staadionitele tuua.Olgu see siis Narvas,Viljandis või miks mitte ka Tallinnas.
    Ja kui arvesse võtta Koeru elanike arvu siis oleme kindlasti Eesti Top 10 hulgas!Aga eks pisikestest klubidest peabki see fännikultuur alguse saama!

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Hetke seisuga kõigi nelja liiga klubide kodumängude keskmise publiku TOP-50.

    1. - 297 - ML - Nõmme JK Kalju
    2. - 254 - ML - Tartu JK Tammeka
    3. - 253 - ML - Tallinna FC Flora
    4. - 217 - ML - JK Sillamäe Kalev
    5. - 196 - ML - Narva JK Trans
    6. - 193 - ML - JK Tallinna Kalev
    7. - 180 - II.W/S - Viljandi JK Tulevik
    8. - 170 - EL - Rakvere JK Tarvas
    9. - 159 - ML - Tallinna FC Levadia
    10. - 155 - EL - Kiviõli Tamme Auto

    11. - 153 - ML - Paide Linnameeskond
    12. - 139 - EL - Pärnu Linnameeskond
    13. - 136 - ML - FC Kuressaare
    14. - 120 - III.S - JK Welco Elekter Tartu
    15. - 115 - II.W/S - Keila JK
    16. - 102 - EL - FC Infonet Tallinn
    17. - 98 - EL - FC Puuma Tallinn
    18. - 93 - II.W/S - FC Tarvastu
    19. - 84 - EL - Tartu JK Tammeka II
    20. - 84 - EL - Tartu SK 10

    21. - 74 - ML - FC Viljandi
    22. - 74 - EL - Kohtla-Järve FC Lootus
    23. - 72 - EL - Tallinna FC Flora II
    24. - 69 - III.S - Põlva FC Lootos
    25. - 67 - III. E - Tallinna FC Štrommi
    26. - 65 - II.W/S - FC Elva
    27. - 62 - EL - Tallinna FC Levadia II
    28. - 62 - II.E/N - Jõhvi FC Lokomotiv
    29. - 60 - II.E/N - Kohtla-Järve JK Alko
    30. - 59 - II.W/S - Paide Kumake

    31. - 56 - II.W/S - Vändra JK Vaprus
    32. - 56 - IV.S - SK Imavere Forss
    33. - 56 - III.S - Tartu Quattromed
    34. - 55 - IV.E - Ambla Vallameeskond
    35. - 52 - II.E/N - JK Sillamäe Kalev II
    36. - 51 - II.W/S - Pärnu Linnameeskond II
    37. - 50 - IV.E - Rakvere JK Tarvas III
    38. - 50 - IV.S - JK Welco Elekter II
    39. - 47 - II.E/N - Tallinna JK Legion
    40. - 46 - III.S - Viljandi JK Tulevik II

    41. - 45 - II.E/N - Tallinna JK Dünamo
    42. - 45 - II.E/N - FC Maardu
    43. - 43 - III.W - Kärdla LM
    44. - 43 - III. E - Raasiku FC Joker 1993
    45. - 40 - II.E/N - FC Velldoris Tallinn
    46. - 40 - II.W/S - Tallinna FC Flora III
    47. - 39 - IV.S - Tõrva FC Warrior
    48. - 39 - IV.W - FC Lelle
    49. - 38 - III.S - EMÜ SK Tartu
    50. - 37 - IV.W - Läänemaa Jalgpalliklubi Haapsalu
    50. - 37 - IV.N - Saku Sporting

    Leave a comment:


  • nurmalna
    replied
    Kus ja kas leidub statistikat Meistriliiga publikunumbrite kohta alates 1991?

    Kesa positusi sirvides leidub statistika 2004. aastast alates.

    Leave a comment:


  • ballack
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Positiivne on see,et kui eelmisel hooajal
    Ja lisaks ilusad ilmad on alles tulekul mitte möödas

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Positiivne on see,et kui eelmisel hooajal oli voorukeskmine ainult kahel korral üle 100 pealvaataja siis sel hooajal on juba kolm korda seda juhtunud. Eks see ka tingitud Valga satsi alla kukkumisest.

    Leave a comment:

Working...
X