320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• KeRRRt
    replied

igaksjuhuks, kes veel pole kuulnud. ull vend ju

Leave a comment:

• Epic
    replied
    Willie the Kid on viimase aja üks mõnusamaid avastusi. Õigemini on varemgi nii mõnigi lugu kõrva jäänud, aga see viimane projekt Aquamarine on tervenisti väga hea kuulamine. Näide:

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied

@28:21
    Tänavate teemat veits.

Leave a comment:

• hofnar
    replied
    Selle albumi pealt "Legends Never Die (Daddy's Halo)" - midagi nii head pole väga ammu kuulnud.

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Heh, seda ma arvasin, et see lugu siia laekub Huvilistele siis veel, et täispikk album nimega Mesi/Мёд ilmub 15. novembril. Täitsa ootaks seda asja, kodumaised slaavikud toodavad väärt kraami üldiselt.

Aga omalt poolt lisaks, et RA the Rugged Mani viimane album Legends Never Die sai täna läbi kuulatud ja minu meelest parim saavutus seni härralt. Kui järjest peale panna ja tujus olla, siis halba lugu ei leiagi. Mõned näited ka:

Leave a comment:

• zelee
    replied

Leave a comment:

• Scarhead
    replied
    D12- Devils Night. Kindlasti üks parimatest albumitest üldse minu listis. Pluss sinna juurde veel sõna otseses mõttes kõige haigema lüürikaga Bizarre, ei näe vastast talle.

Ja muidugi lege Freddy rollin rollin diss

Leave a comment:

• WeThePeople
    replied
    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Nike reklaamjingle?
    päris coold tasemel kali/nali pole, sry

"11" on minu jaoks terve plaadi kõige olulisem ja kõige personaalsem träkk ja räägib kõige tähtsamast siin maailmas - partneritest meie eluteel. Olgu sul selleks elukaaslane, parim sõber, koer, Nike'i tossud, Jumal või kõik korraga. Ükskõik, kui vahel kaotate üksteist, algab ja lõpeb teil koos iga reis.

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied
    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    ei oska kirjeldada seda kui hea see asi on
    Nike reklaamjingle?

Leave a comment:

• WeThePeople
    replied

ei oska kirjeldada seda kui hea see asi on

Leave a comment:

• zelee
    replied

Leave a comment:

• wordprez
    replied
    Essence - Fighting Time

Hoiatan ette ära, et tegu tundmatu, ülemaailmselt ilmselt mõnetuhandelist fännipunti omava usa tsikiga. Aga see, mis mikrisse kõlab, on igati pädev. Kellele istub, võib lingi alt ülejäänud albumi (Unseasonable Spring) ka välja tuhnida. Minu jaoks, nagu ikka nende tundmatute sõnavõluritega, jäid kohati taustad vähe igavateks. Aga maitseid on erinevaid. Uuritagu.

Ja eminemi biidid on halvad. Ja kiire räpp ka.

Leave a comment:

• WeThePeople
    replied
    https://soundcloud.com/socram-1/maksapasteet

tavaliselt avan neid linke ettevaatusega aga see päris norm isegi.

Leave a comment:

• dnb
    replied
    No ei saa üle ega ümber Eminemist

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    Kõigepealt lükkame puud kaminasse ja laseme Kid Rocki tublil abilisel Paradime'il tikku tõmmata.

Adjöö. Nüüd, kus leek teeb vastu ööd tööd, on aega võtta ette Apollo Browni saatel üks valss...

...menage a trios romanss.

Chip Tha Ripper - Dear Hip Hop (feat. Naledge & 6th Sense)

Leave a comment:

Working...
X